זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   ייפוי כח מתמשך – האם זה מתאים לכם?

   מי מאיתנו לא מפחד מהיום שבו הוא לא יוכל לספק את הצרכים הבסיסיים ביותר שלו? האם אנחנו יכולים להחליט איזה טיפול רפואי נקבל, אם חלילה נהיה בתרדמת? והאם אנחנו יודעים מי ידאג לנו, כשאנחנו כבר לא נוכל לדאוג לעצמנו? – כל התשובות לשאלות האלה ועוד, במאמר שלפניכם.

   כל מה שאתם צריכים לעשות לפני שלא תוכלו לעשות את זה בעצמכם

    "הצעת החוק כוללת את האפשרות של אדם לתכנן את עתידו, ולמנות באמצעות ייפוי כוח מיוחד הנקרא "ייפוי כוח מתמשך", אדם אשר יהיה מוסמך לפעול ולהחליט בענייניו של הממנה, ולייצגו בקשר אליהם, אם הממנה יגיע למצב שבו הוא לא יהיה מסוגל עוד לקבל החלטות בשל מצבו הנפשי או השכלי. כמו כן, יוכל הממנה באמצעות ייפוי הכוח המתמשך לתת הנחיות מקדימות, שבהן ינחה את מיופה הכוח כיצד לפעול בנוגע לענייניו האישיים או הרכושיים, אם יגיע בהמשך חייו למצב של חוסר כשירות. אפשרויות אלה מביאות לידי ביטוי באופן מובהק את עקרון ההחלטה העצמאית וכיבוד הרצון של אדם."

   (מתוך הצעת חוק ייפוי כוח מתמשך)

   מי מאיתנו לא מפחד מהיום שבו הוא לא יוכל לספק את הצרכים הבסיסיים ביותר שלו? האם אנחנו יכולים להחליט איזה טיפול רפואי נקבל, אם חלילה נהיה בתרדמת? והאם אנחנו יודעים מי ידאג לנו, כשאנחנו כבר לא נוכל לדאוג לעצמנו? – כל התשובות לשאלות האלה ועוד, במאמר שלפניכם!

   לאחרונה, נכנס לתוקפו תיקון מס' 18 לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ"ה-1962, אשר מעמיד בראש סדר העדיפויות את האדם ורצונו האישי, ומאפשר לו לבחור את הדרכים והאמצעים שבהם יטפלו בענייניו – האישיים, הרפואיים, והכספיים – בזמנים שבהם האדם כבר לא יהיה כשיר לטפל בהם בעצמו. התיקון לחוק מספק לאדם ארבעה כלים משפטיים, שבאמצעותם יוכל להבטיח את צרכיו ורצונותיו, ביום שבו הוא לא יהיה כשיר לעשות זאת בעצמו:

    ייפוי כוח מתמשך:

   הכלי המשפטי הראשון הוא ייפוי הכוח המתמשך. ייפוי כוח מתמשך הוא כלי משפטי המאפשר לאדם למנות, מבעוד מועד, מיופה כוח (אחד או יותר), אשר יפעל בשמו בענייניו הרפואיים, הרכושיים, והאישיים – כולם או מקצתם – אם חלילה הוא לא יהיה כשיר לטפל בהם בעצמו. זהו הכלי העיקרי שבאמצעותו ניתן להגשים את רצונו של האדם, גם כאשר הוא לא יוכל לבטא את רצונו, ולמעשה מהווה תעודת ביטוח לאותו אדם, כי יהיה לצידו אדם קרוב שיוכל לדאוג לענייניו.

    הנחיות מקדימות לאפוטרופסות:

   הכלי המשפטי השני הוא מתן הנחיות מקדימות לאפוטרופסות. כלי זה מאפשר לאדם להנחות את מערכת המשפט בנוגע לזהותו של האפוטרופוס שיבטיח את צרכיו, והכללים שיחולו על אפוטרופוס זה, אם חלילה הוא לא יהיה כשיר להבטיח את צרכיו. מדובר בכלי שמהווה חידוש עצום, שכן לראשונה האדם יכול לבחור את זהותו של האפוטרופוס עליו.

    מסמך הבעת רצון:

   הכלי המשפטי השלישי הוא חתימה על מסמך הבעת רצון. כלי זה רלוונטי במקרה שבו אדם משמש כאפוטרופוס לאחר. במקרה כזה, האפוטרופוס יכול להביע את רצונו בנוגע לזהותו של האפוטרופוס שימונה אחריו, אם וכאשר הוא לא יהיה כשיר לתפקד כאפוטרופוס. זהו כלי חשוב ביותר, לדוגמה, במקרה של הורים לילדים עם מוגבלויות, אשר חוששים מהיום שבו לא יוכלו עוד לדאוג לילדיהם. כעת, התיקון לחוק נותן להם כלי משפטי אפקטיבי, שבמסגרתו יוכלו להביע את רצונם, גם בנוגע לאפוטרופוס שימונה במקומם.

    קבלת החלטות נתמכת:

   הכלי המשפטי הרביעי הוא אפשרות קבלת החלטות נתמכת. כלי זה רלוונטי למקרה שבו אדם שמסוגל לטפל בענייניו בעצמו, אך הוא צריך ליווי מסוים בעניינים ספציפיים. היתרון בכלי זה טמון בכך, שהוא מאפשר לאדם להישאר עצמאי לחלוטין, ובעת הצורך להיעזר בתומך החלטות, על פי רצונו האישי של האדם.

   אם אתם רוצים שהרצון שלכם יוגשם, גם כשאתם לא תהיו שם כדי לעשות זאת בעצמכם, אתם מוזמנים לפנות לעורכת הדין סיון שחר ממשרדנו, אשר הוסמכה על ידי משרד המשפטים להבטיח את הרצונות שלכם, ביום שבו חלילה לא תהיו כשירים לעשות זאת.

   כשזה מגיע לשקט הנפשי שלכם, אל תתפשרו: שר שחר חן – עורכי דין ומגשרים.

   ליצירת קשר – הקליקו!

   למאמרים נוספים בתחום דיני משפחה – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר