זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין רכישת דירה

   עבור מרבית האזרחים והתושבים במדינת ישראל רכישת דירה היא העסקה הפיננסית הגדולה ביותר שאותה הם יבצעו במהלך החיים שלהם. עורך דין רכישת דירה הוא האדם הנכון, שיש לו הידע המקצועי והיכולות הנדרשות להעניק עזרה וסיוע לרוכשי דירות חדשות או דירות ישנות. המקצוענים של משרד עורכי הדין שחר חן מתמחים בסיוע ללקוחות ובליווי עסקת הרכישה, החל מהשלבים הראשונים שלה ועד להעברת הדירה על שם הרוכשים החדשים בטאבו.

   עורך דין רכישת דירה והחשיבות שלו בהוצאת העסקה אל הפועל

   עסקת רכישת דירה היא ללא ספק עניין מרגש גם כשמדובר בדירה ישנה, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בדירה חדשה מהקבלן. עם זאת, תהליך ההעברה של הדירה מהמוכרים לרוכשים צריך להתבצע בזהירות הראויה. זאת, במטרה להימנע ממהמורות ומכשולים שעלולים לצוץ בכל אחד מהשלבים. בשלב הראשון, יש לבצע בדיקות על מנת לוודא שהדירה אכן רשומה על שם האדם המתיימר למכור אותה, את מצבה המשפטי והתכנוני. בהמשך, יש לוודא שאין על הדירה שעבודים, עיקולים ושאר מרעין בישין אשר עלולים לשבש את העסקה, ולפעמים אפילו למנוע את ההוצאה שלה לפועל. בשלב הבא יש לנסח את חוזה הרכישה, באופן שיתאים לאינטרסים של כל הצדדים ויאפשר להם להפיק את המיטב ממנו. חוזי מכירה של דירות אינם חוזים סטנדרטיים, ולא אחת הם כוללים סעיפים ייחודיים והתאמות המאפשרות את ביצוע העסקה בצורה חלקה המותאמת ספציפית לצדדים המעורבים בעסקה ולאילוצים האישיים והכלכליים שלהם. בהמשך, מפקח עורך הדין על ההעברה ומוודא שהעסקה תושלם בהצלחה, עד להשלמת רישום הזכויות על שם הרוכש.

    

   היתרונות של עורך דין רכישת דירה

   עורך דין רכישת דירה עשוי לקצר תהליכים ולהפוך את רכישת הדירה או הבית לפשוטה, מהירה ומוצלחת. אם יש לך עניין לבצע רכישת דירה ויש לך צורך בסיוע של עורך דין איכותי ומנוסה, משרד עורכי דין שחר חן זה בהחלט המקום המתאים והאיכותי ביותר עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות אתר האינטרנט או בטלפון, והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם ילמדו את הצרכים הספציפיים שלך וילוו אותך לאורך כל הדרך, עד להשלמת העסקה והעברת הנכס לרשותך.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט