זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין לדיני חוזים ומשפט מסחרי

   דיני החוזים ממלאים כיום תפקיד מכריע בתרבות המסחר המודרנית. דיני החוזים הם אלו שמאפשרים לנו לנהל את הכלכלה ואת חיי המסחר. למעשה, כל אחד ואחת מאיתנו, כורת בכל יום חוזים מחייבים, שעליהם חלים דיני החוזים, גם בלי סיוע של עורך דין לדיני חוזים. כך לדוגמה, כשתאגיד ענק מעוניין לרכוש מניות ולבצע עסקאות בהיקפים של מיליארדים – הוא כורת חוזה; כשאנו רוכשים דירה – אנו כורתים חוזה; אפילו כשאנחנו רוכשים מוצר בסופר – אנו כורתים חוזה. על כל החוזים האלה, ללא יוצא מן הכלל, יחולו דיני החוזים.

   דיני החוזים ותפקידם בעולם המסחרי

   דיני החוזים ממלאים תפקיד מפתח במשפט המסחרי. זאת, מכיוון שקשרי הכלכלה והמסחר, מתבססים, רובם ככולם, על חוזים. מכאן, נובעת החשיבות העוצמה של הכרת דיני החוזים. משום שדיני החוזים, מאפשרים לצדדים לחוזה, לגבש ביניהם הסכמות, כמעט, ככל העולה על רוחן. לכן, ככל שעורכי הדין מכירים יותר את דיני החוזים, על הניואנסים שבהם, כך הם יוכלו לתפור חליפות, שהולמות יותר, את הצרכים של הלקוח שלהם. אבל, כדי לתפור חליפות, לא די בהכרת דיני החוזים. עורך דין מסחרי חייב להכיר גם את החברה שאותה הוא מייצג. את האינטרסים של החברה בטווח הקצר, ואת השאיפות שלה לטווח הארוך. בנוסף, עורך הדין חייב להכיר את הצרכים העיסקיים של החברה, ועוד.

   חשיבותו של עורך הדין לדיני חוזים

   במילים אחרות, הייעוץ המשפטי מורכב משני רכיבים. הרכיב הראשון, הוא האינטרס של הלקוח. עורך הדין חייב להכיר את המטרות של הלקוח, וכיצד הוא מעוניין להשיג אותן. הרכיב השני, הוא הכרת דיני החוזים שרלוונטיים למקרה שעליו ניתן הייעוץ. מכאן, נגזרת מסקנה נוספת. ייעוץ משפטי הוא עניין אינדיבידואלי. עצה משפטית שנכונה לחברה מסוימת, אינה בהכרח נכונה לחברה אחרת. לכן, עורך דין מסחרי חייב להבין את המציאות המורכבת שאיתה מתמודד הלקוח. אך בנוסף, הוא חייב להכיר את דיני החוזים על בוריים.רק מתוך הבנת המורכבות זו, עורך הדין המסחרי יוכל לתת ייעוץ משפטי, שתפור למידותיו של הלקוח.

   ייעוץ משפטי על ידי עורך דין מסחרי

   מכאן נובעת הייחודיות של עורך דין לחוזים, אשר נותן ייעוץ משפטי מסחרי. עורך דין שכזה יודע, שמטרה עיקרית היא לספק ללקוחות פתרונות משפטיים ויצירתיים, בלי להיגרר לבית המשפט. ממש כמו רפואה מונעת, מטרת הייעוץ המשפטי תהיה, לעיתים קרובות, למנוע את התפרצות הסכסוך. כך, החברה תמשיך לקצור רווחים, בלי לבזבז משאבים על סכסוכים בבית המשפט. ואכן, לעיתים, אנו נותנים ייעוץ משפטי, עוד לפני שהתעורר סכסוך חוזי. ולשמחתנו, לא פעם ולא פעמיים, הצלחנו למנוע מסכסוך להגיע לבית המשפט, ופתרנו את הסכסוך, בעודו באיבו. אנו מצליחים לעשות זאת בהצלחה, כי אנחנו שולטים היטב בשני הרכיבים שמרכיבים את הייעוץ משפטי: האחד, דיני החוזים. והשנייה, הבנת הלקוח, והאינטרסים שלו.

   למאמרים נוספים בתחום משפט מסחרי – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט