זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין מסחרי – תחומי עיסוק עיקריים

   עורך דין מסחרי הוא איש המקצוע בתחום המשפטי, אשר תחום ההתמחות שלו הוא המשפט המסחרי על תחומי ההתמחות המגוונים שלו. משרד עורכי דין שחר חן מעניק שירותים משפטיים איכותיים במגוון רחב של תחומים, בין השאר גם בתחום המשפט המסחרי. עורך הדין כאמור מסייע בניסוח הסכמים משפטיים ומסחריים, כמו גם בייצוג העסק בבתי המשפט, בכל מה שקשור במחלוקות מסחריות עם לקוחות וספקים. בנוסף, המיומנות של עורך הדין המסחרי היא למצוא ללקוח פתרונות משפטיים יצירתיים, כדי שבעל העסק יוכל לשגשג ולהגדיל את רווחיו.

   תחומי העיסוק העיקריים של עורך דין מסחרי

   התחום המסחרי הוא תחום רחב מאד, ונמנה עם תחומי המשפט המעניינים והמגוונים ביותר. להלן רשימה חלקית של תחומי העיסוק של עורך דין מסחרי:

   • הסכמי הפצה: הסכמים עם לקוחות באשר להפצת המוצרים שהעסק מייבא, מייצר או מוכר. מנגד, הסכמי הפצה שהעסק חתום עליהם עם יצרנים או יבואנים שונים.
   • זכיינות: תחום חשוב נוסף אשר עורך דין מסחרי אמון על הטיפול בו הוא נושא הזכיינות – היחסים בין הזכיין לבין חברת המקור ואופי ההתקשרות בין הצדדים.
   • מימון בנקאי והלוואות: מימון והלוואות הם עורק החיים של העסק. קשה למצוא עסק שלא נדרשת לו מעת לעת הלוואה, שהיא לעיתים יכולה להיות ההבדל בין להיות או לחדול. הלוואות לצרכי השקעה, הלוואות עסקיות לרכישת מלאי, הלוואות הון חוזר ועוד. זאת, בתנאים משתנים ולעיתים כאשר העסק נמצא במצב לא פשוט ולא יכול להעמיד ערבויות להלוואות הללו.
   • הסכמי השקעות: הסכמים עם משקיעים פרטיים או עם קרנות ייעודיות, להשקעה בעסק בתנאים משתנים שעשויים להניב פירות לכל הצדדים.

   עו"ד מסחרי והמדדים להצלחה

   ככל שעורך הדין המסחרי מבין יותר את הצרכים של העסק ופועל בצורה טובה יותר על מנת להביא פתרונות משפטיים ופיננסיים איכותיים לעסק, כך העסק יעלה מהר יותר על הדרך להצלחה ויניב פירות לכלל המשקיעים והשותפים בו. אם אתם מעוניינים בשירותיו הטובים של עורך דין מסחרי מקצועי, איכותי ומהימן, משרד עורכי דין שחר חן זה בהחלט המקום הנכון ביותר שאפשר לבחור. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האינטרנט או בטלפון. עורך הדין ילווה אתכם ויסייע לכם להתגבר על מכשולים ומהמורות בדרך להצלחה.

   למאמרים נוספים בתחום משפט מסחרי – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט