זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין לתאונות עבודה בחיפה – מקצועיות, מסירות ותוצאות מעולות

   אם אתם מחפשים עורך דין לתאונות עבודה בחיפה, שהוא גם מנוסה ומצליח, הגעתם למקום הנכון. במשרדנו הצעיר והדינמי, אנו מתמחים בייצוג נפגעי תאונות עבודה, תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי, אישי ומסור. בזכות ניסיוננו הרב ושיעורי ההצלחה הגבוהים שלנו, אנו נחשבים כאחד מהמובילים בתחום בעיר חיפה והצפון. היעד שלנו הוא להגן על זכויותיכם ולהבטיח כי תקבלו את הפיצוי הראוי והמלא על הנזקים שנגרמו לכם בעקבות תאונת עבודה. והכול, מתוך חווית שירות נעימה ואנושית.

   מלבד התמחותנו בתחום תאונות העבודה, אנו מייצגים גם בתחומי נזיקין אחרים כגון תאונות דרכים, תביעות ביטוח, נפגעי פעולות איבה ועוד. במשרדנו מרוכזים מיטב עורכי הדין בתחומי הנזיקין בחיפה והצפון, המשלבים ניסיון עשיר, ידע משפטי מעמיק וגישה אנושית ומסורה. בין תחומי הייצוג הנוספים שלנו ניתן למנות גם תביעות נגד משרד הביטחון, ייצוג בפני ועדות רפואיות של ביטוח לאומי ואף תביעות יוצאי צבא וחיילים משוחררים. אנו פועלים בנחישות לממש את מלוא הזכויות המגיעות ללקוחותינו ולהשיג עבורם את הפיצוי הגבוה ביותר.

    

   לקריאת מאמר על תביעות משרד הביטחון או נכי צה"ל, היכנסו למאמר הזה, או למאמר הזה, וגלו את הזכויות שלכם.

    

   אם חלילה נפגעתם בפעולות איבה, אתם יכולים להקליק על המאמר בקישור כאןאו בקישור כאן, כדי למצות את הזכויות שלכם.

    

   נפגעתם בתאונת דרכים? לקריאת מאמר בנושא, היכנסו לקישור הזה.

    

   מהי פגיעה בעבודה? סוגי הפגיעות העיקריים

   לפני שנדבר על תאונות עבודה ספציפית, חשוב לציין שישנם שלושה סוגים עיקריים של פגיעות בעבודה שעשויות לזכות את הנפגע בפיצויים:

   1. תאונת עבודה – מדובר בפגיעה פתאומית, בלתי-צפויה ומזדמנת שקורית במהלך העבודה, כגון נפילה מגובה, חבלה מחפץ נופל או תאונת דרכים בנסיעה לעבודה.
   2. מיקרוטראומה – פגיעה הדרגתית כתוצאה מחשיפה חוזרת ונשנית לגורמים מזיקים בסביבת העבודה. למעשה, מצטברות פעולות רבות שכל אחת מהן היא תאונה קטנה שיוצרת נזק מצטבר.
   3. מחלת מקצוע – מחלה הנובעת מחשיפה ממושכת לגורמי סיכון בעבודה, כמו אסבסטוזיס בשל חשיפה לאסבסט או מחלות ריאה עקב עבודה בסביבה מזוהמת.

    

   לקריאת מקצת הצלחות משרדנו – לחצו כאן

    

   מהי הגדרת תאונת עבודה על פי החוק?

   חוק הביטוח הלאומי קובע כי כדי שאירוע יוכר כ"תאונת עבודה" המזכה בפיצויים, עליו לעמוד בשני תנאים מצטברים – שהתרחש תוך כדי העבודה ("זמן התאונה") וכן שאירע עקב העבודה עצמה ("נסיבות התאונה"). התנאי המכריע הוא הקשר הסיבתי, קרי שהתאונה נבעה מהסיכונים הטבועים בעבודתו של העובד.

   אם אירוע אלימות כלפי עובד התרחש במהלך שעות העבודה ובמקום העבודה, הוא עונה על דרישת הזמן. אך כדי שיוכר כתאונת עבודה, חייב להתקיים גם קשר סיבתי בינו לבין העבודה – שהאלימות נבעה מסיכונים הכרוכים בתפקידו הספציפי של העובד. לא די שהאירוע התרחש בזמן ובמקום העבודה, אלא חייבת להיות תרומה של גורמים הקשורים לעבודה עצמה להתרחשותו. בהיעדר קשר כזה, כמו אם האלימות נבעה מסכסוך אישי, יקשה להכיר בה כתאונת עבודה המזכה בפיצויים.

    

   לקריאת אתגרים מעניינים המבוססים על סיפורים אמיתיים – לחצו כאן

    

   נפגעתם מתאונת עבודה שהיא גם פעולת איבה? כדי לקרוא על מיצוי הזכויות שלכם, הקליקו על הקישור הזה, או על הקישור הזה

    

   היתרונות של עורך דין מנוסה לתאונות עבודה – גם במקרי קצה

   מומחיות משפטית וניסיון רב יכולים לסייע גם במקרים גבוליים ומורכבים שבהם קיים ספק לגבי ההכרה באירוע כתאונת עבודה המזכה בפיצויים. עורך דין מצליח בתחום תאונות העבודה יוכל להתמודד עם מקרי קצה כמו ירי במהלך שעות העבודה, תאונה שהתרחשה ביום כיף בעבודה, ועוד מצבים דומים.

   במקרים אלה, הקשר הסיבתי בין האירוע לבין העבודה עצמה אינו ברור לכאורה. עם זאת, עורך דין מנוסה יוכל לטעון בנחישות לזיקה המשפטית לעבודה, להציג ראיות ונימוקים רלוונטיים ולשכנע כי מדובר בתאונת עבודה לכל דבר ועניין. הצלחה במקרים גבוליים דורשת מומחיות, יצירתיות משפטית ונחישות – תכונות המאפיינות משרד ראוי בתחום תאונות העבודה.

    

   רוצים לדעת האם אירועי אלימות בעבודה נחשבים לתאונת עבודה? לחצו כאן.

   רוצים לדעת האם ובאלו תנאים אירוע ירי ייחשב לתאונת עבודה? לחצו כאן.

   אם נתקלתם חלילה באירוע אלימות בדרך לעבודה? לחצו כאן.

   לקראת מאמר בנושא תקיפה מינית בדרך לעבודה והאם היא תיחשב לתאונת עבודה – לחצו כאן.

   מעוניינים לדעת האם הטרדה מינית בעבודה נחשבת לתאונת עבודה? לחצו כאן או לחצו כאן.

   וגם, האם תאונה במהלך יום כיף, או השתלמות, תיחשב לתאונת עבודה? לחצו כאן וגלו.

   נגרם לכם התקף לב בעבודה? לחצו כאן או לחצו כאן, כדי לדעת האם מדובר בתאונת עבודה.

    

   הליך הגשת תביעה וקבלת קצבת נכות מעבודה מהביטוח הלאומי

   לאחר שתאונה או מחלה הוכרו ככאלה שאירעו במסגרת העבודה, ניתן להגיש תביעה לקביעת דרגת נכות לביטוח הלאומי, ולצרף אליה מסמכים רפואיים המתעדים את הפגיעה.

   לאחר הגשת התביעה, הביטוח הלאומי יזמן את העובד לוועדה רפואית שתבחן את מצבו הרפואי ותקבע את דרגת הנכות על פי ספר הליקויים. במידה ויוכרו לו 9%-19% נכות, הנפגע יהיה זכאי לתשלום חד-פעמי. אך אם יוכרו לו מעל 19% נכות, הנפגע יהיה זכאי לקבל קצבת נכות חודשית קבועה מהביטוח הלאומי לכל החיים.

   קצבה זו נועדה לאפשר לעובד שנפגע להתמודד עם השלכות הפגיעה ולעבור תהליך שיקום מקצועי ואישי, גם אם יחזור לעבוד בהמשך.

   עורך דין מנוסה בתחום תאונות העבודה יוכל לספק ייעוץ וליווי צמוד לאורך כל התהליך, להבטיח מימוש מלא של הזכויות ולפעול לקבלת דרגת הנכות הגבוהה ביותר המגיעה לעובד הנפגע.

    

   שימו לב, במקרה של נכות זמנית ניתן להגדיל את גובה הקצבה באמצעות תקנה 18. לקריאת מאמר בנושא תקנה 18 – לחצו כאן.

   בנוסף, במקרה של נכות צמיתה ניתן להגדיל את הקצבה באמצעות תקנה 18. לקריאת מאמר בנושא תקנה 15 – לחצו כאן.

    

   יתרונו של עורך דין מנוסה – הוכחת דרגת הנכות במקצועיות וליווי צמוד

   אחד היתרונות המשמעותיים בשירותיו של עורך דין לתאונות עבודה בחיפה הוא הידע והניסיון בהוכחת דרגת הנכות במסגרת הליכי הביטוח הלאומי. עורך הדין מכיר את כל הקריטריונים והמבחנים שביטוח לאומי קובע לצורך קביעת דרגת נכות, את הבדיקות הרפואיות הנדרשות ואת כל הפרוצדורות הרלוונטיות.

   חשיבות רבה נודעת למעקב רפואי צמוד אחר מצבו של הלקוח ותיעוד מקיף של מידת הנכות וההשלכות הנגרמות לו. עורכי הדין מהצויינים במשרדנו מלווים את הלקוחות בקפידה לאורך כל התהליך, מנחים אותם לגבי הבדיקות הרפואיות הנחוצות, מסייעים באיסוף כל המסמכים והראיות החיוניות, ומייצגים אותם באופן נמרץ בפני הוועדות הרפואיות של ביטוח לאומי.

   במטרה להשיג את דרגת הנכות הגבוהה ביותר המגיעה לנפגע, אנו נוקטים בגישה תקיפה של הצגת הנתונים הרפואיים והעובדתיים במלואם. מקצועיות ויסודיות הם הערובה להכרה מלאה בזכויותיו של העובד שנפגע בתאונת עבודה.

    

   רוצים לקרוא עוד על חשיבותו של עורך הדין בתאונות עבודה? לחצו כאן.

    

   מתמחים בייצוג נפגעי עבודה בחיפה – פנו אלינו כדי לקבל ייעוץ וליווי

   לסיכום, אם נפגעת בתאונת עבודה או חלית במחלת מקצוע, קיימים הליכים חשובים שיש לנקוט בהם על מנת לממש את מלוא זכויותיך ולקבל את הפיצויים וקצבת הנכות המגיעים לך מהביטוח הלאומי. במשרדנו, המתמחה בייצוג נפגעי עבודה בחיפה, אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי התהליך – החל מהגשת התביעה הראשונית להכרה בתאונה כאירוע מזכה, דרך קביעת דרגת הנכות וטיפול בערעורים על החלטות ועדות רפואיות, ועד להשגת הפיצוי הראוי.

   עורכי הדין שלנו הינם מקצועיים בתחום, בעלי ניסיון רב וגישה נחושה ונמרצת בייצוג האינטרסים של הלקוח. אנו משקיעים מאמצים במעקב צמוד אחרי ההליכים הרפואיים, איסוף הראיות וההוכחות לדרגת הנכות ובניהול משפטי יעיל ויסודי. כל זאת במטרה להשיג עבורכם את התוצאה המיטבית האפשרית.

   אם נפגעת בתאונת עבודה או אתה סובל ממחלת מקצוע, צרו איתנו קשר כבר היום לקבלת ייעוץ ראשוני חינם, או פנו למשרדנו לייצוג משפטי מסור וצמוד לאורך כל ההליכים. אנו כאן כדי לדאוג לזכויותיכם וטובתכם.

    

   רוצים לקרוא על עורך דין תאונות עבודה בצפון? הקליקו על הקישור

    

   עדיין נותרו לכם שאלות? השאירו פרטים מטה או לחצו על המדריך המקיף לנפגעי עבודה ותקבלו את כל התשובות.

   רוצים לקרוא עלינו עוד? אתם יכולים לטייל כאן באתר, או לבקר אותנו בפייסבוק, או באינסטגרם.

    

    

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר