זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   ייפוי כוח מתמשך – הדרך הבטוחה לתכנן את חייך!

   מהיום, אתם יכולים לבחור כיצד לעצב את העתיד שלכם, ואיך ייראו חייכם, כשלא תוכלו לדאוג לעצמכם.

   ייפוי כוח מתמשך – הפתרון הטוב ביותר לתכנון העתיד שלכם!

   פעמים רבות אנחנו מתכננים את העתיד שלנו – אם זה בטווח הקצר (מגורים, משפחה וכדומה) ואם זה בטווח הארוך (פנסיה, ביטוחים למיניהם וכדומה).

   עם זאת, אנחנו מתקשים לדבר על מצבי הקיצון כמו המוות, המצב הבריאותי, הכשרות הקוגניטיבית (שכלית) שלנו, ומה יהיה איתנו במקרה שכבר לא נוכל לדאוג לעצמנו.

   כולנו חולים באותה מחלה – "לי זה לא יקרה".

   אך לצערנו, כולנו חשופים לסיטואציה, ולרבים מאיתנו זה קורה, שבה בתהליך התדרדרות או ביום בהיר אחד – נמצא את עצמנו אנשים לא עצמאיים, שזקוקים לצד ג' שיעזור לנו בענייני היומיום – רכושיים, אישיים ורפואיים.

   בעבר, לא הייתה לנו אופציה לתכנן קדימה, ידענו שאם יקרה לנו משהו, חס וחלילה, מישהו יצטרך לקחת יוזמה ולהתמנות כאפוטרופוס על גופינו ורכושנו ולדאוג לכל צרכנו. היינו נתונים לחסדיהם של הסובבים אותנו.

   לאחרונה, קיבלנו מתנה! המחוקק שם את רצון האדם במרכז – וכפי שכל אחד מאיתנו מתכנן את העתיד עם חיסכון לפנסיה לימים שלא יוכל עוד לקום לעבודה, כך היום אנחנו יכולים לתכנן ולהחליט מיהו אותו אדם שאנחנו נותנים בו את האמון שידאג לצרכינו, ביום שאנחנו לא נוכל לדאוג לעצמנו.

   מהי אותה מתנה? ייפוי כוח מתמשך

   באמצעות ייפוי הכוח המתמשך ניתן לבחור מי יהיה מיופה הכוח שלך בעת הצורך, ניתן למנות מספר מיופי כוח באותו עניין או בעניינים שונים.

   כמו כן – ניתן לתת הנחיות כיצד נרצה לחיות, היכן להתגורר וכיוצא באלה – דאגות שיש לכל אחד מאיתנו מאותו היום שלא נוכל עוד להחליט עבור עצמנו. באופן כללי, מדובר במסמך גמיש מאוד במסגרתו ניתן לתת כל הוראה כמעט עבור מיופה הכוח העתידי.

   מדובר ברפורמה של ממש – זוהי למעשה צוואתכם בחיים, פירוט רצונכם הברור כיצד תרצו להעביר ולחוות את שנותיכם האחרונות.

   בנימה אישית, הייתי מבין ראשוני המוסמכים בארץ ועברתי את ההסמכה ביוני 2017 (כניסת תיקון החוק לתוקף היה באפריל 2017), מאז המשכתי ללמוד ולהתמקצע בתחום, ניגשתי להרצאות המשך וקראתי בנושא, וכן ערכתי בפועל עשרות ייפוי כוח מתמשכים.

   אני שמחה על הרצון וההחלטה לגשת וללמוד תחום נוסף. אלה נולדו מתוך הניסיון האישי, כאחות לשני אחים עם צרכים מיוחדים, שהרפורמה בחוק סוף סוף שמה אותם (כמו את כולנו) במרכז, קודם כל כאנשים עם רצון אישי.

   רוצים שנערוך לכם ייפוי כוח מתמשך? מעולה!

   ליצירת קשר – הקליקו!

   למאמרים נוספים בתחום דיני משפחה – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט