זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   דיני מקרקעין

   "השימוש בזכויות על-פי חוק המקרקעין (דיני מקרקעין) צריך להיעשות מתוך הגינות. מושג תום-הלב בהקשר זה משמעו אמת-מידה אובייקטיבית. לשם פגיעה בעקרון תום-הלב, אין נדרש כי בעל הזכות יפעל מתוך זדון או רוע-לב. די בכך שפעולתו אינה עולה בקנה אחד עם הסטנדרדים הערכיים הראויים של החברה הישראלית, כפי שבית המשפט מבין אותם מעת לעת". (עמ' 277, רע"א 6339/97 רוקר נ' סלומון)

   דיני מקרקעין הם מהדינים המורכבים והסבוכים ביותר. בדרך כלל, אנחנו נפגוש את דיני המקרקעין, כאשר נרצה לרכוש דירת מגורים.

   עסקת מקרקעין היא אחת העסקאות החשובות והמשמעותיות שאנו עושים במהלך חיינו. עסקת מקרקעין היא לא רק עסקה לרכישת דירת מגורים. הבית שלנו הוא המבצר שלנו – הוא חוף המבטחים שאליו אנו שבים בסוף כל יום עבודה. לכן, בעסקת מקרקעין אנו למעשה רוכשים את המצודה שלנו. לאור חשיבותה של דירת המגורים, חשוב מאוד, לפיכך, לבצע את העסקה הזו באמצעות עו"ד למקרקעין, אשר מומחה בדיני מקרקעין.

   ישנם דגשים רבים שחשוב לשים אליהם לב, לפני רכישת דירת המגורים. אחד הנושאים החשובים ביותר היא מהות הרישום הזכויות בדירת המגורים. חשוב להדגיש שבישראל קיימות צורות שונות של רישום דירות מגורים. ישנה חשיבות רבה לשאלה האם זכויות הנכס רשום בלשכת רישום המקרקעין (טאבו), או שמא זכויות הנכס רשום ברשות מקרקעי ישראל. לכן, חשוב לשכור עורך דין מקצועי אשר מתמחה בדיני המקרקעין ובקיא בעסקאות המקרקעין.

   דיני מקרקעין ומיסוי מקרקעין

   בנוסף, דיני המקרקעין מסדירים את תשלומי המיסים שחלים על עסקאות במקרקעין, בהתאם לחוק מיסוי מקרקעין. בשל השינויים הרבים החלים בחוק מיסוי מקרקעין בשנים האחרונות, תוך הקטנת הפטורים להם זכאים נישומים, קיימת חשיבות רבה לתכנון מס בראיית פני עתיד, בטרם ביצוע עסקה כלשהי במקרקעין.

   כיום, חלים מספר סוגי מיסים עיקריים: מס רכישה, המהווה אחוז מגובה התמורה וחל בדרך כלל על הרוכש ומס שבח, הנגזר מההפרש בין שווי הרכישה לשווי המכירה, וחל בדרך כלל על המוכר. בנוסף, יכולה להיות חבות בהיטל השבחה מטעם הועדה המקומית לתכנון ובנייה, וכן מיסי עירייה כגון ארנונה, החלים באופן שוטף על נכסי נדל"ן.

   משרדנו מלווה את הלקוחות החל מהשלב הראשוני של תכנון המס בהתאם להוראות הדין, החידושים והפסיקה המנחה, דרך ניסוח הסכמים תוך מתן דגש על ההיבט המיסויי, הגשת השומות וקבלת אישורים, וכלה בייצוג בפני רשויות המס בדיונים בהשגות, בוועדות הערר ובבית המשפט העליון.

   דיני תכנון ובניה

   בנוסף, חשוב גם להכיר את דיני התכנון והבניה. דיני התכנון והבניה הן תכניות המתאר, אשר קובעות כיצד לבנות בחלקת המקרקעין. למעשה, דיני התכנון והבניה מסדירים לנו שני עניינים עיקריים. האחד, מה ניתן לבנות בחלקת מקרקעין מסוימת. לדוגמה: מהו ייעוד הקרקע, לפי דיני התכנון והבניה; האם ניתן יהיה לבנות, בחלקת מקרקעין מסוימת, וילה, בניין משרדים, או דווקא משרדי הייטק. השני, איך ניתן לבנות בחלקת מקרקעין מסוימת. לדוגמה: מהם אחוזי הבניה והאם ניתן יהיה לבנות רב קומות או וילה עם מפלס אחד.

   בנוסף, דיני התכנון והבניה נותנים לנו את הכלים המשפטיים לשנות את אופי הנכס. לדוגמה: כשנרצה לסגור מרפסת, לפצל דירת מגורים; לבנות קומה נוספת; או לחתום על פרויקט תמ"א 38, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה לענייני תכנון ובניה. זאת, לאור המורכבות של דיני התכנון והבניה, והפוטנציאל הכלכלי העצום שדינים אלו טומנים בחובם.

   הנה כי כן, דיני התכנון והבניה טומנים בחובם פוטנציאל כלכלי עצום. במחי החלטה אחת, ניתן יהיה לשנות ייעוד של קרקע. לדוגמה, מייעוד חקלאי לייעוד תעשייתי. שינוי ייעוד שכזה עשוי לגרום להעלאת שוויה של הקרקע באלפי אחוזים, אם לא ביותר מכך.

   לאור החשיבות הכלכלית העצומה שטומנים בחובם דיני התכנון והבניה, חשוב מאוד לרכוש את שירותיו של עורך דין שמומחה לדיני תכנון ובניה, על מנת למקסם את שוויה הכלכלי של הקרקע.

   אם אתם מחפשים עו"ד לדיני מקרקעין – אנחנו הכתובת!

   לחצו כאן למאמרים בתחום דיני מקרקעין

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר