זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   תאונות דרכים

   "אחת התכליות העיקריות שעמדה בבסיס חקיקתו של חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 היתה תכלית סוציאלית שעניינה הענקת פיצוי לכל נפגע בתאונת דרכים מימושה היה קשור, בין היתר, בקביעה כי אחריותו של הנהג הנה "מוחלטת ומלאה" ללא קשר להתקיימותו של אשם וביסוד מנגנון כולל של גיבוי ביטוחי. המדובר, על כן, בתפישה חברתית המכתיבה צורך שלא להותיר נפגעי תאונות דרכים נעדרי פיצוי" (רע"א 9030/99 גרינברג נ' מגדל).

   תאונות הדרכים בישראל מוכרות כ'מכת מדינה'. מספר ההרוגים בתאונות הדרכים במדינת ישראל עולה על מספר ההרוגים בכל מלחמות ישראל גם יחד, מספר הפצועים גבוה אף יותר, והיקף הפיצויים שבתי המשפט פוסקים בגין תאונות דרכים עולה מידי שנה ושנה ומרקיע שחקים.

   כתוצאה מההיקפים הגדולים של תאונות הדרכים, החליט המחוקק לחוק את חוק הפיצויים לנפגעי תאונת דרכים. מטרתו של החוק היא סוציאליסטית, לפיה לכל אדם שנפגע בתאונת דרכים ייפסקו פיצויים, בגין נזקי הגוף שנגרמו לו כתוצאה מהתאונה. לכן, ההסדר שנקבע בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים הוא ייחודי, בכך ששאלות של אשמה (כלומר, מי אשם בתאונת הדרכים) אינן רלוונטיות כלל לשאלת הפיצויים.

   מהי הפרוצדורה המשפטית לשם קבלת פיצויים בגין נזקי גוף? נניח שראובן נפגע בתאונת דרכים. במקרה כזה, יהיה עליו להגיש תביעה מתאימה לפוליסת ביטוח החובה, שתוגש באופן הבא: אם בזמן התאונה ראובן נהג או נסע ברכב, התביעה תוגש לפוליסת ביטוח החובה של הנהג ברכב (גם אם הנהג אינו אשם). אם בזמן התאונה ראובן היה הולך רגל, הוא יגיש את התביעה לפוליסת ביטוח החובה של הנהג שפגע בו (גם אם הנהג אינו אשם).

   לאחר הגשת התביעה, עיקר המחלוקת תהיה סביב שאלת 'גובה הנזק' וממילא 'גובה הפיצויים' שיש לפסוק בגין תאונת הדרכים. לפיכך, חשוב מאוד שעורך דין שמומחה בענייני תאונות דרכים ינהל עבורכם את התיק, וזאת כדי למקסם את היקף הפיצויים שבית המשפט יפסוק.

   אם אתם מחפשים עורך דין לענייני תאונת דרכים – אנחנו הכתובת!

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט