זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   פוסט טראומה בשירות הצבאי – תביעה נגד משרד הביטחון

   עוד הצלחה מרשימה למשרדנו! משרדנו ניצח בתביעה מורכבת שהגשנו נגד משרד הביטחון. התביעה הוגשה בגלל פוסט טראומה בשירות הצבאי, שנגרמה לחייל צה"ל כתוצאה מהקרבות בצוק איתן.

   תכירו את עומר הלוי (שם בדוי), מלח הארץ, שהתגייס לשיריון. במהלך הקרבות בצוק איתן, עומר פיקד על מחלקת טנקים. באחד מימי המלחמה, התפתח קרב עקוב מדם בפאתי עזה. במהלך חילופי האש, צה"ל ספג אבידות רבות. המפקד של עומר, והטנק שלו, נפגעו. עומר נאלץ לקחת פיקוד – תחת אש. כדרכן של מלחמות, עומר נחשף למראות קשים של הרוגים ופצועים רבים. למרות הכול, עומר המשיך להילחם וחתר למגע "על אוטומט, כמו רובוט". זאת, כדי להכריע את הקרב ולהציל את חבריו. וכך אכן היה. במחיר כבד, עומר ניצח את הקרב בפאתי עזה. היה זה הקרב הראשון שבו נלחם עומר – וניצח. והקרב הזה, כך יתברר לימים, ישנה לנצח את חייו של עומר. מכיוון שכתוצאה מהקרב הזה, עומר סבל מפוסט טראומה בשירות הצבאי.

   תחילתה של פוסט טראומה כתוצאה מהשירות הצבאי

   מאז אותו קרב בפאתי עזה, עומר נאלץ להילחם בקרב אחר. הסכנות שאליהם עומר נחשף, והחוויות הקשות שאותן חווה עומר במהלך צוק איתן, הותירו בו רושם נפשי עמוק, עד לעצם היום הזה. מוראות המלחמה חוזרים לעומר יום וליל, ופוגעים ביכולת שלו לנהל אורח חיים תקין. "לעיתים, אני חווה שוב את המראות הקשים. לעיתים, אני מריח את ריח הבשר החרוך, ריח העופרת, וצעקות הנפגעים שבים ועולים בתודעתי. אני חולם בהקיץ, ומדמיין שאני נמצא שוב ברצועת עזה. בלילות אני חולם סיוטים שבהם אני מרגיש כמי שנמצא שוב במלחמה". במילים אחרות, עומר סובל מפוסט טראומה כתוצאה מהשירות הצבאי שלו.

   וכאן משרדנו נכנס לתמונה. עומר הגיע אלינו כדי שננהל עבורו את התביעה מול משרד הביטחון. כשהוא הגיע אלינו, עומר סיפר בקושי רב ובכאב לב כיצד מוראות המלחמה שבים אליו במהלך חיי היומיום. מיד, בתיאום עם פסיכיאטרים מומחים הגשנו נגד משרד הביטחון תביעה, כדי שיכירו בנזק שנגרם לעומר כתוצאה מהשירות הצבאי.

   תביעה נגד משרד הביטחון בגין פוסט טראומה

   תביעות על נזקים נפשיים שנגרמו כתוצאה מהשירות הצבאי, הן מהתביעות הקשות והמורכבות ביותר. הן דורשות הבנה ושליטה בתחומים רפואיים ומשפטיים כאחד: הבנה בנפש האדם, ובגורמים שעשויים להוביל להתפרצות של הלם קרב; וכמובן, שליטה בכללים הראייתיים שבאמצעותם ניתן להוכיח את כל זה. התביעות האלה קשות עוד יותר, בגלל שמשרד הביטחון לא ממהר, בלשון המעטה, להכיר בחיילים כנפגעי פוסט טראומה.

   לכל אורך הדרך שמנו לנגד עיננו את משאלתו של עומר: "אני רוצה שצה"ל ייקח אחריות על מה שקרה לי. אני נלחמתי בשביל המדינה, ועכשיו אני מבקש שאתם תילחמו בשבילי". כך, במילים פשוטות שקורעות את הלב, עומר ביקש מאיתנו את המובן מאליו.

   לשמחתנו, המשאלה של עומר התגשמה, וגם בקרב הזה – עומר ניצח. בתוך פחות משנה (זמן שיא בתביעות מהסוג הזה), אנחנו ניצחנו, ומדינת ישראל הכירה בכך שהלם הקרב נגרם לעומר כתוצאה מאותו קרב בפאתי עזה.

   כעו"ד לנזיקין, משרדנו גאה על הזכות שנפלה בחלקו לייצג חיילים שנפגעו במהלך שירותם הצבאי, ומודה לכולכם, לקוחות יקרים שלנו, על האמון הטוב שאתם נותנים בנו, כל פעם מחדש.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט