זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   הישג מרשים בתביעה במקרקעין בנושא מורכב ונדיר!

   סיפור המעשה מתחיל לפני למעלה מ-60 שנים. על חלקת אדמה בגודל של כ-800 מ"ר, נבנה בית דו משפחתי.

   בין שתי הדירות ישנו קו גבול שחילק את המגרש שעליו נבנו שתי הדירות. כך שבמשך למעלה מ- 60 שנים חולקה החלקה בהתאם לקו הגבול ההיסטורי, כשכל דירה "סיפחה" אליה את הגינה שבחלקה.

   מקץ 60 שנים, התברר שקו הגבול אינו עובר באמצע החלקה, אלא כמה מטרים סמוך למרכז החלקה. כתוצאה מהסטיה הזו, השטח של אחת הדירות היה גדול בכ-80 מטרים, מהשטח של הדירה האחרת.

   נגד הדירה שמחזיקה בשטח גדול יותר הוגשה תביעה, במטרה להזיז את הגבול, ולאזן מחדש את השטחים שמחזיקה כל דירה. וכאן משרדנו נכנס לתמונה, כעו"ד למקרקעין. אנחנו ייצגנו את הדירה שמחזיקה בשטח גדול יותר, ולא הסכמנו להזזה של קו הגבול, כי הזזה כזו תגרום לסיפוח שטח גדול ומשמעותי, אל דירת השכנים, אשר יגרום להריסת הגינה הקדמית של הלקוחות שלנו.

   מה היו הנימוקים שלנו? בחמש מילים: "רישיון בלתי הדיר לשימוש במקרקעין". מה זה אומר? מי שמחזיק שטח במשך עשרות שנים, בהסכמת השכנים, והוא מסתמך על השטח הזה – אזי הוא יהיה זכאי לזכויות באותו השטח. האתגר היה להראות שהשכנים אכן הסכימו – הסכמה שניתנה בעל פה והסכמה שניתנה בהתנהגות – למיקומו של קו הגבול. בנוסף טענו, שלפי נתוני הטאבו, השטח שבמחלוקת הוא שטח משותף, ולכן כל הזזה של הגבול תגרום לסיפוח לא חוקי.

   אתם בטח יכולים לנחש מה בית המשפט קבע. בפסק הדין נפסק שאסור להזיז את הגבול, כי אין כל עילה משפטית להזזת קו הגבול. הטענה הבסיסית שלנו, שהשטח שמחלוקת הוא שטח משותף – התקבלה גם היא.

   אמרתם מקרקעין, אמרתם שחר, חן – עו"ד ומגשרים

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט