זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין מסחרי לחברות ואומנות הייעוץ המשפטי

   המקרה שלפניכם, מבוסס על סיפור אמיתי. והוא ממחיש, כיצד עורך דין מסחרי לחברות מומחה עשוי לפתור סכסוכים, לפני שהם מגיעים לבית המשפט.

   מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים. במסגרת ההסכם, הלקוחה שלנו בנתה לחברת האשראי אתר אינטרנט, שבו מתבצעות כל עיסקאות האשראי. למעשה, אתר האינטרנט של חברת האשראי הוא פלטפורמה חדשנית. אתר האינטרנט מאפיין כל אדם שמבקש הלוואה, מדרג את הסיכון שלו, ומציע לו הלוואה בתנאים משתלמים. וכל זה, באמצעות אתר האינטרנט מהמתקדמים בארץ.

   תפקידו של עורך דין מסחרי לחברות

   לימים, היחסים בין חברת התוכנה (הלקוחה שלנו) לבין חברת האשראי עלו על שרטון. חברת האשראי רצתה להיפרד, וביקשה את קוד האתר ואת בסיס הנתונים (Data Base) של האתר. הקוד והדטה הם הגוף והמוח של אתר האינטרנט. חברת האשראי ביקשה לקבל אותם – כדי שחברת האשראי תנהל ותתפעל את האתר בעצמה.

   הבעיה היתה שחברת האשראי חייבת ללקוחה שלנו כ- 300,000 ₪. אבל, ההסכם שבין הצדדים קבע שחברת האשראי צריכה לשלם את הכסף רק בעוד שנה. לכן, חברת האשראי טענה, שהיא רוצה את הקוד ובסיס הנתונים. את יתרת התשלום, חברת האשראי הבטיחה לשלם בהתאם לחוזה. בעוד שנה.

   אנו חששנו, שאם נעביר עכשיו את הקוד ובסיס הנתונים, חברת האשראי לא תעביר ללקוחה שלנו את כל הכסף שהיא חייבת לה. לכן, אנחנו הצבנו את תנאי פשוט. גם אם לפי החוזה אנחנו צריכים לקבל את הכסף רק בעוד שנה, אנחנו רוצים לקבל אותו עכשיו, ורק לאחר מכן אנו נהיה מוכנים למסור את הקוד ובסיס הנתונים של אתר האינטרנט.

   כיצד עשינו את זה?

   איך עשינו את זה? איך סטינו בצורה כל כך משמעותית מחוזה שבו הוסכם שהחברה שלנו תקבל את הכסף רק בעוד שנה?

   הטענה הבסיסית שלנו הסתמכה על פסק דין חריג ותקדימי שלא רבים מכירים. לפי אותו פסק דין, אנו רשאים לדחות את מסירת הקוד ובסיס הנתונים. בתנאי, שהמטרה היא להבטיח את התשלום על ידי חברת האשראי. כלומר, גם אם החוזה קובע שחברת האשראי צריכה לשלם בעוד שנה, אנחנו יכולים לכפות על חברת האשראי לשלם כעת, כתנאי לקבלת הקוד ובסיס הנתונים.

   המדהים בסיפור הזה הוא שאתר האינטרנט הוא ליבת העסקים של חברת האשראי, ובלי קוד של אתר האינטרנט, ובסיס הנתונים שלו, חברת האשראי לא יכולה להמשיך ולפתח את העסק שלה. אתר האינטרנט הוא ברמה טכנולוגית כל כך גבוהה שלמעשה, כל הפעילות העיסקית של החברה בוצעה באתר האינטרנט. לכן, פוטנציאל ההתלקחות כאן היה גבוה מאוד. במיוחד, לאור העובדה שחברת האשראי התחמשה באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ, והתכוננה להגשת תביעה לבית המשפט.

   אבל – סוף טוב, הכל טוב: חברת האשראי זנחה את טענותיה. היא הבינה שיש לנו זכות להתנות את מסירת הקוד ובסיס הנתונים בקבלת מלוא התמורה הכספית. חברת האשראי שילמה את כל הכספים, ואנחנו ניצחנו, בלי שהיינו צריכים להגיע לבית המשפט.

   למאמרים נוספים בתחום משפט מסחרי – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט