זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   ניצחון גדול למשרדנו – משרדנו ייצג חייל בשירות קבע, שזכה במענק שחרור לפנסיה מלאה, בשווי כולל של כ- 5 מיליון שקלים!

   בועז קוטלר (שם בדוי) הגיע למשרדנו לפני כשנה, כשהוא רוצה לפרוש משירות הקבע שלו, מסיבות רפואיות.

   נשמע קל? הבעיה היא שצה"ל לא היה מוכן לאפשר לבועז לצאת לפנסיה מוקדמת. "אם אתה רוצה לפרוש, אתה מוזמן להתפטר. אבל פנסיה מצה"ל – לא תקבל", כך אמרו לבועז באגף כוח האדם.

   בזכות הייצוג של משרדנו, צה"ל הסכים לשחרר את בועז מסיבות רפואיות. כך, בועז זכה במענק פרישה לפנסיה מלאה בשווי של כ- 5 מיליון שקלים.

   בשביל בועז, ההבדל בין פרישה מנימוקים רפואיים, לבין פיטורין הוא הבדל עצום. אם צה"ל ישחרר את בועז מסיבות רפואיות, בועז יזכה בפנסיה בגובה של כ- 10,000 שח בכל חודש, מענק שחרור בגובה של כ- 250,000 ועוד שלל הטבות. אם בועז יתפטר, או יפוטר, שלא מסיבות רפואיות, הוא לא יזכה ליהנות מההטבות שלל איש קבע משוחרר, והוא ישתחרר מצה"ל, בלי כל הטבה כלכלית כמעט.

   בשביל בועז, להשתחרר מסיבות רפואיות זה כמו לזכות בפרס הראשון בלוטו. כל שחרור מסיבה אחרת היא הורדה לטמיון של למעלה מ- 20 שנות שירות צבאי.

   וכאן אנחנו נכנסנו לתמונה. למדנו את ההיסטוריה הרפואית של בועז, הסתייענו במומחים רפואיים בעלי שיעור קומה שליוו אותנו בתהליך, הגשנו חוות דעת רפואיות, וניהלנו דיונים מול ראש אגף כוח אדם בצה"ל. הכל – במטרה אחת: לשחרר את בועז מסיבות רפואיות, המעניקות לו את כל הזכויות הסוציאליות.

   ואכן, לפני ימים אחדים הגיעה הבשורה: הצלחנו להוכיח שבועז אינו כשיר לשירות, ויש לשחרר אותו מצה"ל, משיקולים רפואיים. וכמובן, בועז זכה במענק שחרור ופנסיה, בשווי כולל של כ- 5 מיליון שקלים.

   כבוד גדול, וזכות גדולה, לייצג את חיילי צה"ל – ולנצח!

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט