זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   רשלנות רפואית – הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

   מעשה בהדסה (שם בדוי) שעברה ניתוח וצינורית הושארה בגופה. הדסה סבלה מסיבוכים קשים, ואנחנו טענו שהסיבוכים נגרמו כתוצאה מהצינורית שנשכחה בגופה. בית המשפט מינה כירורג בכיר ממרכז הארץ, אשר חקר את הנושא לעומק והגיע למסקנה נחרצת שהסיבוכים שמהם הדסה סבלה, לא נגרמו כתוצאה מהצינורית. אף על פי שמדובר במומחה מן השורה הראשונה, עשינו את הבלתי ייאמן וגרמנו לו לחזור בו מעדותו, ולהודות שהסיבוכים שמהם הדסה סבלה, כן עלולים להיגרם כתוצאה מהשארת הצינורית. איך עשינו את זה? במהלך הטיפולים שהדסה ביצעה, הוצאו מגופה דגימות ורקמות, אשר נשלחו למגוון של בדיקות: בדיקות מעבדה, בדיקות פתולוגיות בדיקות בקטריולוגיות, ועוד. כל תוצאות הבדיקות שבוצעו, נעלמו באורח פלא מהתיק הרפואי של התובעת. מיד הבנו, שבנקודה הזו צריך להתמקד. וכך היה, כשעו"ד ליאור חן, עורך דין לרשלנות רפואית בחיפה, חקר את המומחה.

   את החקירה חילקנו לשני שלבים עיקריים:

   1. בשלב הראשון שאלנו את המומחה מהן המטרות של כל הבדיקות שהדסה ביצעה, בשלב הזה, המומחה לא ידע שהדסה ביצעה את הבדיקות האלה. ולכן, המומחה אישר שבדיקות מן הסוג הזה עשויות להוכיח שהחולה אכן סובל מסיבוכים, ומה הסיבה לסיבוכים אלה.

   2. בשלב השני חשפנו בפני המומחה את העובדה שהדסה ביצעה בדיוק את אותן הבדיקות שיכולות להוכיח שהסיבוכים אכן נגרמו כתוצאה מהצינורית. המומחה היה המום. אנחנו ניצלנו את המומנטום, ושאלנו את שאלת המחץ: "מדוע, אם כך, בית החולים ביצע את כל הבדיקות האלה?" התשובה המתבקשת נורתה מפיו של המומחה כמו חץ, והרעידה את אולם בית המשפט: "בית החולים עשה את הבדיקות האלה, כי הוא חשד שהסיבוכים נגרמו כתוצאה מהשארת הצינורית." וכך, במשפט אחד, ניצחנו בקרב המוחות נגד המומחה.

   לשמחתנו, גרמנו למומחה לחזור בו מעדותו, ולהודות שהסיבוכים שמהם הדסה סבלה, כן עלולים להיגרם כתוצאה מהשארת הצינורית בגופה. ההישג הזה מעמיד אותנו בשורה אחת עם מספר מצומצם של עורכי דין בכירים, שהצליחו להפריך חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט.

   סיפורי הצלחה נוספים

    • נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד. • נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪! • משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה • תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו • מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין • פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי • רשלנות בטיפול שיניים • ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט • 50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי • 190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע • למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי • עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט • תביעה בגין ליקויי בנייה • חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח • נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי • נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח • כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט