זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים. במסגרת ההסכם, הלקוחה שלנו בנתה לחברת האשראי אתר אינטרנט, שבו מתבצעות כל עיסקאות האשראי. למעשה, אתר האינטרנט של חברת האשראי הוא פלטפורמה חדשנית שמאפיינת כל אדם שמבקש הלוואה, מדרגת את הסיכון שלו, ומציעה לו הלוואה בתנאים משתלמים. וכל זה, באמצעות אתר האינטרנט מהמתקדמים בארץ, שבנתה הלקוחה שלנו. לימים, היחסים בין חברת התוכנה (הלקוחה שלנו) לבין חברת האשראי עלו על שרטון. חברת האשראי רצתה להיפרד, וביקשה את קוד האתר ואת בסיס הנתונים (Data Base) של האתר. הקוד והדטה הם הגוף והמוח של אתר האינטרנט, ולכן חברת האשראי ביקשה לקבל אותם – כדי שחברת האשראי תנהל ותתפעל את האתר בעצמה. כאן הסיפור מתחיל להסתבך. חברת האשראי חייבת ללקוחה שלנו כ- 300,000 ש"ח, אך ההסכם שבין הצדדים קבע שחברת האשראי צריכה לשלם את הכסף רק בעוד שנה.

   לכן, חברת האשראי טענה, שהיא רוצה את הקוד ובסיס הנתונים, ואת יתרת התשלום היא תשלם ללקוחה שלנו בהתאם לחוזה – בעוד שנה. הבעיה היא שאנחנו חששנו שאם חברת האשראי תקבל עכשיו את אתר האינטרנט (קוד ובסיס נתונים) היא לא תעביר את מלוא הכספים שאותם היא חייבת ללקוחה שלנו בסיומה של השנה. לכן, אנחנו הצבנו את התנאי הבא: גם אם לפי החוזה אנחנו צריכים לקבל את הכסף רק בעוד שנה, אנחנו רוצים לקבל אותו עכשיו, ורק לאחר מכן אנו נהיה מוכנים למסור את הקוד ובסיס הנתונים של אתר האינטרנט. איך עשינו את זה? איך סטינו בצורה כל כך משמעותית מחוזה שבו הוסכם שהחברה שלנו תקבל את הכסף רק בעוד שנה?

   הטענה הבסיסית שלנו הסתמכה על פסק דין חריג ותקדימי. עורך דין מסחרי שמכיר את פסק הדין הזה, יכול לעשות בו שימוש מנצח. לפי אותו פסק דין, אנו רשאים לדחות את מסירת הקוד ובסיס הנתונים, אם המטרה היא להבטיח את התשלום על ידי חברת האשראי. כלומר, גם אם החוזה קובע שחברת האשראי צריכה לשלם בעוד שנה, אנחנו יכולים לכפות על חברת האשראי לשלם כעת, כתנאי לקבלת הקוד ובסיס הנתונים. המדהים בסיפור הזה הוא שאתר האינטרנט הוא ליבת העסקים של חברת האשראי, ובלי קוד של אתר האינטרנט, ובסיס הנתונים שלו, חברת האשראי לא יכולה להמשיך ולפתח את העסק שלה.

   אתר האינטרנט הוא ברמה טכנולוגית כל כך גבוהה שלמעשה, כל הפעילות העיסקית של החברה בוצעה באתר האינטרנט. לכן, פוטנציאל ההתלקחות כאן היה גבוה מאוד. במיוחד, לאור העובדה שחברת האשראי התחמשה באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ, והתכוננה להגשת תביעה לבית המשפט. אבל – סוף טוב, הכל טוב: חברת האשראי זנחה את טענותיה. היא הבינה שיש לנו זכות להתנות את מסירת הקוד ובסיס הנתונים בקבלת מלוא התמורה הכספית. חברת האשראי שילמה את כל הכספים, ואנחנו ניצחנו, בלי שהיינו צריכים להגיע לבית המשפט.

   סיפורי הצלחה נוספים

    • נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד. • נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪! • משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה • תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו • מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין • פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי • רשלנות בטיפול שיניים • 50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי • 190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע • למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי • עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט • תביעה בגין ליקויי בנייה • חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח • רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו! • נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי • נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח • כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט