זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   תמ"א 38

   תכנית מתאר ארצית (תמ"א) 38, היא תכנית להתחדשות עירונית, אשר נחקקה לראשונה בשנת 2005 ומטרתה היא להפוך מבנים ישנים, שהיתר לבנייתם ניתן לפני 01.01.1980, למבנים בעלי עמידות לרעידות אדמה.

   לתמ"א 38 ישנם יתרונות רבים, לצד חסרונות וסיכונים שבעלי הדירות לוקחים על עצמם. כך לדוגמה, תמ"א 38 כוללת את הרחבת הדירות הקיימות, הוספת חדר ביטחון, מרפסת, ולעיתים גם חנייה ומחסן, מה שמעלה בצורה דרמטית את ערך הדירה. אך יחד עם זאת, בעלי הדירות חשים באי נוחות מסוימת, שכן הם נאלצים לנהל את שגרת חייהם בתוך אתר בנייה, או לחילופין, לעזוב את דירתם לתקופה ממושכת. בנוסף, מדובר בפרויקט שנמשך על פני מספר שנים, דבר אשר מחמיר דרמטית את תחושת אי הנוחות של בעלי הדירות.

   אם כן, היזם צריך לספק לבעלי הבתים, במסגרת הסכם התמ"א, מספר 'אבני יסוד' להבטחת הפרויקט, ולהקטנת הסיכונים הכרוכים בו, כגון: מתן ערבויות לדיירים; קיומו של ליווי בנקאי; ופיקוח על עבודות היזם מטעם בעלי הדירות. ואכן, על מנת להבטיח את השלמתו של פרויקט תמ"א 38, יש לוודא שעורך הדין שמלווה את הפרויקט הוא עורך דין מומחה בהתחדשות עירונית בכלל, ובפרויקט תמ"א 38 בפרט. עורך דין כזה, יידע לתת את המענה המקצועי על מנת שהפרויקט יושלם בצורה בטוחה ומהירה.

   עו"ד סיון שחר, מנהלת מחלקת הנדל"ן במשרדנו, היא בוגרת קורס מקיף בנושא תמ"א 38, ויש לה את הידע ואת הניסיון כדי להבטיח את השלמת פרויקט התמ"א, במהירות, בבטיחות, ולרווחתם של הדיירים בפרויקטאז אם אתם מעוניינים לעשות תמ"א 38, אנחנו הכתובת!

   לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד סיון שחר – לחצו כאן.

   לקריאת מאמר אודות תמ"א 38 – לחצו כאן.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט