זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   פיצויים בגין תאונת דרכים – למה דווקא אנחנו?

   אם אתם מעוניינים להגיש תביעה לקבלת פיצויים בגין תאונת דרכים, יש דבר אחד שחשוב מאוד שתדעו. בתי המשפט ממנים מומחים רפואיים, מטעמם, שיקבעו האם נותרה לכם נכות כתוצאה מהתאונה, ומה היקף הנזק הרפואי שלכם. למה הפרט הזה כל כך חשוב? מכיוון שהקביעות של המומחה, ישפיעו, באופן דרמטי, על היקף הפיצויים שתקבלו. למעשה, הקביעות של המומחה עשויות לחרוץ את גורל התביעה, לשבט או לחסד. מכיוון, שכמעט תמיד, בתי המשפט יאמצו את מסקנות המומחים.

   האם זה אומר שאתם נתונים לגורלם של המומחים? ממש לא.

   אמנם יהיה קשה מאוד לפסול את קביעות המומחה שמינה בית המשפט. אולם, זה לא בלתי אפשרי, ועו"ד לתאונות דרכים, אשר בקיא בחקירת מומחים, יוכל לעשות זאת. ובנקודה הזו בדיוק, טמון היתרון היחסי שלנו. היתרון היחסי המובהק שלנו הוא היכולת לחקור מומחים בבית המשפט, ולהפוך את חוות דעתם. חקירת מומחה בבית המשפט, הוא קרב מוחות קשה מאוד. אך לשמחתנו, פעם אחר פעם, אנחנו יוצאים מהמאבק הזה, כשידינו על העליונה. לצורך ההמחשה, הנה מקרה אמיתי שקרה לנו.

   חקירת מומחים בתביעה לקבלת פיצויים בגין תאונת דרכים

   מעשה בנערה צעירה שנפגעה, כהולכת רגל, מרכב חולף. מאז התאונה, הנערה סובלת מנזק נפשי קשה (פוסט טראומה ודיכאון). ובמשך מספר שנים, הנערה הסתגרה בביתה, ואף נשרה מהלימודים. בית המשפט מינה מומחה מטעמו, פסיכיאטר, כדי שיבדוק את מצבה הנפשי של הנערה. המומחה הגיש חוות דעת פסיכיאטרית, בצירוף ספרות רפואית, שבה קבע שלנערה נותרה נכות קלה, בשיעור של 5% בלבד.

   אנחנו ידענו שהנערה סובלת מפוסט טראומה חמורה בהרבה, ולכן חקרנו את המומחה על חוות דעתו.

   במהלך החקירה עימתנו את המומחה עם הספרות הרפואית שהוא בעצמו צירף לחוות הדעת. והראנו לו, שמהספרות הרפואית עולה שהנערה כן סובלת מנזק נפשי משמעותי. כך לדוגמה, במהלך החקירה, עימתנו את המומחה עם העובדה, שהסתגרות בבית ונשירה מהלימודים, הם סימנים מובהקים לפוסט טראומה חמורה.

   בלחץ החקירה, המומחה נאלץ לחשוף את הנימוקים האמיתיים שעמדו ביסוד חוות הדעת. לתדהמתנו, המומחה טען, שהנערה מסתגרת בביתה, כי היא ערבייה, ולפי המסורת הערבית, נערות לא יוצאות מהבית סתם כך ללא סיבה. בנוסף, המומחה טען, שהנערה נשרה מהלימודים, כי גם אח שלה נשר, ונשירה מהלימודים היא לא עניין חריג במשפחה.

   לנוכח הדעות הקדומות הפסולות שבהן מחזיק המומחה, הגשנו בקשה לפסילת חוות הדעת או לחילופין, למינוי פסיכיאטר נוסף, ובית המשפט קיבל את הבקשה.

   סיכום

   כללו של דבר, בתביעה שמוגשת לבית המשפט, בגין תאונת דרכים, בית המשפט ימנה מומחה מטעמו. המומחה יקבע מה שיעור הנזק, והיכולת לפסול את קביעותיו היא מלאכה קשה מאוד. למעשה, רק במקרים חריגים ונדירים, בית המשפט יתערב במסקנותיו של מומחה. לכן, מומלץ מאוד להיות מיוצגים על ידי עו"ד לנזיקין, שיש להם ניסיון עשיר בחקירת מומחים בבית המשפט. לשמחתנו, יש לנו ניסיון עשיר, והצלחות רבות, בחקירת מומחים בבית המשפט.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט