זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין חברות

   עורך דין חברות הוא איש המקצוע האמון על מלאכת הסיוע לבעלי העסק והשותפים בו, בכל מה שקשור בבירוקרטיה הממשלתית וההתנהלות המשפטית מול הגופים הממשלתיים השונים. משרד עורכי דין שחר חן, עורכי דין ומגשרים, אמון בין שאר תחומי ההתמחות שלו על ליווי חברות שונות והבעלים שלהם, בסבך הבירוקרטיה העלול להיות מתיש ולגזול זמן יקר הנדרש מהבעלים של העסק ומנהליו, לקידום העסק והגדלת הרווחיות.

    

   עורך דין חברות – התפקידים והמטרות של עורכי דין חברות

   כאמור לעיל, עורך דין חברות הוא בדיוק איש המקצוע שיכול לסייע לעסק בשלבי ההתפתחות השונים שלו, בהתמודדות עם סבך הבירוקרטיה המשפטית והעסקית. בתחילת הדרך, ההתמודדות היא בעיקר עם נושא הרישום של העסק החדש וקשירה שלו עם הגופים הממשלתיים הרלבנטיים. זאת, בצורה הנכונה אשר תמנע התנגדויות, שעלולות להתעורר נוכח המספר הגדול של עסקים שנרשמים, ומאוחר יותר מתברר כי הרישום שלהם הוא בעייתי. בהמשך, משהעסק כבר פעיל, עורך דין חברות מסייע לעסק להתמודד עם הסכמים עסקיים, בין העסק ללקוחות, או בינו לבין ספקים חיוניים שלו. ניסוח איכותי של חוזים והסכמים מצד אחד, ובדיקה של חוזים והסכמים שהוצעו לו על ידי לקוחות וספקים מצד שני, עשויים לסייע לעסק להימנע מנפילה במוקשים שונים ובמכשלות שעלולות לפגוע בפעילות העסקית וברווחיות. עורך דין חברות מתמחה בתפירת פתרונות משפטיים לצרכים העסקיים של בעל העסק.

    

   עורך דין חברות – החשיבות שלו ומתי הוא נדרש

   עורך דין חברות הוא בעל מקצוע שכל עסק נדרש לסיוע שלו, בין אם בתחילת הדרך ובין אם בהמשך. אם יש לך עניין בשירותים הטובים של עו"ד חברות מיומן, איכותי וזריז, משרד עורכי דין שחר חן זה בהחלט המקום הנכון עבורך, כדאי ליצור איתנו קשר כבר כעת באמצעות האתר או הטלפון. אנו נחזור אליך בהקדם להמשך התהליך. עורך הדין יצור אתך קשר וילווה אותך לכל אורך תקופת הפעילות, תוך שמירה על האינטרסים שלך אל מול ספקים ולקוחות וכן אל מול המוסדות הממשלתיים השונים שגם מולם יש להתנהל בצורה מסודרת ומיומנת.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט