זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עו"ד לתאונות עבודה בחיפה – מקצוען, מנוסה ורגיש לצרכי הלקוח

   כמשרד עו"ד לתאונות עבודה בחיפה, עורכי הדין שלנו, המתמחים בתחום תאונות העבודה בחיפה והצפון, משלבים מקצועיות גבוהה עם גישה אנושית ורגישות לצרכי הלקוח. במשרדנו הדינמי והמקצועי, אנו מייצגים באופן מסור ויעיל נפגעי תאונות עבודה, תוך הקפדה על שירות אישי ומתן דגש על הבטחת זכויותיהם והשגת פיצוי הולם על הנזקים שנגרמו. בזכות ניסיוננו המקצועי הרב והיכרותנו המעמיקה עם התחום, רשמנו שיעורי הצלחה מרשימים בייצוג לקוחותינו ונחשבים כאחד המובילים בתחום בעיר חיפה ובצפון הארץ.

   עקרון המנחה של צוות עורכי הדין שלנו הוא שילוב בין מצוינות משפטית לבין גישה אנושית ורגישה. מטרתנו היא להבטיח כי לקוחותינו יקבלו את מלוא הפיצוי המגיע להם, בתהליך נוח ושקוף ככל האפשר. אנו משקיעים מאמצים רבים בכל תיק, מתוך הבנה עמוקה כי המדובר בהליך רגיש ומורכב עבור הנפגעים.

    

   סוגי הפגיעות בעבודה בהן מטפל עו"ד לתאונות עבודה בחיפה

   לפני שנדון במה נחשבת תאונת עבודה ובפרטי הייצוג של עורך דין לתאונות עבודה בחיפה, חשוב להבין את סוגי הפגיעות השונות שעלולות להתרחש במסגרת העבודה. להלן הסוגים העיקריים:

   1. תאונות עבודה פתאומיות – פגיעות בלתי צפויות הנגרמות בשל אירוע חד-פעמי במהלך העבודה, כמו נפילות מגובה, חבלות מחפצים נופלים או תאונות דרכים בנסיעה לעבודה וממנה.
   2. מיקרוטראומות הדרגתיות – פגיעות הנצברות בהדרגה בשל חשיפה חוזרת לגורמי סיכון בסביבת העבודה, כגון תנועות חוזרות או עמידה ממושכת.
   3. מחלות מקצוע – מחלות הנובעות מחשיפה ארוכת טווח לגורמים מסוכנים במקום העבודה, כמו אסבסטוזיס עקב חשיפה לאסבסט או מחלות ריאה בשל עבודה בסביבה מזוהמת.

   עורכי הדין שלנו, המתמחים בתחום תאונות העבודה בחיפה מלומדים היטב בייצוג מקרים מסוגים אלו ויפעלו רבות להשיג עבורכם את מלוא הפיצוי המגיע.

    

   לקריאת מקצת הצלחות משרדנו – לחצו כאן

    

   מהי תאונת עבודה לפי החוק? הסבר מעו"ד לתאונות עבודה בחיפה

   כעורך דין המתמחה בתאונות עבודה בחיפה, אחת השאלות המרכזיות שאני נדרש להתייחס אליה היא ההגדרה החוקית של "תאונת עבודה" המזכה בפיצויים.

   על פי חוק הביטוח הלאומי, כדי שאירוע ייחשב לתאונת עבודה המקנה זכאות לפיצוי, עליו לעמוד בשני תנאים מצטברים: ראשית, שהתרחש בזמן העבודה (דרישת "זמן התאונה"), ושנית, שאירע עקב העבודה עצמה (דרישת "נסיבות התאונה"). התנאי המכריע הוא קיומו של קשר סיבתי ישיר, כלומר שהתאונה נבעה מהסיכונים הטבועים בעבודתו הספציפית של העובד.

   דוגמה לכך יכולה להיות אירוע אלימות כלפי עובד. אם האירוע התרחש במהלך שעות העבודה ובמקום העבודה, הוא אמנם עומד בדרישת הזמן, אך כדי שיוכר גם כתאונת עבודה, יש לבחון אם התקיים קשר סיבתי בינו לבין העבודה – כלומר, האם האלימות נבעה מהסיכונים הגלומים בתפקידו המסוים של העובד.

   כעורכי דין מנוסים בתחום תאונות העבודה בעיר חיפה, אנו בוחנים באופן יסודי כל מקרה לגופו ופועל למיצוי זכויותיהם של לקוחותיי לקבלת פיצוי ראוי במידה והמקרה עונה על הגדרת תאונת עבודה.היתרונות של עורך דין מנוסה לתאונות עבודה – גם במקרי קצה.

    

   לקריאת אתגרים מעניינים המבוססים על סיפורים אמיתיים – לחצו כאן

    

   נפגעתם מתאונת עבודה שהיא גם פעולת איבה? כדי לקרוא על מיצוי הזכויות שלכם, הקליקו על הקישור הזה, או על הקישור הזה

    

   מדוע כדאי לפנות אלינו – עו"ד לתאונות עבודה מנוסים בחיפה

   אצלנו, במשרדנו המתמחה בתחום תאונות העבודה בעיר חיפה, אתם נהנים משירות מקצועי וממוקד לצד גישה אנושית וקשובה. כעורכי דין מנוסים המתמחים בתחום זה שנים רבות, אנו מכירים את הדינים והתקנות הרלוונטיים לפרטי פרטים ויודעים כיצד לייצג נפגעי תאונות עבודה בצורה המיטבית והיעילה ביותר.

   כעורכי דין לתאונות עבודה בחיפה, שמנו לנו למטרה לייצג ככל יכולתנו גם תיקים מורכבים ולקדם טענות משפטיות חדשניות, במקום להסתפק בקבלת דברים כפי שהם. ניסיוננו הרב בתחום זה הקנה לנו את הביטחון והמיומנות לנהל משא ומתן נמרץ מול החברות המבטחות והגופים השונים, על מנת לממש באופן מלא את זכויותיכם.הליך הגשת תביעה וקבלת קצבת נכות מעבודה מהביטוח הלאומי.

   עורכי הדין הוותיקים והמנוסים שלנו בתחום תאונות העבודה בחיפה יכולים להיות לעזר גדול גם במקרים גבוליים ומורכבים שבהם קיים ספק לגבי ההכרה באירוע כתאונת עבודה המזכה בפיצויים. בזכות הידענות המשפטית העמוקה שצברנו לאורך שנים של עיסוק בתחום זה, אנו נרתמים להתמודדות גם עם מקרי קצה או נסיבות חריגות.

   דוגמאות למצבים כאלה כוללות ירי במהלך שעות העבודה, תאונה שאירעה ביום כיף שארגן המעסיק, או סוגים נוספים של אירועים שגבולות ההגדרה שלהם כתאונת עבודה אינם ברורים לחלוטין. במקרים מסוג זה, הידע המקצועי הנרחב שלנו והניסיון הרב שצברנו בטיפול בתביעות תאונות עבודה מורכבות, מאפשרים לנו לנתח את הנסיבות לעומקן ולהציג טיעונים משפטיים משכנעים על מנת לקדם באופן מיטבי את האפשרות להכרה בזכאות עבור לקוחותינו.

   רוצים לדעת האם אירועי אלימות בעבודה נחשבים לתאונת עבודה? לחצו כאן.

   רוצים לדעת האם ובאלו תנאים אירוע ירי ייחשב לתאונת עבודה? לחצו כאן.

   אם נתקלתם חלילה באירוע אלימות בדרך לעבודה? לחצו כאן.

   לקראת מאמר בנושא תקיפה מינית בדרך לעבודה והאם היא תיחשב לתאונת עבודה – לחצו כאן.

   מעוניינים לדעת האם הטרדה מינית בעבודה נחשבת לתאונת עבודה? לחצו כאן או לחצו כאן.

   וגם, האם תאונה במהלך יום כיף, או השתלמות, תיחשב לתאונת עבודה? לחצו כאן וגלו.

   נגרם לכם התקף לב בעבודה? לחצו כאן או לחצו כאן, כדי לדעת האם מדובר בתאונת עבודה.

    

   מה קורה לאחר הכרה בתאונת עבודה? תהליך קבלת קצבת נכות בחיפה

   לאחר שעורך דין לתאונות עבודה מנוסה בחיפה הצליח להכיר בפגיעה שלכם כתאונת עבודה, הצעד הבא הוא להגיש תביעה לביטוח הלאומי לצורך קבלת קצבת נכות חודשית.

   בתהליך זה, תידרשו להמציא מסמכים רפואיים המתעדים את מהות הפגיעה וחומרתה. לאחר מכן, הביטוח הלאומי יזמן אתכם לוועדה רפואית שתבחן את מצבכם ותקבע את דרגת הנכות, בהתאם ל"ספר הליקויים" המפרט את אחוזי הנכות לפי סוגי הפגיעות השונים.

   אם יוכרו לכם 9%-19% נכות, תהיו זכאים לתשלום פיצוי חד-פעמי. אולם, אם יוכרו לכם יותר מ-19% נכות, תהיו זכאים לקבלת קצבה חודשית קבועה מהביטוח הלאומי עד גיל פרישה. קצבה זו נועדה לסייע לכם בהתמודדות עם השלכות הפגיעה ולעבור תהליך שיקום, גם אם תחזרו לעבוד בהמשך.

   שימו לב, במקרה של נכות זמנית ניתן להגדיל את גובה הקצבה באמצעות תקנה 18. לקריאת מאמר בנושא תקנה 18 – לחצו כאן.

   בנוסף, במקרה של נכות צמיתה ניתן להגדיל את הקצבה באמצעות תקנה 18. לקריאת מאמר בנושא תקנה 15 – לחצו כאן.

    

   סיוע מעורכי דין מתמחים בתאונות עבודה להוכחת נכות בוועדות הרפואיות בחיפה

   אחד התפקידים החשובים של עו"ד לתאונות עבודה בחיפה הוא להבטיח הוכחה מוצלחת של הנכות הרפואית בפני הוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי. תהליך זה כולל הבנה מעמיקה של אילו בדיקות רפואיות נדרשות, איזה מסמכים רפואיים חיוניים לצרף, וכיוון ראיות משכנע לצורך קבלת דרגת הנכות הראויה ללקוח.

   במשרדנו בחיפה, אנו מלווים באופן צמוד כל תיק תאונת עבודה לאורך כל הליך הוכחת הנכות בפני הביטוח הלאומי. עורכי הדין המעולים שלנו פועלים באופן יסודי להכנת התיק על כל מרכיביו ולאיסוף כלל המסמכים והראיות הנדרשים. בנוסף, אנו מבצעים מעקב רפואי שוטף עם הלקוח כדי לוודא דיווח מלא ומדויק על המצב הרפואי המשתנה.

   בזכות הידע המקצועי והניסיון הרב שצברנו כעורכי דין לתאונות עבודה בחיפה, אנו יכולים להציג בצורה הטובה ביותר את התיק הרפואי של הלקוח ולנהל משא ומתן נחוש מול הגורמים בביטוח הלאומי. כך, אנו פועלים להשיג את דרגת הנכות הגבוהה ביותר המגיעה ללקוח בהתאם למצבו הבריאותי, על מנת להבטיח קבלת הפיצוי וההטבות המרביים.

    

   רוצים לקרוא עוד על חשיבותו של עורך הדין בתאונת עבודה? לחצו כאן

    

   פנו לצוות המקצועי שלנו בתאונות עבודה

   משרדנו, משרד עו"ד אשר מתמחה בייצוג נפגעי עבודה באזור חיפה, אנו מציעים לכם ייעוץ מקצועי וליווי משפטי מקיף. אם נפגעתם במהלך עבודתכם או חליתם במחלה קשורה לעבודה, ישנם צעדים קריטיים שיש לבצע כדי להבטיח את זכויותיכם ולקבל את התמיכה המגיעה לכם מהביטוח הלאומי. אנו מלווים אתכם בכל פרט ופרט, החל מהגשת תביעה ראשונית ועד לקבלת הפיצויים המגיעים לכם.

   הצוות המשפטי שלנו, בעל הניסיון העשיר וההתמחות בתחום תאונות העבודה, מחויב לייצוג אינטרסים של לקוחותינו באופן נחרץ ומקצועי. אנו נלחמים עבורכם על כל ראיה והוכחה, ומנהלים את המאבק המשפטי שלכם בצורה יסודית ואפקטיבית, כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

   אל תחכו לרגע האחרון, צרו קשר עוד היום לייעוץ ראשוני ללא עלות, או בקרו במשרדנו לקבלת ייצוג משפטי אישי ומסור. אנו כאן כדי להבטיח שזכויותיכם יישמרו ושתקבלו את הטיפול המשפטי המקצועי שאתם ראויים לו.

    

   רוצים לקרוא על עורך דין תאונות עבודה בצפון? הקליקו על הקישור

    

   נותרו לכם שאלות? השאירו פרטים מטה או לחצו על המדריך המקיף לנפגעי עבודה ותקבלו את כל התשובות.

   רוצים לקרוא עלינו עוד? אתם יכולים לטייל כאן באתר, או לבקר אותנו בפייסבוק, או באינסטגרם.

    

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר