זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   תביעת רשלנות רפואית – היתרון היחסי שלנו

   אם בכוונתכם להגיש תביעת רשלנות רפואית, יש פרט אחד שחשוב שתדעו. בתביעת של רשלנות רפואית, לעיתים, בתי המשפט ממנים מומחים מטעמם. זאת, כדי שהמומחה יקבע האם באמת היתה רשלנות רפואית.

   למה זה פרט חשוב? כי המומחים שבתי המשפט ממנים, הם רופאים בעצמם. והרופאים האלה יקבעו האם הקולגות שלהם, התרשלו בטיפול הרפואי. במילים אחרות, יש חשש אמיתי מקשר שתיקה. כלומר, יתכן שהמומחים שבית המשפט ימנה, יסתירו את העובדה שיש רשלנות רפואית. וכאן טמון האתגר הכי גדול של עורך דין לרשלנות רפואית. לחלץ מהמומחים את האמת, כשהם עולים על דוכן העדים.

   מינוי מומחה רפואי על ידי בית המשפט בתביעת רשלנות רפואית

   איך אנחנו בכל זאת צולחים את האתגר הזה בהצלחה? הנה מקרה אמיתי שהיה לנו. לקוחה שלנו, שנקרא לה מאיה, עברה ניתוח, בית החולים שכח צינורית בתוך הבטן שלה, והצינורית הזו גרמה לה לסיבוכים קשים. אנחנו הגשנו תביעת רשלנות רפואית ובית המשפט מינה מומחה, כירורג בכיר ממרכז הארץ, כדי שיבדוק האם הצינורית גרמה לסיבוכים הקשים.

   המומחה עלה על דוכן העדים וקבע שאין קשר בין הסיבוכים לבין הצינורית.

   מה שהמומחה כנראה לא ידע, זה שבמהלך הטיפולים, מאיה עברה מספר בדיקות מעבדה. המשותף לכל הבדיקות האלה הוא שכולן עשויות לגלות האם הצינורית גרמה לסיבוכים. מה שעוד המומחה לא ידע, זה שכל תוצאות הבדיקות, נעלמו באורח פלא מהתיק הרפואי של מאיה. נשמע לכם חשוד שדווקא אותן בדיקות שעשויות לגלות את הסיבה לסיבוכים נעלמו מהתיק?

   חקירת מומחים רפואיים – הלכה למעשה

   גם אנחנו חשדנו, ולכן חילקנו את חקירת המומחה לשני שלבים: בשלב הראשון, שאלנו את המומחה מהן המטרות של כל הבדיקות שנעשו למאיה. המומחה, שכנראה לא ידע שבוצעו הבדיקות, הודה שהבדיקות האלה עשויות להוכיח האם הצינורית גרמה לסיבוכים. אחרי שחילצנו מהמומחה את התשובה שרצינו לקבל, עברנו לשלב השני וגילינו למומחה אילו בדיקות מאיה עברה.

   המומחה היה בהלם. ניצלנו את המומנטום ושאלנו אותו את השאלה הכי מתבקשת: "אתה אמרת שהבדיקות האלה עשויות להוכיח האם הצינורית גרמה לסיבוכים. אז מדוע שבית החולים יעשה בדיקות כאלה? ומדוע שבית החולים יעלים אותם? יכול להיות שגם בית החולים בעצמו חשד שיש קשר בין הסיבוכים לבין הצינורית?

   למומחה לא נותרה ברירה. הוא הודה שבית החולים עשה את הבדיקות האלה, כי בית החולים בעצמו חשד שהצינורית היא זו שגרמה לסיבוכים.

   וכך, עם המון תושייה וחקירה מבריקה, עשינו את זה. הצלחנו לחלץ מהמומחה את האמת על דוכן העדים.

   סיפורים אמיתיים נוספים

    • תאונת דרכים ללא מגע • בית המשפט השלום בחיפה פסל מומחה מטעם בית המשפט (אורתופד), עקב חשש לניגוד עניינים • האם התעלפות יכולה להיחשב כתאונת עבודה? • תקנה 15 לביטוח לאומי • עורך דין לפעולות איבה - הוכרו כנפגעי פעולות איבה לאחר 44 שנים • עוד הצלחה למשרדנו – והפעם, בבית המשפט המחוזי בירושלים, אשר מחק בקשה לאישור תובענה ייצוגית שהוגשה נגד לקוחת המשרד, חברה גדולה בעלת סניפים בכל רחבי הארץ. • תקנה 18 לנפגעי עבודה • תביעת עתק שהגישה רשות מקומית נגד הלקוח שלנו, הסתיימה מבלי שהוא שילם אגורה אחת שחוקה • תיק תאונת דרכים שהסתיים בבית המשפט העליון • ניצחון בתביעת לשון הרע • פיצויים בגין תאונת דרכים – למה דווקא אנחנו? • עורך דין מסחרי לחברות ואומנות הייעוץ המשפטי • חוזה ללא הגבלת זמן – האם וכיצד ניתן לבטל אותו? • ניצחון גדול למשרדנו – משרדנו ייצג חייל בשירות קבע, שזכה במענק שחרור לפנסיה מלאה, בשווי כולל של כ- 5 מיליון שקלים! • פוסט טראומה בשירות הצבאי - תביעה נגד משרד הביטחון • הישג מרשים בתביעה במקרקעין בנושא מורכב ונדיר! • עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – תביעה מורכבת מאוד בנוגע לדירת מגורים שניתנה בירושה • הצלחה בתביעת לשון הרע בסך של 150,000 ש"ח, שהוגשה נגד לקוח שלנו

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר