זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עו"ד תאונת דרכים

   עו"ד תאונת דרכים הוא איש המקצוע המיומן, המייצג את מי שנפגעו בתאונות דרכים. כל זאת, במטרה לסייע להם לקבל את מלוא הפיצויים הכספיים והזכויות האחרות המגיעות להם כתוצאה מתאונת הדרכים. משרד עורכי דין שחר חן – עורכי דין ומגשרים, המתמחה בתחום תאונות הדרכים, מסייע לנפגעי תאונות דרכים ומלווה אותם לאורך כל הדרך. בשורות הבאות נעסוק בהיבטים השונים של תביעה בגין תאונת דרכים.

    

   עו"ד תאונת דרכים – למה זה כל כך חשוב

   תאונות דרכים הן אחד הגורמים המרכזיים לתמותה ולפציעות קשות במדינת ישראל. למרבה הצער, מדובר במכת מדינה שצריכה טיפול מקצועי לאורך זמן. עם זאת, מי שנפגע כתוצאה מתאונת דרכים זכאי לפיצויים ולזכויות נוספות. אלא שעל מנת למצות את כלל הזכויות המגיעות לו, הדבר הנכון  ביותר לעשות במקרה של פגיעה, הוא להסתייע בעורך דין איכותי המתמחה בתחום. ראשית, יפעל עורך הדין לעגן הקשר בין תאונת הדרכים לפגיעה שהתרחשה אצל הקורבן. הדבר חשוב בכל מקרה, וחשוב על אחת כמה וכמה כשהנפגע בתאונת הדרכים היה הולך רגל תמים. חשיבות העניין עולה עוד יותר, אם קורה שהנהג הפוגע לא נמצא ועזב את הזירה עוד בטרם התאפשר לכוחות המשטרה ולחוקרים לבדוק ולעמוד על מהות הנתונים. בדרך כלל אם יש ספק באשר לאופי הפגיעה, הדבר הראשון שחברת הביטוח תנסה לעשות, הוא לנתק את הקשר בין מצבו של הנפגע לבין תאונת הדרכים. זאת, במטרה להימנע מתשלום פיצויים המגיעים באופן אוטומטי לכל מי שנפגע בתאונה כזאת. עורך דין תאונות דרכים יפעל למיצוי מלוא זכויותיו של הנפגע.

    

   עו"ד תאונת דרכים –  ומיצוי זכויות מלא

   אם נפגעת חלילה בתאונת דרכים, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפנות ולשכור את השירותים הטובים של עורך דין המתמחה בתחום תאונות הדרכים. עורך הדין ימצה את כל הידע ויעשה שימוש בכל הנתונים העומדים לרשותו – מסמכים רפואיים, דו"חות מד"א, דו"חות משטרתיים וכל מסמך אחר. זאת, במטרה להוכיח את הקשר בין התאונה לנזק שנגרם למי שנפגע ממנה. בהמשך, הוא יפעל למיצוי הזכויות המגיעות לנפגע, הן זכויות כספיות והן זכויות אחרות. לקבלת מענה מקצועי, ניתן לפנות אל משרד עורכי דין שחר חן – עורכי דין ומגשרים.

    

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט