זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   מה זה הסכם NDA ולמי הוא רלוונטי?

   הסכם NDA או בשמו המלא Non Disclosure Agreement, הוא הסכם לשמירת סודות מסחריים (הסכם סודיות). הסכמי NDA נערכים, לדוגמה, כשמשקיע רוצה לבחון כדאיות של חברה מסוימת. או כשמשקיע מעוניין לקבל פרטים מקיפים אודות החברה שבה הוא מתעניין. במקרים כאלה, המשקיע מעוניין לקבל פרטים מקיפים אודות האיתנות הפיננסית של החברה. המשקיע יכול עשוי לבקש פירוט מלא אודות לקוחות החברה או השירותים שאותם לקוחות מקבלים. בנוסף, המשקיע יתעניין בהיקף המשאבים המושקע בכל לקוח, התמורה הכספית שנותן כל לקוח, וכמובן, התחייבויות של לקוחות כלפי החברה.

   למעשה, המשקיע נכנס לקודש הקודשים של החברה, והוא יודע עליה הכל. כעת, המשקיע יוכל לסחור בידע שניתן לו, "לגנוב" לקוחות, ועוד. לכן, מומלץ לפנות לעורך דין שיערוך עבורכם הסכם NDA. הסכמים אלה לא יאפשרו למשקיע לעשות שום שימוש בידע שיש לו. למעט, שימוש שכרוך, בבדיקת הכדאיות הכלכלית של העסקה.

   איך עושים את זה?

   כיצד ניתן לוודא שהמשקיע לא יעשה שום שימוש בידע העצום שיש לו, חוץ מבדיקת היתכנות? עורך דין מסחרי יודע, שניתן להבטיח זאת, באמצעות הסכם NDA, שטומן בחובו לפחות את חמש הנקודות הבאות:

   1. סודיות: המשקיע מתחייב לא לגלות את כל המידע שיימסר לו. ובנוסף, לנקוט באמצעים לאבטחת המידע.
   2. אי שימוש בידע: שלא למטרות העסקה. המשקיע מתחייב לא לעשות שימוש כלשהו במידע, חוץ משימוש שנדרש לצורך בדיקת ההיתכנות של העסקה.
   3. אי תחרות: המשקיע מתחייב לא לתת שירות לאף אחד מהלקוחות הקיימים של החברה.
   4. השמדה: המשקיע מתחייב להשמיד את כל המידע, מיד עם קבלת דרישה מתאימה מהחברה. מומלץ, במקרה כזה, להסכים גם על האופן שבו החומרים יושמדו.
   5. פיצויים מוסכמים: במקרה שבו המשקיע מפר את ההסכם, הצדדים מסכימים על סכום כספי שישולם לחברה כפיצויים עבור הנזקים שנגרמו לה.

   עכשיו, גם אתם יודעים מהו הסכם NDA, ומה המטרה המרכזית שלו: למנוע מאחד הצדדים לעשות שימוש לא הוגן במידע שאליו הוא נחשף. ולא פחות חשוב: אתם יודעים, כעת, מהן הנקודות החשובות שאותן עורך עורך דין, שמתמחה בסכמי NDA, יכניס לתוך ההסכם.

   למאמרים נוספים בתחום משפט מסחרי – לחץ כאן

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט