זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עו"ד תאונות עבודה

   עו"ד תאונות עבודה מסייע לכל מי שנפגע בתאונת עבודה. הפגיעה יכולה להתרחש במקום העבודה עצמו, בדרך למקום העבודה, או בדרך חזרה ממנו הביתה. משרד עורכי דין שחר חן מתמחה בבדיקת תיקים של נפגעי תאונות עבודה ובסיוע לנפגעים בהגשת תביעות. מה זה אומר תאונת עבודה? מיהם הגופים הנתבעים ומתי אפשר לתבוע את הביטוח הלאומי? איך אפשר למצוא עורך דין איכותי המתמחה בנושא תאונות העבודה? להלן התשובות.

    

   עו"ד תאונות עבודה, מתי הוא נדרש ואת מי אפשר לתבוע

   עו"ד תאונות עבודה הוא איש המקצוע והמומחה למשפטים, אשר ילווה את מי שנפגע בתוצאה מתאונת עבודה. למען הסר ספק – כל מי שנפגע כתוצאה מתאונת עבודה, בין אם הוא שכיר ובין אם הוא עצמאי, רשאי להגיש תביעה בעקבות הפגיעה ובגללה. את התביעה מגישים למוסד לביטוח לאומי, וזכאי להגיש אותה מי שמבוטח בביטוח נפגעי עבודה במוסד לביטוח לאומי. עם זאת, עובד עצמאי אשר לא שילם דמי ביטוח למוסד לביטוח לאומי, לא יזכה לתגמולים ותביעתו תידחה. עורך דין תאונות עבודה מסייע לשכירים ולעצמאים כאחד בהגשת התביעה, בין אם למוסד לביטוח לאומי ובין אם לחברות ביטוח אחרות, כאשר מדובר בפגיעה שהתוצאות שלה מלוות את הנפגע לאורך זמן. למרבה הצער, ישנם מכשולים רבים בדרך לקבלת הפיצוי המיוחל לשכירים. כשמדובר בעצמאים, המכשולים הם אפילו רבים יותר ודורשים הוכחה ככל שישנה אי בהירות באשר למהות הפגיעה ולקשר שלה עם העבודה שהעצמאי מבצע.

    

   עורך דין תאונות עבודה – כל היתרונות ואיך בוחרים

   עורך דין המתמחה בתאונות עבודה או בפגיעה בעבודה, הוא האדם הנכון אשר מסוגל להתמודד עם הנושא בצורה הטובה ביותר. עו"ד תאונות עבודה יסייע באיסוף כל המסמכים הנדרשים וילמד את המקרה הספציפי שלך. איש המקצוע הזה גם ילווה אותך לאורך כל הדרך, עד לסיומה המוצלח של התביעה. הוא ינחה אותך באשר למסמכים חסרים, או במקרים שבהם יש צורך גם בחוות דעת רפואיות נוספות. כדאי ליצור קשר כעת למשרד עורכי דין שחר חן, ועורך דין מטעמנו ילווה אותך מרגע יצירת הקשר ועד לסיומה המוצלח של התביעה.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות. פסק הדין בבית משפט השלום ניתן מכוח ס' 79א לחוק בתי המשפט. כידוע, סיכויי הערעור על פסק דין שכזה הם קלושים עד אפסיים. אולם, משרדנו לא אמר נואש, וכנגד כל הסיכויים – ולאחר ביצוע מחקר עובדתי ומשפטי מעמיק – הצליח משרדנו להפוך את פסק הדין שניתן בבית משפט השלום, ובית המשפט המחוזי פסק לטובת הלקוח שלנו פיצויים בסך של 60,000 ₪ (!) בתוספת הוצאות משפט. אכן, משפט שתוצאתו הוא דין צדק.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה! בעקבות פנייה של משרדנו לביטוח הלאומי, הביטוח הלאומי הוציא חוזר שבו בוטלה ההנחיה ליתן רק מחצית מאחוזי הנכות המגיעים לנשים שעברו כריתת שד. מעתה ואילך, נשים אלו יקבלו את מלוא הזכויות שלהן.

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט. לשמחתנו, את המאבק הכפול סיימנו בניצחון כפול: בית המשפט פסק לטובתנו פיצויים הגבוהים בכמעט פי 2 מהפיצויים אותם ראה בית המשפט כפיצויים סבירים. כי כאלה אנחנו, כשצריך, אנחנו יודעים לנהל מאבק גם מול כשהסיכויים לרעתנו – ולנצח.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד. חשוב לזכור, כי הסכום אינו כולל את עוגמת הנפש והכאב והסבל שיפסוק בית המשפט כחלק מהפיצויים. מבטיחים לעדכן אתכם בסכום הסופי שייפסק כשיהיה פסק דין, בינתיים, תזכרו שרשלנות רפואית – זה אנחנו.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט