זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עו"ד מקרקעין

   עו"ד מקרקעין הוא עורך דין מקצועי, אשר תחום ההתמחות שלו הוא נושא המקרקעין על כל היבטיו. משרד עורכי דין שחר חן מתמחה בניהול תיקים משפטיים הקשורים במגוון בעיות הקשורות בנושא המקרקעין. בגלל קשת הנושאים הרחבה הקשורה בנושא, ובגלל העובדה שלכל תביעה משפטית בתחום המקרקעין יש משמעויות כספיות נכבדות, יש חשיבות רבה לאיכות של עורך הדין המייצג את כל אחד מהצדדים בנושא.

   עו"ד מקרקעין – מהם הנושאים שבהם מטפל עורך דין מקרקעין

   כאשר עושים שימוש במושג מקרקעין, הכוונה היא למושג הזה במובן הרחב שלו – קרקעות, מבנים, זכויות על קרקעות ועוד מגוון רחב של נושאים. עו"ד מקרקעין הוא, לפיכך, הסמכות המקצועית האמונה על טיפול בהיבטים השונים של כל נושא המקרקעין. איש המקצוע הזה מסייע בטיפול בנושאי רכישה, העברת ורישום זכויות, או מכירה של מקרקעין. בנוסף, עורך דין מקרקעין הוא הכתובת הנכונה למי שמעוניין להגיש תביעה כנגד חברה או גוף אחר, בנושא המקרקעין: הפרת חוזה, ליקויי בנייה ונושאים הקשורים בהקמת מבנים והתאמתם לצרכי הרוכשים. בנוסף, עורך דין המתמחה בנושא המקרקעין עשוי לטפל גם בייצוג הלקוחות שלו בפני הרשויות השונות, הן בעניינים פרוצדוראליים והן בנושאים אחרים הקשורים בקניה או מכירה או במימוש זכויות במקרקעין.

   עורך דין מקרקעין וטיפול מקצועי ואיכותי

   כאמור, נושא המקרקעין הוא רחב וכולל מגוון רחב של תתי נושאים, שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו. אם יש לך עניין בשירותיו הטובים של עו"ד מקרקעין שהוא איכותי, מכיר את הנושא ואמון על התמודדות הן מול הרשויות השונות והן מול בתי המשפט בנושאים הללו, משרד עורכי דין שחר חן זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור איתנו קשר כבר כעת באמצעות האתר. עורך דין המתמחה בנושא המקרקעין ילמד את הנתונים הקשורים במקרה הספציפי שלך וילווה אותך לאורך כל הדרך עד לסיום המוצלח של התביעה והשגת התוצאות הרצויות עבורך.

    

    

    

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט