זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין חוזים

   עורך דין חוזים עוסק באחד הנושאים הרגישים ביותר לכל עסק. ניסוח נכון של חוזים עשוי להביא את העסק לנקודת זינוק טובה, לרווחיות ולהצלחה. מנגד, ניסוח הסכמים בעייתי עלול להציב בפני העסק בעיות שיקשה עליו להתגבר עליהם. הסכם טוב וחוזה המנוסח כהלכה, הוא שלב חשוב בהתקדמות של העסק. משרד עורכי דין שחר חן עוסק, בין השאר, בחוזים והסכמים שעשויים להשפיע על ההתנהלות העסקית העתידית ועל הצמיחה העסקית.

   עורך דין חוזים – למה הוא כל כך חשוב לעסק

   ההתנהלות העסקית היא בעצם סדרה של התקשרויות בין העסק לבין הספקים שלו, או בינו לבין הלקוחות הקיימים או הלקוחות הפוטנציאליים שלו. בנוסף, אם העסק גם מעסיק עובדים, הרי שגם כאן יש הסכמים שונים, בין אם הסכמי עבודה ובין אם חוזי עבודה אישיים. כל אחד מהחוזים הללו, ובפרט בין העסק לבין הלקוחות והספקים שלו, עשוי להשפיע על ההתנהלות העסקית ועל הרווחים אשר העסק צפוי לייצר מעסקות שונות הנגזרות ממנו. לפיכך, קשה להפריז בחשיבות של עורך דין חוזים להתנהלות העסקית השוטפת וכן למניעת מצבים שבהם העסק יחתום על הסכמים בעייתיים או בלתי משתלמים בעליל. עורך הדין יעבור על כל חוזה שהעסק אמור לחתום עליו, וכאשר מדובר בהסכמים או חוזים משמעותיים, הוא עשוי גם להשתתף בדיונים שבהם מעובדים הסעיפים השונים של ההסכם או החוזה.

   התרומה של עורן דין חוזים לעסק

   עורך דין חוזים הוא בעל מקצוע שכל עסק נדרש לעצה ולעזרה שלו. הדבר נכון תמיד, ונכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בעסק הנמצא בתהליך מהיר של צמיחה, שבמהלכו חתימה על חוזים בעייתיים עלולה לפגוע בתהליך ואף לעצור את הצמיחה. אם יש לך עניין לשכור את השירותים הטובים של עו"ד חוזים איכותי ומקצועי המכיר את הנושא על בוריו, אתה נמצא בדיוק במקום המתאים ביותר עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת עם  משרד עורכי דין שחר חן והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם. עורך הדין ילווה אותך מרגע יצירת הקשר ויבחן את החוזים וההסכמים שהעסק חתום עליהם, וכן כל הסכם עתידי.

   תפקידו של עורך דין לחוזים

   דיני החוזים תופסים מקום של כבוד בתרבות המסחרית המודרנית. לכן, דיני החוזים נחשבים כבסיס המשפט המסחרי. מכאן, כי ישנה חשיבות גדולה מאוד לתפקידו של עורך דין לחוזים, שבקיא בדיני החוזים. שכן עורך דין שכזה יבטיח לנו שהחוזה שנכרות יהיה חוזה שנותן לנו את הוודאות, והגמישות, הדרושות לנו. בנוסף, כך נימנע מביצוע פעולות שנחשבות להפרת חוזה; או לחילופין, נזהה פעמים שבהם נפגענו כתוצאה מהפרת חוזה.

   מהו חוזה?

   מהו חוזה ומהי הגדרתו על פי חוק? למרבה התדהמה, המושג חוזה אינו מוגדר בחוק החוזים. זאת, למרות שהמילה חוזה מופיעה בשם החוק, ואף המילה הראשונה בחוק החוזים היא חוזה. מבחינה לשונית, המילה חוזה בשפה העברית שימשה כמילת תואר לנביא, אשר חוזה את פני העתיד ("חוזה לך ברח" – עמוס, ז, יב).  ואכן, מטרתו של החוזה היא צופה פני העתיד, ומסדירה את יחסי הגומלין שבין הצדדים לחוזה, מיום כריתת החוזה ואילך. חרף העובדה שאין כל הגדרה בחוק לחוזה, מקובל לראות בחוזה כהסכם אכיף. מכאן, נגזרות שני יסודותיו של החוזה: האחד, יסוד ההסכמה. השני, יסוד האכיפות.

   משמעותו של יסוד ההסכמה היא שנדרשת הסכמתם של לפחות שני צדדים, על מנת להיקשר בחוזה מחייב. כך לדוגמה, ראובן מסכים למסור לשמעון נכס, ושמעון מסכים לקבל את הנכס. יסוד האכיפות פירושו הסכמתם של הצדדים שלחוזה יהיה תוקף משפטי מחייב, באופן שבו מי שיפר את החוזה יהיה חשוף לסנקציות הקבועות בחוק. כלומר, היכולת לאכוף את החוזה ולהטיל סנקציות על מי שמפר את החוזה. עיננו רואות, כי ענף החוזים מתייחד בכך שהמחוקק העניק לצדדים לחוזה את המנדט לכונן נורמה משפטית מחייבת. מכאן, שענף דיני החוזים הוא ענף ייחודי בכך שהוא מעניק תוקף חוקי להסכמות שבין הצדדים. אמור מעתה, החוזה אינו אלא הסכמה בעלת תוקף משפטי מחייב.

   עורך דין לחוזים וחופש החוזים

   עיקרון־העל עקרון הוא עקרון חופש החוזים. לחופש החוזים ישנם שני היבטים. האחד, היבט מהותי. פירושו, שלכל אדם יש את האוטונומיה ואת הבחירה החופשית להחליט האם להתקשר או לא להתקשר בהסכמים. וכמובן, לבחור האם וכיצד לעצב את תוכנו של החוזה. ואכן, המחוקק קבע, בס' 24 לחוק החוזים, כך: "תוכנו של חוזה יכול שיהיה ככל אשר הסכימו הצדדים".

   ההיבט השני הוא ההיבט המעשי ופירושו, מתן תוקף משפטי לחוזה שנכרת כדין. המשמעות של מתן תוקף משפטי לחוזה היא פשוטה. חוזים יש לקיים, ומי שמפר הבטחה חוזית, נחשף לסנקציות הקבועות בחוק. ההיבט המעשי של עקרון חופש החוזים, מתן תוקף משפטי לחוזה, חיונית על מנת לשמר את האוטונומיה והרצון החופשי של הפרט להתקשר בחוזה. שכן, ללא היכולת לאכוף את הסכמת הצדדים בבית המשפט, יתרוקן עקרון חופש החוזים מתוכנו. מכיוון שללא היכולת לאכוף את החוזים בבית המשפט, אין שום משמעות מעשית לכריתת חוזה.

    

    

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר