זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עו"ד נזיקין, תביעת נזיקין והמשמעות שלה

   כאשר אדם אחד גורם לאדם אחר נזק כל שהוא, הנפגע יפנה לקבלת סעד משפטי במטרה להשיג את הפיצויים ההולמים ביותר עבורו. מהות הפנייה לשירותיו הטובים של עורך דין נזיקין, היא ניסיון ללכוד את האדם שגרם לנזק, ולברר האם קיימת אחריות של גורם הנזק, לנזק שנגרם. במילים אחרות – האם לא היה גורם אחר שהשפיע הן על עצם גרימת הנזק והן על עוצמת הנזק שנגרם. עורך הדין שנבחר יבחן את התביעה ויעמוד על הסיכויים של התובע לקבל פיצויים, ממי שגרם לו נזק. מאידך, עורך הדין שמייצג את הצד הפוגע, יעשה הכל על מנת להפחית את מידת האחריות של הפוגע ואת מידה הנזק שנגרם. בתביעת מהסוג באמור, בית המשפט חייב לקבוע האם אכן מתקיימת אחריותו של גורם הנזק. ואם אחריות מתקיימת – מהו גובה הפיצויים אשר ישולמו לנפגע בעקבות תביעת הנזיקין.

   עו"ד נזיקין

   עו"ד נזיקין הוא איש המקצוע שמייצג הן את הצד הפוגע, והן את הצד הנפגע, במקרה של גרימת נזק לאדם אחד על ידי אדם אחר, או על ידי גוף כלשהו. משרד עורכי דין שחר חן – עורכי דין ומגשרים, אמונים על ייצוג משפטי ומתן סיוע ללקוחות המעוניינים לקבל סעד באמצעות תביעת נזיקין, או שהוגשה כנגדם תביעה מהסוג האמור לעיל.

   עורך דין נזיקין

   לא אחת קורה, למרות שברור שנגרם נזק לאדם מסוים, שהנפגע לא זוכה לפיצויים. זאת, מכיוון שהוכחת הנזק מצד אחד וקביעת הפיצויים המגיעים לנפגע מצד שני, אינם יכולים לצאת אל הפועל, ללא חקירה ודרישה של עורך דין. לכן, כדאי ליצור קשר כבר כעת ולשכור את השירותים הטובים והמקצועיים של עוה"ד, שהמקצועיות והרצינות שלו עשויות להיות ההבדל בין הכרה בגורם לנזיקין וקביעת פיצויים, לבין תביעה שתידחה, או שהפיצויים שנקבעו בגינה יהיו קטנים. למענה מקצועי פנו אל משרד עורכי דין שחר חן – עורכי דין ומגשרים.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר