זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   תביעת רשלנות רפואית – היתרון היחסי שלנו

   אם בכוונתכם להגיש תביעת רשלנות רפואית, יש פרט אחד שחשוב שתדעו. בתביעת של רשלנות רפואית, לעיתים, בתי המשפט ממנים מומחים מטעמם. זאת, כדי שהמומחה יקבע האם באמת היתה רשלנות רפואית.

   למה זה פרט חשוב? כי המומחים שבתי המשפט ממנים, הם רופאים בעצמם. והרופאים האלה יקבעו האם הקולגות שלהם, התרשלו בטיפול הרפואי. במילים אחרות, יש חשש אמיתי מקשר שתיקה. כלומר, יתכן שהמומחים שבית המשפט ימנה, יסתירו את העובדה שיש רשלנות רפואית. וכאן טמון האתגר הכי גדול של עורך דין לרשלנות רפואית. לחלץ מהמומחים את האמת, כשהם עולים על דוכן העדים.

   מינוי מומחה רפואי על ידי בית המשפט בתביעת רשלנות רפואית

   איך אנחנו בכל זאת צולחים את האתגר הזה בהצלחה? הנה מקרה אמיתי שהיה לנו. לקוחה שלנו, שנקרא לה מאיה, עברה ניתוח, בית החולים שכח צינורית בתוך הבטן שלה, והצינורית הזו גרמה לה לסיבוכים קשים. אנחנו הגשנו תביעת רשלנות רפואית ובית המשפט מינה מומחה, כירורג בכיר ממרכז הארץ, כדי שיבדוק האם הצינורית גרמה לסיבוכים הקשים.

   המומחה עלה על דוכן העדים וקבע שאין קשר בין הסיבוכים לבין הצינורית.

   מה שהמומחה כנראה לא ידע, זה שבמהלך הטיפולים, מאיה עברה מספר בדיקות מעבדה. המשותף לכל הבדיקות האלה הוא שכולן עשויות לגלות האם הצינורית גרמה לסיבוכים. מה שעוד המומחה לא ידע, זה שכל תוצאות הבדיקות, נעלמו באורח פלא מהתיק הרפואי של מאיה. נשמע לכם חשוד שדווקא אותן בדיקות שעשויות לגלות את הסיבה לסיבוכים נעלמו מהתיק?

   חקירת מומחים רפואיים – הלכה למעשה

   גם אנחנו חשדנו, ולכן חילקנו את חקירת המומחה לשני שלבים: בשלב הראשון, שאלנו את המומחה מהן המטרות של כל הבדיקות שנעשו למאיה. המומחה, שכנראה לא ידע שבוצעו הבדיקות, הודה שהבדיקות האלה עשויות להוכיח האם הצינורית גרמה לסיבוכים. אחרי שחילצנו מהמומחה את התשובה שרצינו לקבל, עברנו לשלב השני וגילינו למומחה אילו בדיקות מאיה עברה.

   המומחה היה בהלם. ניצלנו את המומנטום ושאלנו אותו את השאלה הכי מתבקשת: "אתה אמרת שהבדיקות האלה עשויות להוכיח האם הצינורית גרמה לסיבוכים. אז מדוע שבית החולים יעשה בדיקות כאלה? ומדוע שבית החולים יעלים אותם? יכול להיות שגם בית החולים בעצמו חשד שיש קשר בין הסיבוכים לבין הצינורית?

   למומחה לא נותרה ברירה. הוא הודה שבית החולים עשה את הבדיקות האלה, כי בית החולים בעצמו חשד שהצינורית היא זו שגרמה לסיבוכים.

   וכך, עם המון תושייה וחקירה מבריקה, עשינו את זה. הצלחנו לחלץ מהמומחה את האמת על דוכן העדים.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט