זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   מבוסס על סיפור אמיתי

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

   מבוסס על סיפור אמיתי

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   מבוסס על סיפור אמיתי

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   זוג לקוחות שהגיע אלינו זכו לחיסכון בסך של 20,000 ₪ במס שבח, בזכות היכרות מעמיקה של משרדנו עם חוקי רשויות המס. לשמחתנו, לאחר מאבק ממושך ברשות המיסים, עמדנו בנטל ההוכחה הכבד, הוכחנו לרשויות המס כי בני הזוג התנהלו בהפרדה רכושית בנוגע לדירות, וחסכנו לבני הזוג הרבה כסף! בקיצור, אתם כבר מבינים לבד: בתכנון מס בדירות מגורים – אנחנו הכתובת!

   מבוסס על סיפור אמיתי

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   תאונת דרכים, בלי נזק רפואי משמעותי. נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח. אז… גם לנו זה קרה 🙂 לקוח של משרדנו היה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא נגרם לו נזק רפואי משמעותי, הצלחנו להוציא עבורו פיצוי בסך של 150,000 ש"ח. איך עשינו את זה אתם שואלים? זה הסוד שלנו.

   מבוסס על סיפור אמיתי

   הישג כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   עו"ד נזיקין, תביעת נזיקין והמשמעות שלה

   כאשר אדם אחד גורם לאדם אחר נזק כל שהוא, הנפגע יפנה לקבלת סעד משפטי במטרה להשיג את הפיצויים ההולמים ביותר עבורו. מהות הפנייה לשירותיו הטובים של עורך דין נזיקין, היא ניסיון ללכוד את האדם שגרם לנזק, ולברר האם קיימת אחריות של גורם הנזק, לנזק שנגרם. במילים אחרות – האם לא היה גורם אחר שהשפיע הן על עצם גרימת הנזק והן על עוצמת הנזק שנגרם. עורך הדין שנבחר יבחן את התביעה ויעמוד על הסיכויים של התובע לקבל פיצויים, ממי שגרם לו נזק. מאידך, עורך הדין שמייצג את הצד הפוגע, יעשה הכל על מנת להפחית את מידת האחריות של הפוגע ואת מידה הנזק שנגרם. בתביעת מהסוג באמור, בית המשפט חייב לקבוע האם אכן מתקיימת אחריותו של גורם הנזק. ואם אחריות מתקיימת – מהו גובה הפיצויים אשר ישולמו לנפגע בעקבות תביעת הנזיקין.

   עו"ד נזיקין

   עו"ד נזיקין הוא איש המקצוע שמייצג הן את הצד הפוגע, והן את הצד הנפגע, במקרה של גרימת נזק לאדם אחד על ידי אדם אחר, או על ידי גוף כלשהו. משרד עורכי דין שחר חן – עורכי דין ומגשרים, אמונים על ייצוג משפטי ומתן סיוע ללקוחות המעוניינים לקבל סעד באמצעות תביעת נזיקין, או שהוגשה כנגדם תביעה מהסוג האמור לעיל.

   עורך דין נזיקין

   לא אחת קורה, למרות שברור שנגרם נזק לאדם מסוים, שהנפגע לא זוכה לפיצויים. זאת, מכיוון שהוכחת הנזק מצד אחד וקביעת הפיצויים המגיעים לנפגע מצד שני, אינם יכולים לצאת אל הפועל, ללא חקירה ודרישה של עורך דין. לכן, כדאי ליצור קשר כבר כעת ולשכור את השירותים הטובים והמקצועיים של עוה"ד, שהמקצועיות והרצינות שלו עשויות להיות ההבדל בין הכרה בגורם לנזיקין וקביעת פיצויים, לבין תביעה שתידחה, או שהפיצויים שנקבעו בגינה יהיו קטנים. למענה מקצועי פנו אל משרד עורכי דין שחר חן – עורכי דין ומגשרים.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט