זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין תאונות עבודה

   עורך דין תאונות עבודה הוא איש המקצוע האמון על הטיפול בענייניהם של מי שנפגעו בתאונות עבודה, ועקב כך איבדו את מקור הפרנסה שלהם לתקופה קצובה או לצמיתות. משרד עורכי דין שחר חן מתמחה בין השאר גם בטיפול בנפגעי תאונות עבודה ובמיצוי הדרכים השונות לפיצוי כספי.

    

   עורך דין תאונות עבודה והתפקיד שלו

   תאונות עבודה בישראל נמנות עם התאונות הנפוצות ביותר. למרבה הצער, מתרחשות בישראל כשבעים אלף תאונות עבודה מדי שנה. במהלך שנת 2019 נמנו שמונים ושישה הרוגים בתאונות כאלה, שזה המספר הגדול ביותר מזה שני עשורים. תאונות עבודה על פי ההגדרה הן תאונות המתרחשות במהלך יום העבודה הרגיל, ובמהלך העבודה הרגילה של העובד. בנוסף, כל תאונה המתרחשת כאשר העובד נמצא בדרכו מהבית למקום העבודה, או ממקום העבודה הביתה בתום יום העבודה, תיחשב תאונת עבודה. סוג נוסף של פגיעה הקשורה בעבודה היא מחלת מקצוע שהתפתחה תוך כדי העבודה וכתוצאה ממנה. גם במקרה הזה, יטופל העובד שנפגע על פי אמות מידה דומות לאלה הנהוגות במקרה של תאונת עבודה. מי שנפגע כתוצאה מתאונת עבודה, רשאי לתבוע את מקום העבודה בהכוונה ובסיוע של עורך דין תאונות עבודה. בנוסף, קיימת האפשרות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי, אם עקב הפגיעה נותר הנפגע עם נכות, ואיבד את היכולת שלו להתפרנס מהעיסוק שבו עסק עד לתאונת העבודה ובכלל.

    

   עורך דין תאונות עבודה – איך מוצאים את איש המקצוע המיומן ביותר בנושא

   בחירת עורך דין תאונות עבודה צריכה להיות מושכלת ונכונה. עורך הדין שנבחר צריך להיות בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון משמעותי בהגשת תביעות כנגד גופים עסקיים וכן הגשת תביעות לביטוח הלאומי. אם אתה רוצה להגיש תביעה בגין תאונת עבודה או פגיעה בעבודה, משרד עורכי דין שחר חן זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור איתנו קשר בהקדם באמצעות אתר האינטרנט או בטלפון, ולעשות צעד חשוב בדרך לקבלת הפיצויים המגיעים לך.

    

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט