זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין מסחרי לחוזים אחידים – כיצד לנסח נכון חוזה אחיד?

   כל בעל חברה יודע שהדבר החשוב ביותר בעסקים, הוא החוזה, כי כל הפעילות המסחרית מתבססת על חוזים. עורך דין מסחרי לחוזים אחידים יודע, מה ההבדל בין חוזה טוב, לחוזה גרוע.

   לרוב בעלי העסקים יש חוזה סטנדרטי, שמשמש אותם בכל העסקאות שהם עושים. בשפה המשפטית, החוזים האלה נקראים חוזים אחידים. כי הם משמשים את בעל העסק בעסקאות רבות עם אנשים שונים. הבעיה בהם היא שהם חשופים לביקורת קפדנית של בית המשפט. כשבעל עסק מחתים את הספקים שלו על "חוזים אחידים", בתי המשפט חוששים שהחוזה האחיד ינוצל לרעה. לכן, עורך דין מסחרי לחוזים אחידים צריך לנסח את החוזה האחיד, בצורה זהירה, שתשמור על האינטרסים שלכם.

   כיצד עורך דין לחוזים אחידים צריך לנסח את החוזה?

   וזו בדיוק המטרה של בתי המשפט כשהם מבטלים חוזים אחידים. כשבתי המשפט מבטלים חוזים, הם עושים את זה כדי למנוע ניצול לרעה של פערי כוחות, או פערי מידע, ביחסי המסחר. והאתגר של עורך הדין המסחרי לחוזים אחידים הוא לתפור ללקוח שלו חוזה שיגן עליו, אך לא יתבטל על ידי בית המשפט? הנה מקרה אמיתי שימחיש לכם איך אנחנו צולחים את האתגר הזה:

   הסיפור הבא מבוסס על סיפור אמיתי, והוא ממחיש כיצד עורך דין, שמומחה בחוזים, יכול לסייע לכם. אחת הלקוחות שלנו, חברת הייטק מצפון הארץ, התקשרה בחוזה עם ספק. במסגרת אותו חוזה, חברת ההייטק נתנה לאותו ספק שירותי תיכנות. לאחר שהיחסים בין שני הצדדים עלו על סרטון, הספק גילה שהחוזה מגן על הלקוחה שלנו בצורה הרמטית. לכן, הספק הגיש תביעה לבית המשפט וטען שהחוזה שעליו הוא חתם הוא חוזה אחיד, שמנצל אותו לרעה.

   האסטרטגיה שלנו בחוזים אחידים

   אז מה היתה האסטרטגיה שלנו בתיק? פשוט מאוד. כל הטענות של הספק התבססו על כך שהחוזה הוא חוזה אחיד. עורך דין מסחרי לחוזים, יודע בדיוק, מהו חוזה אחיד, ומהו לא חוזה אחיד. לכן, האסטרטגיה שלנו פשוטה – להוכיח שהחוזה הוא לא חוזה אחיד, ולשמוט את הקרקע מתחת לכל הטענות של הספק.

   איך עשינו את זה? בקלות. לפני רגע, אמרנו לכם שהמטרה של דיני החוזים האחידים, היא להגן על שחקן חלש מפני שחקן חזק. זאת, כדי שהשחקן החזק, לא ינצל את פערי הכוח ופערי המידע שעומדים לרשותו. לכן, הוכחנו שתי טענות:

   הטענה הראשונה שהוכחנו היא שהכללים לא הוכתבו על ידי חברת ההייטק (הלקוחה שלנו) בלבד. הראינו שמי שהכתיב לפחות חלק מהתנאים, הוא דווקא הספק בעצמו. הטענה שנייה שהוכחנו היא שלא היו פערי כוחות או פערי מידע, בין הצדדים. הראינו שהמשא ומתן התנהל בשקיפות, והראינו שלרשות הספק עמד שוק רחב של חברות תיכנות, שאיתן היה יכול לחתום על חוזה. וככה, בפשטות וביעילות פירקנו את הטענות נגדנו.

   כעורכי דין מסחריים לחוזים אחידים, הצלחנו במטרה שלנו. אפשרנו ללקוחה שלנו להחתים את הלקוחות שלה על חוזים שמגינים עליה בצורה הרמטית. והוכחנו שלמרות ההגנות האלה, החוזה לא מנצל את הצד השני לרעה.

   למאמרים נוספים בתחום משפט מסחרי – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר