זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   פוסט טראומה בשירות הצבאי – תביעה נגד משרד הביטחון

   עוד הצלחה מרשימה למשרדנו! משרדנו ניצח בתביעה מורכבת שהגשנו נגד משרד הביטחון. התביעה הוגשה בגלל פוסט טראומה בשירות הצבאי, שנגרמה לחייל צה"ל כתוצאה מהקרבות בצוק איתן.

   תכירו את עומר הלוי (שם בדוי), מלח הארץ, שהתגייס לשיריון. במהלך הקרבות בצוק איתן, עומר פיקד על מחלקת טנקים. באחד מימי המלחמה, התפתח קרב עקוב מדם בפאתי עזה. במהלך חילופי האש, צה"ל ספג אבידות רבות. המפקד של עומר, והטנק שלו, נפגעו. עומר נאלץ לקחת פיקוד – תחת אש. כדרכן של מלחמות, עומר נחשף למראות קשים של הרוגים ופצועים רבים. למרות הכול, עומר המשיך להילחם וחתר למגע "על אוטומט, כמו רובוט". זאת, כדי להכריע את הקרב ולהציל את חבריו. וכך אכן היה. במחיר כבד, עומר ניצח את הקרב בפאתי עזה. היה זה הקרב הראשון שבו נלחם עומר – וניצח. והקרב הזה, כך יתברר לימים, ישנה לנצח את חייו של עומר. מכיוון שכתוצאה מהקרב הזה, עומר סבל מפוסט טראומה בשירות הצבאי.

   תחילתה של פוסט טראומה כתוצאה מהשירות הצבאי

   מאז אותו קרב בפאתי עזה, עומר נאלץ להילחם בקרב אחר. הסכנות שאליהם עומר נחשף, והחוויות הקשות שאותן חווה עומר במהלך צוק איתן, הותירו בו רושם נפשי עמוק, עד לעצם היום הזה. מוראות המלחמה חוזרים לעומר יום וליל, ופוגעים ביכולת שלו לנהל אורח חיים תקין. "לעיתים, אני חווה שוב את המראות הקשים. לעיתים, אני מריח את ריח הבשר החרוך, ריח העופרת, וצעקות הנפגעים שבים ועולים בתודעתי. אני חולם בהקיץ, ומדמיין שאני נמצא שוב ברצועת עזה. בלילות אני חולם סיוטים שבהם אני מרגיש כמי שנמצא שוב במלחמה". במילים אחרות, עומר סובל מפוסט טראומה כתוצאה מהשירות הצבאי שלו.

   וכאן משרדנו נכנס לתמונה. עומר הגיע אלינו כדי שננהל עבורו את התביעה מול משרד הביטחון. כשהוא הגיע אלינו, עומר סיפר בקושי רב ובכאב לב כיצד מוראות המלחמה שבים אליו במהלך חיי היומיום. מיד, בתיאום עם פסיכיאטרים מומחים הגשנו נגד משרד הביטחון תביעה, כדי שיכירו בנזק שנגרם לעומר כתוצאה מהשירות הצבאי.

   תביעה נגד משרד הביטחון בגין פוסט טראומה

   תביעות על נזקים נפשיים שנגרמו כתוצאה מהשירות הצבאי, הן מהתביעות הקשות והמורכבות ביותר. הן דורשות הבנה ושליטה בתחומים רפואיים ומשפטיים כאחד: הבנה בנפש האדם, ובגורמים שעשויים להוביל להתפרצות של הלם קרב; וכמובן, שליטה בכללים הראייתיים שבאמצעותם ניתן להוכיח את כל זה. התביעות האלה קשות עוד יותר, בגלל שמשרד הביטחון לא ממהר, בלשון המעטה, להכיר בחיילים כנפגעי פוסט טראומה.

   לכל אורך הדרך שמנו לנגד עיננו את משאלתו של עומר: "אני רוצה שצה"ל ייקח אחריות על מה שקרה לי. אני נלחמתי בשביל המדינה, ועכשיו אני מבקש שאתם תילחמו בשבילי". כך, במילים פשוטות שקורעות את הלב, עומר ביקש מאיתנו את המובן מאליו.

   לשמחתנו, המשאלה של עומר התגשמה, וגם בקרב הזה – עומר ניצח. בתוך פחות משנה (זמן שיא בתביעות מהסוג הזה), אנחנו ניצחנו, ומדינת ישראל הכירה בכך שהלם הקרב נגרם לעומר כתוצאה מאותו קרב בפאתי עזה.

   כעו"ד לנזיקין, משרדנו גאה על הזכות שנפלה בחלקו לייצג חיילים שנפגעו במהלך שירותם הצבאי, ומודה לכולכם, לקוחות יקרים שלנו, על האמון הטוב שאתם נותנים בנו, כל פעם מחדש.

   סיפורים אמיתיים נוספים

    • תאונת דרכים ללא מגע • בית המשפט השלום בחיפה פסל מומחה מטעם בית המשפט (אורתופד), עקב חשש לניגוד עניינים • האם התעלפות יכולה להיחשב כתאונת עבודה? • תקנה 15 לביטוח לאומי • עורך דין לפעולות איבה - הוכרו כנפגעי פעולות איבה לאחר 44 שנים • עוד הצלחה למשרדנו – והפעם, בבית המשפט המחוזי בירושלים, אשר מחק בקשה לאישור תובענה ייצוגית שהוגשה נגד לקוחת המשרד, חברה גדולה בעלת סניפים בכל רחבי הארץ. • תקנה 18 לנפגעי עבודה • תביעת עתק שהגישה רשות מקומית נגד הלקוח שלנו, הסתיימה מבלי שהוא שילם אגורה אחת שחוקה • תיק תאונת דרכים שהסתיים בבית המשפט העליון • ניצחון בתביעת לשון הרע • פיצויים בגין תאונת דרכים – למה דווקא אנחנו? • עורך דין מסחרי לחברות ואומנות הייעוץ המשפטי • חוזה ללא הגבלת זמן – האם וכיצד ניתן לבטל אותו? • תביעת רשלנות רפואית – היתרון היחסי שלנו • ניצחון גדול למשרדנו – משרדנו ייצג חייל בשירות קבע, שזכה במענק שחרור לפנסיה מלאה, בשווי כולל של כ- 5 מיליון שקלים! • הישג מרשים בתביעה במקרקעין בנושא מורכב ונדיר! • עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – תביעה מורכבת מאוד בנוגע לדירת מגורים שניתנה בירושה • הצלחה בתביעת לשון הרע בסך של 150,000 ש"ח, שהוגשה נגד לקוח שלנו

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר