זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   דיני תכנון ובנייה

   "תכנון סביבתי נמנה על הנושאים המורכבים והחשובים ביותר בהשפעתם על חיי האדם. הוא משפיע על הפרט ועל הציבור כאחד. הוא כורך עמו כמעט כל זווית של חיי אדם בסביבתו. במסגרתו מתגבשים דפוסי חיים בענייני מגורים, כלכלה ועסקים, תחבורה, בריאות, חינוך ותרבות, איכות סביבה, ערכי טבע ונופי תיירות, בטיחות ובטחון ועוד כהנה וכהנה" (דנג"צ 5361/00 פלק נ' מדינת ישראל)

   דיני התכנון והבניה הן הוראות החקיקה ותוכניות המתאר השונות, אשר קובעות לנו באיזה אופן ניתן יהיה לבנות בחלקת המקרקעין. למעשה, דיני התכנון והבניה מסדירים לנו שני עניינים עיקריים: האחד, מה ניתן לבנות בחלקת מקרקעין מסוימת. לדוגמה: מהו ייעוד הקרקע, לפי דיני התכנון והבניה – האם ניתן יהיה לבנות, בחלקת מקרקעין מסוימת, וילה, בניין משרדים או דווקא משרדי הייטק. השני, איך ניתן לבנות בחלקת מקרקעין מסוימת. לדוגמה: מהם אחוזי הבניה והאם ניתן יהיה לבנות רב קומות או וילה עם מפלס אחד.

   בנוסף, דיני התכנון והבניה נותנים לנו את הכלים המשפטיים לשנות את הנכס, אם וכאשר נחפוץ בכך. לדוגמה: כשנרצה לסגור מרפסת, לפצל דירת מגורים, לבנות קומה נוספת, או לחתום על פרויקט תמ"א 38, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה לענייני תכנון ובניה, וזאת לאור המורכבות של דיני התכנון והבניה, והפוטנציאל הכלכלי העצום שדינים אלו טומנים בחובם.

   הנה כי כן, דיני התכנון והבניה טומנים בחובם פוטנציאל כלכלי עצום. במחי החלטה אחת, ניתן יהיה לשנות ייעוד של קרקע – מייעוד חקלאי לייעוד תעשייתי, מה שיגרום להעלאת שוויה של הקרקע באלפי אחוזים, אם לא ביותר מכך.

   לאור החשיבות הכלכלית העצומה שטומנים בחובם דיני התכנון והבניה, חשוב מאוד לרכוש את שירותיו של עורך דין שמומחה לדיני תכנון ובניה, על מנת למקסם את שוויה הכלכלי של הקרקע.

   אם אתם מחפשים עורך דין לענייני תכנון ובנייה – אנחנו הכתובת!

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט