זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   מיסוי מקרקעין

   "בבואנו לפרש הוראת מס אין להקל ראש בתכליות של יעילות, ודאות ויציבות, שעמדו במפורש לנגד עיני המחוקק […] מידות היעילות, הוודאות, ההרמוניה החקיקתית והנאמנות ללשון מהוות כידוע תכליות כלליות הניצבות ביסודם של דיני המס […] ואף תואמות את אחת התכליות החשובות שביסוד דיני המס לפיה חותרים דינים אלה ככל הניתן להגברת הוודאות באשר לנורמות הפיסקאליות" ע"א 8569/06 (מיסוי מקרקעין נ' פוליטי).

   עסקה במקרקעין טומנת בחובה חבות במס, בהתאם לחוק מיסוי מקרקעין. בשל השינויים הרבים החלים בחוק מיסוי מקרקעין בשנים האחרונות, תוך הקטנת הפטורים להם זכאים נישומים, קיימת חשיבות רבה לתכנון מס בראיית פני עתיד, בטרם ביצוע עסקה כלשהי במקרקעין.

   כיום, חלים מספר סוגי מיסים עיקריים: מס רכישה, המהווה אחוז מגובה התמורה וחל בדרך כלל על הרוכש ומס שבח, הנגזר מההפרש בין שווי הרכישה לשווי המכירה, וחל בדרך כלל על המוכר. בנוסף, יכולה להיות חבות בהיטל השבחה מטעם הועדה המקומית לתכנון ובנייה, וכן מיסי עירייה כגון ארנונה, החלים באופן שוטף על נכסי נדל"ן.

   משרדנו מלווה את הלקוחות החל מהשלב הראשוני של תכנון המס בהתאם להוראות הדין, החידושים והפסיקה המנחה, דרך ניסוח הסכמים תוך מתן דגש על ההיבט המיסויי, הגשת השומות וקבלת אישורים, וכלה בייצוג בפני רשויות המס בדיונים בהשגות, בוועדות הערר ובבית המשפט העליון.

   אם אתם מחפשים ליווי מקצועי לתכנון מס והקטנתו – אנחנו הכתובת!

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט