זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון

   בלב ליבו של הצפון, במשרדנו תמצאו עורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, אשר מתמחה בסיוע לנפגעי פעולות איבה – אנשים שחייהם השתנו ללא הכר בעקבות אירועים טראומטיים. כעורכי דין לנפגעי פעולות איבה, אנו מבינים שמאחורי כל תיק עומד סיפור אישי מטלטל. המאמר הזה נועד להאיר את הדרך למיצוי זכויותיכם, תוך הדגשת החשיבות של ייצוג משפטי המשלב התמחות מקצועית עם רגישות אנושית.

   משרד עורכי הדין שלנו, הממוקם בלב הצפון, הוקם מתוך שליחות: להיות קול ומגן לאלה שנפגעו מפעולות איבה. אנחנו לא רק מספקים ייעוץ משפטי מקצועי, אלא גם מהווים עוגן רגשי בתקופה קשה זו. הצוות שלנו, המורכב מעורכי דין מנוסים וצוות תומך, מתמחה בניווט המערכת המשפטית המורכבת הקשורה לזכויות נפגעי פעולות איבה, תוך שמירה על יחס אישי ורגיש.

   אנחנו יותר מסתם עורכי דין; אנחנו שותפים במסע להחלמה ולצדק. אנו מחויבים להבטיח שכל נפגע פעולות איבה יקבל את מלוא הזכויות והתמיכה שמגיעות לו. זוהי המשימה שלנו כעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון – להיאבק עבורכם, להקשיב לכם, ולהוביל אתכם בנתיב המורכב של החוק והביורוקרטיה, עם כל הלב והנשמה.

    

   אם אתם חיילים בשירות קבע, ונפגעתם בחבלה שאינה חבלת שירות, אתם עשויים להיות זכאים להכרה כנפגעי עבודה. לקריאת מאמר אודות נפגעי עבודההקליקו על הקישור הזהאו הקליקו על הקישור הזה.

    

   לקריאת מאמר על תביעות משרד הביטחון או נכי צה"ל, היכנסו למאמר הזה, או למאמר הזה, וגלו את הזכויות שלכם.

    

   הבנת המושג פגיעת איבה: המפתח למיצוי זכויותיך

   מהי בדיוק "פגיעת איבה"? זוהי שאלה קריטית שכל עורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון חייב להבין לעומק. בימים אלה, שכל הארץ חזית, תושבים התמודדו – ועודם מתמודדים – עם השלכותיהן הקשות של פעולות אלימות הנובעות מהסכסוך הישראלי-ערבי. אלו אינן רק מספרים בחדשות; אלו הם חיים שנשברו, משפחות שנקרעו, ופצעים שלא תמיד נראים לעין. כעורך דין לנפגעי פעולות איבה, חיוני להבין את ההגדרה המשפטית המדויקת של "פגיעת איבה". החוק מגדיר זאת באופן מפורט כדי להבטיח שכל מי שנפגע בנסיבות אלו, בין אם בנהריה, בגליל או בכל מקום אחר בצפון, יקבל את הסיוע והפיצוי המגיעים לו.

   לפי סעיף 1 לחוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה, "פגיעת איבה" כוללת חמישה סוגים עיקריים של פגיעות:

   פגיעה מפעולות איבה של כוחות עוינים לישראל: זה כולל צבאות זרים, ארגונים עוינים, או גורמים הפועלים בשמם או למען מטרותיהם. אם הפגיעה אירעה מחוץ לישראל, עליה להיות מכוונת נגד ישראל.

   פגיעה בשגגה: גם אם נפגעתם בטעות במהלך פעולת איבה, אתם עשויים להיחשב נפגעי איבה.

   פגיעה מנשק: אם נפגעתם מנשק שיועד לפעולת איבה או להגנה מפניה, גם אם הנשק לא הופעל במכוון, אתם מוגדרים כנפגעי איבה. יש חריג לכך אם הנפגע מעל גיל 18 ועסק בפשע או עבירה זדונית.

   פגיעה על רקע לאומי-אתני: אם נפגעתם במעשה אלימות שמטרתו העיקרית היא פגיעה בשל מוצאכם הלאומי או האתני, וזה קשור לסכסוך הישראלי-ערבי, זוהי פגיעת איבה.

   פגיעה מארגון טרור מוכרז: אם ארגון טרור שהוכרז רשמית פגע בכם בשל מוצאכם הלאומי או האתני, זוהי גם פגיעת איבה.

   הבנת ההגדרות הללו היא קריטית. כעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, תפקידנו הוא לבחון כל מקרה לאור ההגדרות הללו, לוודא שכל היבט של הפגיעה נלקח בחשבון. בין אם מדובר בתושב קריית שמונה שנפגע מרקטה, או תושב חיפה שנפגע בפיגוע בחו"ל, החוק מכיר בסבלכם ובזכותכם לפיצוי.

   במסגרת תפקידנו, כמשרד עורכי דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, אנו מועדים לכך שכל מקרה הוא עולם ומלואו. לא פעם, הפגיעה מתרחשת במצבים אפורים, ולעיתים הקשר הסיבתי אינו ברור (בפרט במקרים בהם הנזק הוא נזק נפשי בלבד). הבנה מעמיקה של ניואנסים אלה היא קריטית. זו הסיבה שאנו מתעקשים לחקור כל פרט, להבין כל זווית של האירוע, כדי להבטיח שתקבלו את מלוא ההכרה והסיוע שמגיעים לכם.

    

   אם אתם אנשי כוחות הביטחון ואתם רוצים להגיש תביעה נגד משרד הביטחון להכרה בנכות – הקליקו על הקישור הזה.

    

   נפגעי פעולות איבה: מי נחשב לנפגע לפי החוק?

   לא רק סוג הפגיעה חשוב, אלא גם מי נחשב "נפגע". כעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, אחת השאלות הראשונות שאני נשאל היא מי נחשב נפגע לפי החוק? זוהי שאלה מכרעת, שכן התשובה קובעת את זכאותו של אדם לקבל תגמולים מכוח החוק.

   חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה מגדיר "נפגע" כך:

   תושבי ישראל: בין אם נפגעו בקריית שמונה או בטיול בחו"ל. כן, גם אם נפגעתם בחופשה באירופה, אתם עשויים להיות זכאים.

   אזרחי ישראל: אם נפגעתם בישראל או באזור (יהודה, שומרון, עזה). זה כולל אזרחים שאינם תושבים קבועים.

   אזרחים ישראלים שעזבו: אם עזבתם את הארץ ונפגעתם בשנה הראשונה, עדיין תיחשבו נפגעים. זו הכרה בקשר המתמשך לישראל.

   מבקרים חוקיים: תיירים, סטודנטים זרים בטכניון, או עובדים זרים בחקלאות הגליל. אם נכנסתם לישראל כחוק ונפגעתם כאן או בשטח שהוגדר על ידי שר הביטחון, אתם זכאים לפיצוי והכרה.

   הבנה זו היא קריטית. כעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, תפקידי הוא להוכיח את זכאותכם. כפי שראינו, חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה מגדיר "נפגע" באופן מקיף, מתוך הכרה במגוון הנסיבות שבהן אנשים עלולים להיפגע.

   המפתח הוא להבין את הניואנסים. למשל, אזרח ישראלי שעזב את הארץ עדיין יכול להיחשב נפגע אם הותקף בשנה הראשונה לעזיבתו. זו הכרה בקשר העמוק שלנו למולדת שלנו. אנחנו, כמשרד עורכי דין המתמחה בפעולות איבה, יודעים לנווט בתוך המורכבויות האלה. מטרתנו היא להבטיח שכל מי שזכאי – בין אם הוא תושב קריית שמונה או תייר בנצרת – יקבל את התמיכה המגיעה לו.

    

   הגשת תביעה כנפגע פעולות איבה

   תהליך מיצוי הזכויות של נפגעי פעולות איבה הוא מורכב ודורש פעולה מדוקדקת ויסודית. כעורכי דין מנוסים בצפון, אנו יודעים שהליך קבלת הזכאויות על פי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה כולל שני שלבים עיקריים:

   הראשון הוא שלב ההכרה – הגשת תביעה לקבלת הכרה כנפגע פעולות איבה. לשם כך, יש למלא את הטופס "הודעה על פגיעה בפעולות איבה ותביעה להכרה כנפגע פעולות איבה". שימו לב, ניתן למלא את למלא את הטופס באופן מקוון – בלחיצה על הקישור כאן, או באופן ידני, באמצעות מילוי הטופס שבקישור כאן, והגשתו בסניף הביטוח הלאומי הקרוב למקום מגוריך.

   חשוב מאוד לצרף לטופס את כל המסמכים התומכים בכך שאכן נפגעת מפעולת איבה ובנזק הרפואי שנגרם לך כתוצאה מהפגיעה. זאת כוללת תיעוד רפואי או פסיכולוגי המוכיח את הפגיעה, אישורי משטרה או צבא על האירוע (חיוני במיוחד אם לא היו נפגעים רבים או שהפגיעה הייתה ביהודה ושומרון), וכן מילוי טופס תשאול מיוחד אם חלילה נפגעת נפשית – ניתן להוריד בקישור המצורף.

   השני הוא שלב קביעת דרגת הנכות שנגרמה לך כתוצאה מהפגיעה, דבר שישפיע על סוג הפיצויים והתגמולים שתהיה זכאי לקבל.

   חשוב לזכור שאם נפגעת פיזית או נפשית מפעולת איבה, מומלץ להגיש את התביעה להכרה כנפגע בתוך שנה מיום הפגיעה. שכן איחור בהגשת התביעה עלול לפגוע בזכויותיך.

    

   תפקידו של עורך דין לנפגעי פעולות איבה במקרה של ערעור

   לפעמים, גם כשהצדק לצידכם, המוסד לביטוח לאומי דוחה תביעות של נפגעי פעולות איבה. לצערי, כעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, ראיתי מקרים רבים בהם המוסד לביטוח לאומי דחה תביעות מוצדקות. זה יכול לקרות לכל אחד: לאם חד-הורית מכרמיאל שנפגעה בפיגוע, או לקשיש מטבריה שביתו נפגע מרקטה. הדחייה הזו מרגישה כמו מכה נוספת, אבל זכרו: זו לא המילה האחרונה.

   החוק בישראל מבין שמערכות טועות. לכן, הוא מאפשר לכם לערער בבית המשפט המחוזי בתל אביב. זו לא רק אפשרות; זו הזדמנות להביא את האמת שלכם בפני שופטים שמבינים את מורכבות פגיעות האיבה.

   ערעור אצלנו אינו רק הליך משפטי. אנחנו מביאים את סיפורכם האישי, הטראומה, והמאבק. כשאנחנו מציגים מקרה, השופטים רואים מעבר לטפסים. הם מבינים שמאחורי כל תיק יש אדם שזקוק לתמיכה ולהכרה.

   והתוצאות? מרשימות. לא פעם ולא פעמיים הצלחנו להפוך את הקערה על פיה, בכל הנודע לערעורים על החלטות של הביטוח הלאומי, כמו גם על החלטות הוועדות הרפואיות. כל פעם שאנחנו הופכים החלטה על פיה, זו הוכחה שעם קצת עזרה שלנו, המערכת יודעת לתקן את עצמה. שגם כשנראה שהכל אבוד, יש דרך לצדק. זו המשימה שלנו כעורכי דין לנפגעי פעולות איבה – להיות הקול שלכם כשהמערכת שותקת.

   כללו של דבר, החוק בישראל, בהבינו את המורכבות של פגיעות איבה, מעניק לכם זכות יקרה מפז – הזכות לערער בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

    

   לקריאת ההצלחות שלנו בנושא פעולות איבה – לחצו כאן.

   לקריאת הצלחות נוספות – לחצו כאן.

    

   קביעת דרגת נכות לנפגעי פעולות איבה: המדריך המעשי

   הוכרת כנפגע פעולות איבה? השלב הבא הוא קביעת דרגת הנכות שלך. זה חשוב, כי הדרגה הזו קובעת את היקף התגמולים והתמיכה שתקבל. בתור עורך דין לנפגעי פעולות איבה, אני רואה את זה כמו פאזל – כל פרט משפיע על התמונה הכוללת.

   ראשית, זמן. יש לך שנה מיום הפגיעה להגיש את הטופס "תביעת קביעת דרגת נכות ותשלום תגמול נכות לנפגע איבה". איחור יכול לפגוע בזכויות שלך, אז עדיף לטפל בזה מוקדם.

   עכשיו, מסמכים. כל דו"ח רפואי, סיכום אשפוז או חוות דעת רלוונטיים. אם יש לך כאלה ועוד לא העברת אותם לביטוח לאומי, צרף אותם לתביעה. המפתח כאן הוא תיעוד. כל מסמך רפואי – דו"ח מיון, סיכומי אשפוז, חוות דעת מומחים – הוא חלק מהפאזל. אני נלחם כדי שכל פרט יובא בחשבון. לפעמים גם דברים שנראים קטנים יכולים להשפיע.

   ניתן להגיש במספר דרכים. אונליין באתר הביטוח הלאומי זה נוח, אבל יש גם דואר, פקס או תיבת שירות בסניף.

   בקיצור, קביעת דרגת נכות זה הליך טכני, אבל חשוב. בתור עורך דין לנפגעי פעולות איבה, התפקיד שלי הוא לוודא שכל הקלפים על השולחן, ושאתה מקבל את מה שמגיע לך, באמצעות עבודה יסודית, מקצועית ונכונה. קביעת דרגת הנכות, זה לא סתם מספר; זו המדידה של השפעת הפגיעה על חייך ועל זכויותיך.

   לסיכום, כעורך דין לנפגעי פעולות איבה, תפקידי הוא להפוך כל אבן, לנצל כל סעיף בחוק, ולהבטיח שדרגת הנכות שלך משקפת באמת את המציאות שלך. זו לא רק עבודה; זו שליחות לוודא שהמדינה עומדת בהתחייבותה אליך.

   שימו לב, להגשת תביעה לקביעת דרגת נכות צריך למלא הוא "תביעה לקביעת דרגת נכות ולתשלום תגמול נכות לנפגע איבה", ולהגיש אותו באופן מקוון באתר הביטוח הלאומי, או באמצעות הדואר, הפקס או תיבת השירות בסניף הקרוב למקום מגוריך.

    

   נפגעתם בפעולת איבה שהיא גם תאונת עבודה? הקליקו על הקישור וגלו את הזכויות שלכם

    

   לא מרוצה מדרגת הנכות? יש לך זכות ערעור

   אם הוועדה הרפואית קבעה את דרגת הנכות שלך, אבל אינך מרוצה, חשוב שתדע שיש לך זכות ערעור. זה לא סתם נוהל ביורוקרטי; זו ההזדמנות שלך לוודא שהמספרים משקפים את המציאות שלך.

   איך זה עובד? אתה (או אני, בתור עורך דין לנפגעי פעולות איבה) מגישים ערעור לוועדה רפואית בדרג גבוה יותר. תוך שאנחנו בודקים שוב את המסמכים הרפואיים, שוקלים הבאת חוות דעת נוספת מרופא מומחה, ומראים בדיוק היכן הוועדה טעתה בהערכה. לשמחתנו, ראינו מקרים שבהם ערעור טוב שינה דרמטית את התמונה. אך זה דורש עבודה יסודית, מקיפה, ומקצועית.

   אז אם אתה מרגיש שדרגת הנכות אינה משקפת כהלכה את מצבך, אל תתייאש. כמשרד המייצג נפגעי פעולות איבה, אנחנו כאן בדיוק בשביל זה – להבטיח שאתה מקבל את מלוא הזכויות שלך. יש לנו את הכלים והניסיון להפוך ערעורים לצדק מוחשי.

    

   נפגעתם בתאונת דרכים? לקריאת מאמר בנושא, היכנסו לקישור הזה.

    

   היתרון הייחודי של עורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון

   כשמדובר בנפגעי פעולות איבה, חשוב לבחור עורך די שמכיר גם היבטים רפואיים בעניין דרגת הנכות. במשרדנו בצפון, פיתחנו התמחות שהיא כמעט אומנות: השגת דרגת הנכות המקסימלית עבור נפגעי פעולות איבה. זה לא סתם סיסמה; זו המשימה שלנו.

   איך אנחנו עושים את זה? קודם כל, ידע וניסיון. כפי שמתבקש מעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, אנו למדנו את סעיפי הליקוי של הביטוח הלאומי ואיך להשתמש בהם לטובתכם. כך לדוגמה, אנו יודעים אילו בדיקות רפואיות עשויות למקסם את אחוזי הנכות שלכם. זה כמו להכין תיק מושלם לבית משפט – כל מסמך במקום, כל בדיקה מדויקת. וכשאני אומר "אנחנו", אני מתכוון לזה. כעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, אני לא רק שולח אתכם לבדיקות; אני עוקבים אחרי ביצוע הבדיקות ומוודאים שהכל נעשה בזמן.

   לשמחתנו, התוצאות מדברות בעד עצמן. פעם אחר פעם, השגנו דרגות נכות שעלו על ציפיות הלקוחות. זה לא קסם, זו עבודה קשה ומדויקת. אז אם אתם מחפשים עורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון שיודע לא רק את החוק, אלא גם כיצד למצות את הזכויות שלכם עד תום – אתם במקום הנכון.

    

   רוצים לקרוא עוד פעולות איבה? קליקו על הקישור

    

   סיכום – פנו לעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון

   נפגעתם מפעולת איבה בצפון? אתם לא לבד. כעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, ראיתי איך כל שלב במסע הזה קריטי. מההכרה הראשונית בכם כנפגעים, דרך הגשת התביעה בזמן (זוכרים, רצוי שנה מהפגיעה), ועד לקביעת דרגת הנכות המדויקת – כל צעד משפיע על העתיד שלכם.

   וזה בדיוק מה שאנחנו עושים פה במשרד. מכירים את סעיפי הליקוי , ואת הבדיקות הרפואיות שתומכות בהם. ואם המערכת טועה? יש לנו את הכלים והניסיון להגיש ערעור חזק, להראות לבית המשפט, או לוועדה הרפואית הבחירה יותר, את התמונה האמיתית. כעורך דין לנפגעי פעולות איבה בצפון, זו המשימה שלי: לסייע לכם למצות את הזכויות שלכם.

   אז אם נפגעתם, אל תחכו. צרו קשר היום. בין אם אתם בנהריה, בכרמיאל, או בכל פינה אחרת בצפון, אנחנו כאן בשבילכם. יחד נוודא שתקבלו בדיוק את מה שמגיע לכם. כי בדרך לצדק ולשיקום, אתם לא צריכים ללכת לבד.

    

   נותרו לכם שאלות? השאירו פרטים מטה ותקבלו את כל התשובות.

   רוצים לקרוא עלינו עוד? אתם יכולים לטייל כאן באתר, או לבקר אותנו בפייסבוק, או באינסטגרם.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר