זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   משפט מסחרי

   "חופש ההתקשרות אינו חופש מוחלט. ככל זכות יסוד חוקתית, זהו חופש יחסי. יש לאזן אותו כנגד חופשים אחרים וכנגד אינטרסים אחרים, הראויים להגנה. הגינות, יושר, טוהר מידות, שוויון" (ע"א 294/91‏ חברת קדישא נ' קסטנבאום).

   המשפט המסחרי ממלא כיום תפקיד מכריע בתרבות המסחר המודרנית. המשפט המסחרי, ובראש ובראשונה, דיני החוזים, הם אלו שמאפשרים לנו לנהל את הכלכלה ואת חיי המסחר. למעשה, כל אחד ואחת מאיתנו, כורת בכל יום חוזים מחייבים, שעליהם חלים דיני החוזים. מכאן, שהמשפט המסחרי מסדיר מגוון רחב מאוד של סוגיות משפטיות.

   המשפט המסחרי והתאגידים

   התחום העיקרי שאותו מסדיר המשפט המסחרי הוא דיני התאגידים והחברות. המסחר המודרני פועל בעיקר, באמצעות תאגידים. התאגיד המוכר ביותר הוא "חברה בע"מ". חברה בע"מ היא חברה, אשר האחריות של בעלי המניות בה מוגבלת. כלומר, בדרך כלל, לא ניתן יהיה לחייב את בעלי המניות, בגין הפסדים של החברה. לכלל הזה, יש שני חריגים עיקריים: האחד, כאשר מתרחש "הרמת מסך ההתאגדות". הרמת מסך זו מתרחשת, כאשר בעלי המניות "מנצלים" את מסך ההתאגדות. השני, כאשר ניתן לתבוע, באופן ישיר, את בעלי המניות, בגין עוולות שהם עצמם ביצעו. תאגיד מוכר נוסף הוא השותפות. מה שמייחד את השותפות, הוא שכל פעולה של אחד השותפים, במסגרת השותפות, מחייבת את כלל השותפים בשותפות.

   הסכמים מסחריים

   בנוסף, המשפט המסחרי מסדיר את סוגי ההסכמים המסחריים. הוא קובע כיצד נכרת חוזה, מהו חוזה לא חוקי, ומהם הסנקציות שמוטלות, על מי שמפר חוזה. ישנן מגוון של הסכמים מסחריים, לדוגמה: תקנוני אתר אינטרנט, תנאי שימוש ביישומונים, הסכמי סוכנות, הסכמי בלעדיות, הסכמי הפצה, הסכמי זכיינות, ועוד.

   דיני מסחר ואנחנו

   הצוות המשפטי של משרדנו מספק שירות משפטי מסחרי, במגוון תחומים. החל בייעוץ משפטי מסחרי, עוד בטרם התעורר סכסוך משפטי, עבור בניהול משאים ומתנים, וכלה בניהול ליטיגציה מסחרית. בין לקוחותינו נמנים חברות הייטק, סטארטאפים, שותפויות, חברות לאו טק, ועוד. כל לקוחותינו נהנים מידע משפטי רחב, ייעוץ משפטי יצירתי, וקבלת שירות משפטי שמותאם להם באופן אישי.

   כעת ניתן להבין מהי החשיבות העצומה שבהכרת דיני המסחר על בוריים, וקבלת שירות משפטי מעורך דין מסחרי, הבקיא בדינים אלה. לכן, לפני שאתם כורתים חוזה, או לאחר שהתגלעה מחלוקת בין שני צדדים לחוזה, החשיבות שבפניה לעורך דין הבקיא בדיני חוזים, היא חשיבות שקשה להפריז בחשיבותה.

   אם אתם מחפשים עורך דין במשפט מסחרי – אנחנו הכתובת.

   לחצו כאן למאמרים בתחום משפט מסחרי

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט