זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   מטרתה של הצוואה

   לכל אלו שרוצים למנוע מלחמות ירושה, ולכל אלה שרוצים לחלק את הירושה בהתאם לרצון שלהם, המאמר הזה בדיוק בשבילכם!

   רוב האנשים בישראל אינם כותבים צוואה. מבחינה סטטיסטית, אחוז קטן מהאוכלוסייה עורך צוואה, ככל הנראה, כיוון שרבים מאתנו מדחיקים את מציאות המוות, ואת העובדה שיום אחד גם הם ימותו.

   מטרתה של הצוואה היא כפולה: המטרה הראשונה היא להבטיח את רצונו של האדם, כך שהנכסים יחולקו בהתאם לרצונו של המצווה. המטרה השנייה היא למנוע סכסוכים בין היורשים, באמצעות מתן הוראות ברורות בנוגע לחלוקת נכסיו של המצווה. .

   בהיעדר צוואה, הנכסים יחולקו בין היורשים. ירושה שכזו עלולה לגרום למלחמות ירושה בין היורשים, ובנוסף, עלולה ליצור עיוותים בחלוקת הנכסים, ובפרט במקרים מיוחדים כגון: ידועים בציבור, נישואים שניים עם ילדים מנישואים ראשונים, זוג מבוגר ללא ילדים וכדומה – מה שמגביר את הסיכוי למלחמות ירושה בין היורשים.

   אם כן, צוואה היא הדרך הנכונה והבטוחה ביותר להבטיח את קיום רצונו של המצווה, ולמנוע סכסוכים בין היורשים. החוק בישראל קובע שישנם ארבעה סוגי צוואות:

   1. צוואה בפני עדים: צוואה הערוכה בכתב, חתומה על ידו בפני שני עדים ונושאת תאריך. העדים חותמים בכתב ידם באותו התאריך של המצווה ומאשרים כי חתם בפניהם. מומלץ כי לפחות אחד מהעדים יהא עורך דין.
   2. צוואה בכתב יד: צוואה הערוכה בכתב ידו של המצווה, חתומה על ידו ונושאת תאריך.
   3. צוואה בפני רשות: נעשית בכתב או בעל פה בפני שופט או רשם הירושות או חבר בית דין או נוטריון.
   4. צוואה בעל פה: או בשמה הפחות מוכר, צוואת "שכיב מרע".

   נסכם: הצוואה היא רצונו האחרון של אדם, בה האדם מצווה על יורשיו למלא את משאלותיו. ביצוע הצוואה נעשה רק לאחר פטירתו של האדם, ולכן קיימת חשיבות רבה לניסוח נכון וברור של הצוואה, באופן שיימנע מלחמות ירושה, ויבטיח שרצונו האמיתי של המצווה – אכן יקוים!

   אם אתם רוצים למנוע מלחמות ירושה, ולהבטיח שהרצון שלכם יקויים גם לאחר מותכם – אנחנו הכתובת!

   למאמרים נוספים בתחום דיני משפחה – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט