זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  אודות

  משרד עורכי הדין "שחר, חן", מתאפיין בשילוב נדיר של ניסיון משפטי רב יחד עם יצירתיות, חדשנות וחתירה בלתי מתפשרת למצוינות משפטית. השילוב הייחודי מוביל להצלחות משפטיות חסרות תקדים. 

  המשרד נוסד ע"י עורכי הדין סיון שחר וליאור חן. עו"ד שחר בוגרת הפקולטה למשפטים (LL.B), בוגרת תואר ראשון בכלכלה (B.A) ובוגרת תואר שני במשפט וטכנולוגיה (LL.M) באוניברסיטת חיפה. עורכת הדין סיון שחר היא בעלת ניסיון רב במשפט האזרחי-מסחרי על כל גווניו. עו"ד שחר מלומדת היטב בביצוע עסקאות מקרקעין מורכבות, רכישת דירה מקבלן ורכישת דירה יד שנייה, תכנוני מס (שבח ורכישה), סכסוכי שכנים ועוד, והיא עומדת בראש מחלקת הנדל"ן במשרד. כמו כן, לעו"ד שחר ניסיון בתחום בדיני חוזים, דיני צוואות וירושות, והיא אף מבין עורכי ועורכות הדין הראשונים שהוסמכו לערוך ייפוי כוח מתמשך, על ידי משרד המשפטים. עו"ד שחר מכהנת כסגנית יו"ר הוועדה לענייני ייפוי כוח מתמשך בלשכת עורכי הדין, מחוז חיפה, וכן עוזרת הוראה בתחום סדר הדין האזרחי באוניברסיטת חיפה ומנהלת פרויקטים שונים בפקולטה למשפטים ובמרכז לחקר סייבר משפט ומדיניות באוניברסיטת חיפה.

  עורך דין ליאור חן החל והשלים את חוק לימודיו בפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה. עם השלמת התואר, התמחה עו"ד חן בפרקליטות האזרחית במחוז חיפה. לאחר סיום התמחותו, התברג עו"ד חן כעורך דינם של מגוון חברות ותאגידים מסחריים מובלים במשק הישראלי, בנקים ורשויות מקומיות, וייצג אותם בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ. כמו כן, שימש עו"ד חן כיועץ משפטי למגוון חברות בתחום העסקי, בהתאם לצרכיהם הפרטיקולריים. עו"ד חן הוא ראש מחלקת הליטיגציה של המשרד, ולזכותו נזקפות שעות רבות, שבהן הופיע בבתי המשפט השונים. עו"ד חן מנוסה היטב בחקירות עדים בכלל, ובחקירות עדים מומחים בפרט. לנוכח ניסיונו הרב, ובאמצעות תכנון מתוחכם של החקירה, עורך הדין חן מצליח, פעם אחר פעם, לחלץ מהעדים את האמת, בעומדם על דוכן העדים. לעיתים, מצליח עו"ד חן, כנגד כל הסיכויים, להפוך את הקערה על פיה, בזכות חקירה מוצלחת בבית המשפט. 

  תחומי התמחותו של המשרד נפרשים על פני מגוון נושאים במשפט האזרחי-מסחרי, והוא ממוקם בקריית הממשלה בחיפה, בלב מתחם העסקים בעיר, סמוך להיכל המשפט. 

   

   

   

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   למה דווקא אנחנו?

   אתגרים מעניינים

   חשיבה מחוץ לקופסא

   אכפתיות והשקעה בלקוח

   משרד עו’’ד צעיר ודינאמי

   צוות מקצועי

   ייצוג משפטי ומתן סיוע ללקוחות

   כאשר אדם אחד גורם לאדם אחר נזק כל שהוא, הנפגע יפנה לקבלת סעד משפטי במטרה להשיג את הפיצויים ההולמים ביותר עבורו. מהות הפנייה לשירותיו הטובים של עורך דין נזיקין, היא ניסיון ללכוד את האדם שגרם לנזק, ולברר האם קיימת אחריות של גורם הנזק, לנזק שנגרם. במילים אחרות – האם לא היה גורם אחר שהשפיע הן על עצם גרימת הנזק והן על עוצמת הנזק שנגרם. עורך הדין שנבחר יבחן את התביעה ויעמוד על הסיכויים של התובע לקבל פיצויים, ממי שגרם לו נזק. מאידך, עורך הדין שמייצג את הצד הפוגע, יעשה הכל על מנת להפחית את מידת האחריות של הפוגע ואת מידה הנזק שנגרם. בתביעת מהסוג באמור, בית המשפט חייב לקבוע האם אכן מתקיימת אחריותו של גורם הנזק. ואם אחריות מתקיימת – מהו גובה הפיצויים אשר ישולמו לנפגע בעקבות תביעת הנזיקין.

   עורך דין נזיקין

   לא אחת קורה, למרות שברור שנגרם נזק לאדם מסוים, שהנפגע לא זוכה לפיצויים. זאת, מכיוון שהוכחת הנזק מצד אחד וקביעת הפיצויים המגיעים לנפגע מצד שני, אינם יכולים לצאת אל הפועל, ללא חקירה ודרישה של עורך דין. לכן, כדאי ליצור קשר כבר כעת ולשכור את השירותים הטובים והמקצועיים של עוה"ד, שהמקצועיות והרצינות שלו עשויות להיות ההבדל בין הכרה בגורם לנזיקין וקביעת פיצויים, לבין תביעה שתידחה, או שהפיצויים שנקבעו בגינה יהיו קטנים. למענה מקצועי פנו אל משרד עורכי דין שחר חן – עורכי דין ומגשרים.
   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר