זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין לדיני חוזים ומשפט מסחרי

   דיני החוזים ממלאים כיום תפקיד מכריע בתרבות המסחר המודרנית. דיני החוזים הם אלו שמאפשרים לנו לנהל את הכלכלה ואת חיי המסחר. למעשה, כל אחד ואחת מאיתנו, כורת בכל יום חוזים מחייבים, שעליהם חלים דיני החוזים, גם בלי סיוע של עורך דין לדיני חוזים. כך לדוגמה, כשתאגיד ענק מעוניין לרכוש מניות ולבצע עסקאות בהיקפים של מיליארדים – הוא כורת חוזה; כשאנו רוכשים דירה – אנו כורתים חוזה; אפילו כשאנחנו רוכשים מוצר בסופר – אנו כורתים חוזה. על כל החוזים האלה, ללא יוצא מן הכלל, יחולו דיני החוזים.

   דיני החוזים ותפקידם בעולם המסחרי

   דיני החוזים ממלאים תפקיד מפתח במשפט המסחרי. זאת, מכיוון שקשרי הכלכלה והמסחר, מתבססים, רובם ככולם, על חוזים. מכאן, נובעת החשיבות העוצמה של הכרת דיני החוזים. משום שדיני החוזים, מאפשרים לצדדים לחוזה, לגבש ביניהם הסכמות, כמעט, ככל העולה על רוחן. לכן, ככל שעורכי הדין מכירים יותר את דיני החוזים, על הניואנסים שבהם, כך הם יוכלו לתפור חליפות, שהולמות יותר, את הצרכים של הלקוח שלהם. אבל, כדי לתפור חליפות, לא די בהכרת דיני החוזים. עורך דין מסחרי חייב להכיר גם את החברה שאותה הוא מייצג. את האינטרסים של החברה בטווח הקצר, ואת השאיפות שלה לטווח הארוך. בנוסף, עורך הדין חייב להכיר את הצרכים העיסקיים של החברה, ועוד.

   חשיבותו של עורך הדין לדיני חוזים

   במילים אחרות, הייעוץ המשפטי מורכב משני רכיבים. הרכיב הראשון, הוא האינטרס של הלקוח. עורך הדין חייב להכיר את המטרות של הלקוח, וכיצד הוא מעוניין להשיג אותן. הרכיב השני, הוא הכרת דיני החוזים שרלוונטיים למקרה שעליו ניתן הייעוץ. מכאן, נגזרת מסקנה נוספת. ייעוץ משפטי הוא עניין אינדיבידואלי. עצה משפטית שנכונה לחברה מסוימת, אינה בהכרח נכונה לחברה אחרת. לכן, עורך דין מסחרי חייב להבין את המציאות המורכבת שאיתה מתמודד הלקוח. אך בנוסף, הוא חייב להכיר את דיני החוזים על בוריים.רק מתוך הבנת המורכבות זו, עורך הדין המסחרי יוכל לתת ייעוץ משפטי, שתפור למידותיו של הלקוח.

   ייעוץ משפטי על ידי עורך דין מסחרי

   מכאן נובעת הייחודיות של עורך דין לחוזים, אשר נותן ייעוץ משפטי מסחרי. עורך דין שכזה יודע, שמטרה עיקרית היא לספק ללקוחות פתרונות משפטיים ויצירתיים, בלי להיגרר לבית המשפט. ממש כמו רפואה מונעת, מטרת הייעוץ המשפטי תהיה, לעיתים קרובות, למנוע את התפרצות הסכסוך. כך, החברה תמשיך לקצור רווחים, בלי לבזבז משאבים על סכסוכים בבית המשפט. ואכן, לעיתים, אנו נותנים ייעוץ משפטי, עוד לפני שהתעורר סכסוך חוזי. ולשמחתנו, לא פעם ולא פעמיים, הצלחנו למנוע מסכסוך להגיע לבית המשפט, ופתרנו את הסכסוך, בעודו באיבו. אנו מצליחים לעשות זאת בהצלחה, כי אנחנו שולטים היטב בשני הרכיבים שמרכיבים את הייעוץ משפטי: האחד, דיני החוזים. והשנייה, הבנת הלקוח, והאינטרסים שלו.

   למאמרים נוספים בתחום משפט מסחרי – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט