זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   תמ"א 38: כל מה שאתם צריכים לדעת

   עסקת תמ"א 38 היא עסקת win-win שבמסגרתה מרוויחים הן בעלי הדירות בבניין, אשר נהנים מהעלאת ערך הדירה ללא השקעה כספית, והן היזם, אשר מקבל לידיו את הזכויות לבנות דירות חדשות ולמכור אותן למרבה במחיר

   תכנית מתאר ארצית (תמ"א) 38, היא תכנית להתחדשות עירונית, אשר נחקקה לראשונה בשנת 2005 ומטרתה היא להפוך מבנים ישנים, שהיתר לבנייתם ניתן לפני 01.01.1980, למבנים בעלי עמידות לרעידות אדמה.

   היתרון בתמ"א 38 נעוץ בכך שהוא מאפשר לבעלי הדירות לשדרג את המבנה שלהם למבנה בעל עמידות בפני רעידות אדמה, העלאת ערך הדירה, בין היתר, באמצעות בניית מעלית, תוספת בנייה של עד 25 מ"ר, בין היתר, לצורך בניית חדר ביטחון, ובהרבה מקרים גם בניית מרפסת לכל דירה, מחסן וחניה, וכל זאת, מבלי לשלם על כך.

   במסגרת תמ"א 38 קיימות שתי אופציות מרכזיות: האופציה האחת, חיזוק המבנה, תוספות הבנייה כאמור וכן הוספת דירות מעל לגג הבניין ובקומת הקרקע, (ככל שקיימת אפשרות). האופציה השנייה, הריסת המבנה כולו, והקמתו מחדש, תוך הרחבת הדירות הוותיקות ותוספת דירות חדשות. הנה כי כן, עסקת תמ"א 38 היא עסקת win-win שבמסגרתה מרוויחים הן בעלי הדירות בבניין, אשר נהנים מהעלאת ערך הדירה ללא השקעה כספית, והן היזם, אשר מקבל לידיו את הזכויות לבנות דירות חדשות ולמכור אותן למרבה במחיר.

   אולם לתמ"א 38 יש גם חסרונות: במהלך השלמת התכנית, הרחבת הדירות הקיימות, בניית דירות חדשות, ושדרוג הבניין כולו לבניין בעל עמידות בפני רעידות אדמה, הדיירים הוותיקים חשים באי נוחות מסוימת, שכן הם נאלצים לנהל את שגרת חייהם בתוך אתר בנייה. בנוסף, מדובר בפרויקט שנמשך על פני מספר שנים,  מה שמחמיר דרמטית את תחושת אי הנוחות של בעלי הדירות. לפיכך, חשוב מאוד לבחון מיהו היזם שאיתו מתקשרים בהסכם לביצוע תמ"א 38? מה מידת הניסיון שלו בפרויקטים מהסוג הזה? האם הוא בעל איתנות פיננסית נאותה, ואיזה בטוחות הוא יספק לבעלי הדירות? כל אלה ועוד, יתנו לבעלי הדירות אינדיקציה לשאלה החשובה ביותר: האם היזם יוכל להוציא את הפרויקט מן הכוח אל הפועל, במהירות וביעילות?

   אם כן, היזם צריך לספק לבעלי הבתים, במסגרת הסכם התמ"א, מספר 'אבני יסוד' להבטחת הפרויקט, ולהקטנת הסיכונים הכרוכים בו. על רקע זה נשאלת השאלה, מהן אותן אבני יסוד אותן יספק היזם לבעלי הדירות? בהסכם כה מורכב כהסכם התמ"א קיימים מנגנונים רבים להבטחת קיומו, כאשר העיקריים מבניהם הם: מתן ערבויות לדיירים, כגון, ערבות ביצוע או ערבות חוק המכר, ערבות מיסים, ערבות בדק וכיו"ב; קיומו של ליווי בנקאי ספציפי לפרויקט המדובר; פיקוח על עבודות היזם מטעם בעלי הדירות, על מנת לוודא עמידה בתנאי ההיתר, בתכניות ובתקן הישראלי.

   דומה כי החסרונות האלה הם בעוכריה של תמ"א 38, שכן לא מעט בעלי דירות בוחרים לוותר על הערך הכלכלי העצום שתמ"א 38 מעניקה, רק בשל החשש מהחסרונות שהיא טומנת בחובה. ואכן, על מנת להבטיח את השלמתו של פרויקט תמ"א 38, יש לוודא שעורך הדין שמלווה את הפרויקט הוא עורך דין מומחה בהתחדשות עירונית, קרי בפרויקט תמ"א 38. עורך דין כזה, יידע לתת את המענה המקצועי, תוך שקיפות מלאה למיוצגיו, על מנת שהפרויקט יושלם בצורה בטוחה ומהירה.

   עו"ד סיון שחר, מנהלת מחלקת הנדל"ן במשרדנו, היא בוגרת קורס מקיף בנושא תמ"א 38, ויש לה את הידע ואת הניסיון כדי להבטיח את השלמת פרויקט התמ"א, במהירות, בבטיחות, ולרווחתם של הדיירים בפרויקטאז אם אתם מעוניינים לעשות תמ"א 38, אנחנו הכתובת!

   לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד סיון שחר – לחצו כאן.

   למאמרים נוספים בתחום דיני מקרקעין – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר