זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.
   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.
   בתחילת הדרך, חברת הביטוח הציעה לרונית, פיצויים בסך של 170,000 ₪ בלבד. אנחנו, שידענו עד כמה חמורים הנזקים שנגרמו לרונית, לא הסכמנו להתפשר, והגשנו תביעה לבית המשפט.
   חברת הביטוח ניסתה להתחמק בכל דרך מתשלום הפיצויים. כך לדוגמה, חברת הביטוח טענה שרונית חזרה לעבודתה, ומאז התאונה השכר החודשי שלה גדל בשיעור של למעלה מפי 2. בנוסף, חברת הביטוח טענה שרונית סבלה ממצב רפואי קודם, והמצב הרפואי הקודם, הוא הסיבה האמיתית לנזקים שמהם היא סובלת. לא די בכך, חברת הביטוח טענה, שרונית חייבת לבצע מספר ניתוחים, אשר לבטח יקטינו את נזקיה.
   לשמחתנו, בפסק דין מנומק, בית המשפט קיבל את כל הטענות שלנו, ודחה את טענותיה של חברת הביטוח. כך לדוגמה, בית המשפט קיבל את עמדתנו וקבע שאלמלא התאונה, השכר החודשי של רונית היה גדל בשיעור ניכר הרבה יותר מכפי שגדל בפועל. כן קיבל בית המשפט את הטענה שלנו, לפיה, המצב הרפואי הקודם של רונית לא גרם לה לנזקים הנוכחיים. וכמובן, בהתאם לעמדתנו, בית המשפט דחה את הטענות, לפיהן, רונית צריכה לבצע ניתוחים, כדי להקטין את נזקיה. זאת, משום שניתוחים המדוברים כרוכים בסיכונים לא קטנים.
   אך מעל לכל, בית המשפט קיבל את הנרטיב שלנו, ביחס לרונית, לפוטנציאל ההשתכרות העצום שלה, ולאופן שבו הנזקים השפיעו על חיי היומיום שלה:
   "עסקינן בתובעת מרשימה, בעלת מקצוע חופשי, אשר עשתה מאמץ עילאי לשוב לעבודה סדירה ומלאה, גם לאחר שנגרמו לה נזקי גוף בתאונה. מדובר בתובעת אשר הבהירה כי היא מייחסת חשיבות עליונה לעבודתה, לתפקידיה ולקידומה המקצועי, ולכן היא אינה מוכנה להרים ידיים, להיכנע למכאוביה, אלו שקדמו לתאונה ואלו שנוספו בתאונה, ואינה מוכנה לתת לנכות פיזית למנוע ממנה להמשיך להתקדם, להצליח וליטול עליה תפקידים שונים אשר יקדמו את הקריירה האקדמית שלה."
   כללו של דבר, במקצועיות וביסודיות, הצלחנו להפריך את טענותיה של חברת הביטוח, ולשכנע את בית המשפט בצדקת טענותינו.
   נמשיך לעשות לילות כימים בשבילכם, לקוחות יקרים שלנו, כדי להבטיח, שכל אחד ואחת מכם, יקבל את כל הפיצויים המגיעים לו.
   מעוניינים להתייעץ עם עורך דין לנזיקין בחיפה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

   תחומי התמחות נוספים

    • נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד. • משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה • תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו • מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין • פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי • רשלנות בטיפול שיניים • ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט • 50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי • 190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע • למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי • עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט • תביעה בגין ליקויי בנייה • חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח • רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו! • נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי • נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח • כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט