זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   תאונת דרכים בעבודה

   תאונת דרכים בעבודה היא תאונה אשר התרחשה במהלך עבודתו של הנפגע. או, תאונה שהתרחשה בדרך מביתו של הנפגע למקום עבודתו, או ממקום עבודתו לביתו. תאונה כזו, תיחשב גם תאונת עבודה. במקרה כזה, הנפגע לתבוע את ביטוח לאומי (ולקבל הכרה בתאונת עבודה, ואולי גמלת נכות). בנוסף, ניתן לתבוע, גם, את חברת הביטוח (ולקבל פיצויים).

   המאמר שלפניכם יסביר לכם על סוגי התביעות, ומדוע חשוב לנהל אותן בצורה הטובה ביותר, באמצעות עו"ד לנזיקין. כל זאת, במטרה להבטיח, שהנפגע יזכה לפיצויים מקסימליים.

   תאונת דרכים בעבודה – תביעה לביטוח לאומי

   מי שתובע את הביטוח הלאומי, זכאי (בהתקיים תנאים מסוימים), לקבל הכרה כנפגע עבודה. בנוסף, במידה ודרגת הנכות גבוהה מספיק, הנפגע יהיה זכאי לגמלת נכות מביטוח לאומי. שיעור הגמלה החודשית נקבעת בהתאם להיקף השתכרותו של הנפגע, ובהתאם לשיעור נכותו. בנוסף, אם חלילה, מתרחשת החמרה במצב הרפואי של הנפגע, הוא יוכל לתבוע את ביטוח לאומי. לדוגמה, נניח שאדם נפצע בתאונת עבודה ונגרמו לו 25% נכות. לימים הנכות שלו הוחמרה, וכיום היא עומדת על 35% נכות. במצב כזה, הנפגע יוכל לתבוע את ביטוח לאומי, ולקבל גמלה גבוהה יותר.

   תאונת דרכים בעבודה – תביעה נגד חברת הביטוח

   כפי שרשמנו מעלה, בתאונת דרכים שהיא תאונת עבודה ניתן לתבוע גם את חברת הביטוח, ולקבל פיצויים. ניהול התביעה באמצעות עו"ד לתאונת דרכים עשוי להבטיח, שהפיצויים שיתקלו הם המקסימליים ביותר. הפיצויים שחברת הביטוח משלמת הם פיצויים חד פעמיים. הפיצויים, משקפים את הנזק, הרפואי והתפקודי, שנגרם לנפגע.

   כללים חשובים

   הכלל הראשון קובע, שניתן לתבוע הן את הביטוח הלאומי, והן את חברת הביטוח. יחד עם זאת, לא ניתן לקבל "כפל פיצוי". לדוגמה, נניח שאדם תבע את ביטוח לאומי, ושווי המלאות שהוא קיבל עומד על סך של 200,000 ₪. לאחר מכן, הנפגע הגיש תביעה נגד חברת הביטוח, ובית המשפט קבע כי הנזקים שלו עומדים על סך של 500,000 ₪. מכיוון שהנפגע כבר קיבל מהביטוח הלאומי סך של 300,000 ₪, חברת הביטוח תשלם לו רק את היתרה, בסך של 200,000 ₪.

   הכלל השני קובע, שאם אדם, שנפגע בתאונת דרכים בעבודה, לא יתבע גם את ביטוח לאומי, הוא עלול להפסיד כספים. מדוע? משום שהנפגע חייב לממש את הזכויות שלו בביטוח לאומי. נחזור לדוגמה מעלה. אותו אדם שנפגע בתאונת דרכים, יכול היה לתבוע את ביטוח לאומי, ולקבל לידיו סך של 200,000 ₪. לכן, אם הנפגע לא יפנה לביטוח לאומי, בית המשפט היה פוסק שיש לנכות מסכום הפיצויים סך של 200,000 ₪. כלומר, בית המשפט עלול "לנכות" מסכום הפיצויים שמגיע לנפגע, את התשלומים שהנפגע יכול לקבל, אילו היה תובע את הביטוח הלאומי.

   סיכום

   בתאונת דרכים בעבודה ניתן לתבוע הן את ביטוח לאומי, והן את חברת הביטוח. לכל מסלול יש יתרונות וחסרונות. אולם, אם נפגע לא יתבע את ביטוח לאומי הוא עלול להפסיד כספים. זאת, אם בית המשפט ינכה מסכום הפיצויים שחברת הביטוח תשלם לו, את הסכומים שהוא היה מקבל מביטוח לאומי, אילו היתה מוגשת תביעה מתאימה.

    

   עדיין נותרו לכם שאלות? השאירו פרטים מטה או לחצו על המדריך המקיף לנפגעי עבודה ותקבלו את כל התשובות.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר