זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עו"ד מסחרי

   עו"ד מסחרי הוא עורך דין המלווה כל עסק וכל בעל עסק, תאגיד, חברה בע"מ או שותפות, בשלבים השונים של ההתפתחות העסקית. משרד עורכי דין שחר חן – עורכי דין ומגשרים, עוסק בין השאר בנושאים עסקיים ומסחריים. במסגרת הפעולות השונות הנדרשות בתחום הזה ניתן למנות פתיחת עסקים חדשים וליווי עסקים בתהליכים עסקיים שונים. בין השאר, עורך דין מסחרי אמון על עריכת הסכמים וחוזים עם השותפים העסקיים והובלת תהליכים משפטיים המתנהלים מעת לעת במסגרת הפעילות העסקית השוטפת.

   עו"ד מסחרי – למי זה טוב ולמה

   כל עסק מסחרי חייב מעת לעת ייצוג משפטי, הן בעניינים עסקיים שוטפים והן בניסוח חוזים עסקיים חדשים, בדרך לעשיית עסקים עם לקוחות חדשים, או עם ספקים שאמורים לשפר את היכולות העסקיות. עסקים בתחילת הדרך לרוב נזקקים לשירותים שונים, לדוגמה, פתיחת חברה ורישום שלה כדין, אצל כל הגופים שאמורים לפקח עליה. עם הגופים הללו ניתן למנות את רשם החברות, שהרישום בו כולל גם בחירה נכונה של שם לעסק, באופן שלא יפגע בזכויות של עסקים שהם כבר רשומים ושהם בעלי שמות דומים או זהים. עו"ד מסחרי אמון על תשלומי האגרות השונות והפיכת העסק לגוף חי ופעיל. אם העסק מעסיק עובדים, עורך הדין המסחרי יהיה אחראי לבחינת כלל ההסכמים שעל פיהם מתנהלים היחסים בין העובדים למעבידים. זה המקום לציין שבנושא הזה, הסכמי עבודה חייבים להיות תואמים לחוקי העבודה הבסיסיים.

   החשיבות של עורך דין מסחרי

   עו"ד מסחרי  איכותי ומיומן, עשוי למנוע מהעסק להיכנס לעסקאות או לשותפויות בעייתיות עם שותפים עסקיים בלתי ראויים. מנגד, הוא עשוי למנוע קשירת חוזה המנוסח שלא כהלכה, בין אם באופן הפוגע בעסק ובין אם תוך פגיעה בחוק. אם יש לך עניין בשירותיו הטובים של משרד עו"ד מסחרי איכותי ומיומן, משרד עורכי דין שחר חן זה בהחלט המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בבדיקת הסכמים קיימים ובניסוח חוזים והסכמים חדשים הנדרשים מעת לעת במהלך הפעילות השוטפת של העסק.

   הערך המוסף של עורך דין מסחרי

   הערך המוסף הגדול של עו"ד מסחרי, טמון ביצירתיות שלו, וביכולת שלו לתת מענה משפטי, לצרכים המסחריים של העסק. במילים אחרות, עו"ד מסחרי טוב הוא עורך דין שיודע לתפור לכל עסק, את החליפה המשפטית שמתאימה לו. כדי לדעת מהי החליפה המשפטית המתאימה ביותר לעסק, על עורך הדין להכיר היטב את העסק. כך לדוגמה, עורך הדין צריך להכיר את הלקוחות של העסק, את המתחרים של העסק, את השוק שבו העסק פועל, ואת הפרקטיקות שמקובלות בשוק הזה. כך, יכול עורך הדין להכניס את עצמו לנעליו של העסק, ולהבין את האינטרסים המסחריים, והכלכליים, של בעל העסק.

   לכן, לעסק מסוים העצה הטובה תהיה להעלות את כל הסכמות, קטנות כגדולות, על הכתב. אך לעסק אחר, שבו ההתנהלות היא יותר דינמית, עצה שכזאת עלולה לגרום לאובדן של הרבה לקוחות. בדומה, לעסק אחד העצה המשפטית תהיה תנסח חוזה בשפה משפטית, אך בעסק אחר נסתפק בתחלופת מיילים / מסרונים, באופן חופשי.

   באחד המקרים פנה אלינו יצרן אמצעי לחימה, שנמצא בקשרי מסחר עם משרד הביטחון. בעסקה מסוימת, שוויה נאמד בכחצי מיליון שקלים, התגלעו חילוקי דעות בינו לבין משרד הביטחון. אנחנו, שידענו שמשרד הביטחון הוא אחר מהלקוחות הגדולים של היצרן, מיד המלצנו על ניהול משא ומתן במטרה לפתור את חילוקי הדעות. היה ברור לנו מהרגע הראשון, שאין שום הצדקה מסחרית להגיש תביעה לבית המשפט, אף על פי שהיה לנו "קייס" מעולה נגד משרד הביטחון. כלומר, למרות שחשבנו שיש לנו עילת תביעה טובה, לא העלנו על דעתנו לתבוע את משרד הביטחון. משום שאם היינו תובעים, היצרם היה עלול לאבד את אחד הלקוחות הכי גדולים שלו. עוד ידענו, שמשרד הביטחון מאוד מרוצה מהשירות שהיצרן נתן לו. לכן, החלטנו למנף את היתרון הזה לטובת היצרן. עד מהרה, נכנסנו למשא ומתן אינטנסיבי, שבסופו היצרן קיבל את מבוקשו.

   נשאלת השאלה, כיצד עו"ד מסחרי תופר לכל בעל העסק את החליפה המשפטית שמתאימה לו? כיצד הוא מבין את האינטרסים של בעל העסק? וכיצד הוא מצליח להכניס עצמו לנעליו של בעל העסק? 

   השלב הראשון בדרך להכרת העסק הא ביצוע ראיונות עומק עם בעל העסק. הריאיון עם בעל העסק יכלול את כל הנושאים שדרושים להכרת העסק, כגון: מה הפרופיל של הלקוחות שלהם, כיצד הלקוחות מגיעים אליהם, מהו האופק הכלכלי של העסק, ועוד. השלב השני הוא ביצוע מחקר מעמיק ביחס לעסק, ולעולם המסחרי שבתוכו הוא פועל. מחקר מעמיק זה, יהיה השלמה לראיון עם הלקוח, והוא ייתן לנו כלים אובייקטיבים להכרת העסק, ולמתן פתרונות משפטיים מקובלים בענף.

   לדוגמה, אחד אחת מלקוחותינו היא חברה גדולה בתחום הפרסום הדיגיטלי, שרצתה שנערוך עבורה חוזה להתקשרות עם הלקוחות שלה. לאחר שלמדנו את שוק הפרסום הדיגיטלי, ואת המקובל בענף הדיגיטל, הגענו למסקנה שהחוזה לא יכול להיות חוזה יבש ואפור, כמו כל חוזה רגיל שבין ספק ללקוח. החוזה חייב להיות "ממותג", ולהיכתב בשפה שיווקית וקלילה. וכך באמת היה. ניסחנו חוזה שמגן על חברת הדיגיטל, תוך שהקפדנו על ניסוח ממותג וקליל.

   לסיכום

   משרדנו מלומד היטב בייצוג תאגידים וחברות, בכל שלב של ההתפתחות העסקית. אנו נותנים מגוון ייעוץ משפטי, החל משלבי המשא ומתן, עבור בכריתת החוזה, והתפרצות הסכסוך העסקי, וכלה בניהול תביעות מורכבות בבית המשפט. הגדולה האמיתית שלנו טמונה ביכולת להכיר את העסק לעומק, ולתת מענה משפטי, מהיר, יעיל, וקונקרטי, שתפור למידות של בעל העסק. 

    

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר