זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  זקוקים לעורך דין - אנחנו כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

   עורך דין תאונות עבודה בצפון

   במשרדנו, משרד עורך דין לתאונות עבודה בצפון, תמצאו עורכי הדין מובילים ומנוסים בתחום תאונות העבודה בחיפה והצפון. כבר שנים רבות אנו מתמחים בייצוג נפגעי עבודה, תוך שמירה על רמת שירות מקצועית ואישית גבוהה ביותר. הצלחנו להשיג פיצויים גבוהים למאות לקוחות שנפגעו בתאונות עבודה ולסייע להם לקבל את הפיצוי המלא והראוי להם על פי חוק.

   כעורכי דין לתאונות עבודה, אנחנו מבינים את צרכי הלקוחות, ומסורים להשגת הפיצוי המירבי עבורם. התמחותנו בתחום זה, יחד עם ניסיוננו הרב והצלחותינו, הופכים אותנו למובילים בקרב משרדי עורכי הדין המטפלים בנפגעי תאונות עבודה בחיפה והצפון. אנו פועלים בנחישות להגן על זכויותיכם ולהבטיח כי תקבלו את מלוא הפיצויים המגיעים לכם.

    

   סוגי הפגיעות שבגינן ניתן לתבוע באמצעות עורך דין לתאונות עבודה בצפון

   אנו מייצגים לקוחות במגוון רחב של פגיעות קשות שנגרמו במהלך העבודה או בקשר אליה. להלן פירוט של שלושת הסוגים העיקריים:

   1. תאונות עבודה פתאומיות – אלו כוללות פגיעות בלתי צפויות כתוצאה מאירוע חד-פעמי, כמו נפילה מגובה, חבלה מחפץ כבד שנפל, פציעה מכלי עבודה, כוויה או התחשמלות. גם פציעות מתאונות דרכים בנסיעה לעבודה/ממנה נחשבות לתאונות עבודה.
   2. פגיעות כרוניות/מצטברות (מיקרוטראומה) – במקרים אלו מדובר בפגיעות שנגרמות בהדרגה לאורך זמן בשל חשיפה חוזרת לגורמי סיכון בעבודה. דוגמאות כוללות פגיעות גב וצוואר ממשקל יתר, בעיות בברכיים, וכדומה.
   3. מחלות מקצוע – מחלות הנגרמות כתוצאה מחשיפה ממושכת לגורמי סיכון כימיים, ביולוגיים או פיזיקליים במהלך העבודה. כאן ניתן לכלול מחלות ריאה כמו אסבסטוזיס מחשיפה לאסבסט, סרטן מחשיפה לחומרים מסרטנים, מחלות עור ועוד.

   בכל אחד מהמקרים הללו, חשוב להיוועץ בהקדם עם עורך דין מנוסה לתאונות עבודה בצפון על מנת למצות את זכויותיכם ולקבל את הפיצוי הראוי.

    

   לקריאת מאמר על תביעות משרד הביטחון או נכי צה"ל, היכנסו למאמר הזה, או למאמר הזה, וגלו את הזכויות שלכם.

    

   אם חלילה נפגעתם בפעולות איבה, אתם יכולים להקליק על המאמר בקישור כאןאו בקישור כאןכדי למצות את הזכויות שלכם.

    

   לקריאת מקצת הצלחות משרדנו – לחצו כאן

    

   מהי הגדרת תאונת עבודה על פי החוק והזכאות לפיצוי

   על פי חוק הביטוח הלאומי, כדי שאירוע יוכר כ"תאונת עבודה" המזכה בפיצויים, עליו לעמוד בשני תנאים מצטברים: הראשון, שהתאונה התרחשה תוך כדי העבודה ("זמן התאונה"), והשני, שהתאונה אירעה עקב העבודה עצמה ("נסיבות התאונה" וקשר סיבתי). התנאי המכריע הוא הקשר הסיבתי – שהתאונה נבעה מהסיכונים הטבועים והכרוכים בעבודתו הספציפית של העובד.

   כלומר, גם אם אירוע פגיעה או אלימות התרחש במהלך שעות העבודה ובמקום העבודה (עונה על דרישת הזמן), כדי שיוכר כתאונת עבודה המזכה בייצוג מעורך דין לתאונות עבודה בצפון, חייב להתקיים גם קשר סיבתי בין האירוע לבין העבודה עצמה. יש להוכיח שהפגיעה או האלימות נבעו מסיכונים הקשורים לעבודה של העובד.

   לא די שהאירוע התרחש בזמן ובמקום העבודה, אלא חייבת להיות תרומה של גורמים הקשורים ישירות לאופי העבודה עצמה להתרחשותו. רק אז ניתן יהיה לתבוע פיצוי בגין תאונת עבודה באמצעות עורך דין מנוסה בתחום זה.

    

   לקריאת אתגרים מעניינים המבוססים על סיפורים אמיתיים – לחצו כאן

    

   מתי כדאי להיעזר בעורך דין לתאונות עבודה? גם במקרים לכאורה פשוטים

   לעיתים קרובות, נפגעי תאונות עבודה נוטים להסתפק בהליך הביטוח הלאומי וההכרה הראשונית בזכאות לפיצוי. אך לא תמיד הפיצוי המוצע מספק במלואו. במקרים רבים, ההיוועצות בעורך דין עשויה להניב תוצאות משמעותית טובות יותר. זאת, גם כשמדובר לכאורה במקרים פשוטים של תאונות עבודה.

   עורך דין מנוסה ובקיא יוכל להעריך נזקים בצורה מקצועית יותר, ולהגיש תביעות משפטיות ממוקדות במטרה לקבל פיצוי מרבי. בנוסף, לא פעם מתעוררות שאלות סבוכות כמו חלוקת אחריות עם צד שלישי, הערכות רפואיות שנויות במחלוקת, וטענות נוספות. כאן נכנס לפעולה הידע העמוק של עורך הדין.

   גם במקרים שנראים פשוטים מבחינה משפטית, כדאי להיוועץ בעורך דין לתאונות עבודה. הוא יוכל לסייע בתהליכים הביורוקרטיים, בהגשת הבקשות הנכונות, ובמיצוי מלא של הזכויות והפיצויים המגיעים. בכך, ניתן להשיג סכומים גבוהים בהרבה מאלו שמוצעים במבט ראשון. בין אם מדובר במקרה מורכב או כזה שנראה פשוט – עורך דין מקצועי יכול להבטיח קבלת הפיצוי הראוי.

    

   רוצים לדעת האם אירועי אלימות בעבודה נחשבים לתאונת עבודה? לחצו כאן.

   רוצים לדעת האם ובאלו תנאים אירוע ירי ייחשב לתאונת עבודה? לחצו כאן.

   אם נתקלתם חלילה באירוע אלימות בדרך לעבודה? לחצו כאן.

   לקראת מאמר בנושא תקיפה מינית בדרך לעבודה והאם היא תיחשב לתאונת עבודה – לחצו כאן.

   מעוניינים לדעת האם הטרדה מינית בעבודה נחשבת לתאונת עבודה? לחצו כאן או לחצו כאן.

   וגם, האם תאונה במהלך יום כיף, או השתלמות, תיחשב לתאונת עבודה? לחצו כאן וגלו.

   נגרם לכם התקף לב בעבודה? לחצו כאן או לחצו כאן, כדי לדעת האם מדובר בתאונת עבודה.

    

   מה התהליך לקבלת פיצויים וקצבת נכות מעבודה?

   לאחר תאונת עבודה, התהליך הראשון הוא לפנות לעורך דין מנוסה, כדי להגיש תביעה לביטוח הלאומי. עורך הדין יסייע בהגשת התביעה ובצירוף כל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים התומכים בה.

   לאחר מכן, הביטוח הלאומי יזמן את הנפגע לוועדה רפואית שתבדוק את מצבו ותקבע את דרגת הנכות על בסיס ספר הליקויים. אם תוכר נכות של 9%-19%, יהיה זכאי לפיצוי חד-פעמי. אך אם תוכר נכות מעל 19%, יהיה זכאי לקצבת נכות חודשית קבועה לכל החיים.

   בשלב זה, תפקידו של עורך הדין לתאונות עבודה הוא ללוות את התהליך מקרוב, להבטיח שהוגשו כל המסמכים הנדרשים כראוי, ולטעון למען קביעת דרגת נכות גבוהה ככל הניתן על בסיס הנתונים הרפואיים. בכך, עורך הדין מגן על זכויות הלקוח, ומסייע לו לקבל את מלוא הפיצוי וקצבת הנכות המגיעים לו.

   עורך דין מנוסה בתחום זה עשוי לסייע במימוש מלא של הזכויות, ולהשיג פיצויים וקצבאות גבוהים יותר בהרבה מאלו שמוצעים לעיתים במבט ראשון. לכן, חשוב להיעזר בשירותיו כבר משלבים ראשונים של התהליך.

    

   שימו לב, במקרה של נכות זמנית ניתן להגדיל את גובה הקצבה באמצעות תקנה 18. לקריאת מאמר בנושא תקנה 18 – לחצו כאן.

   בנוסף, במקרה של נכות צמיתה ניתן להגדיל את הקצבה באמצעות תקנה 18. לקריאת מאמר בנושא תקנה 15 – לחצו כאן.

    

   רוצים לקרוא עוד על חשיבותו של עורך הדין בתאונות עבודה? לחצו כאן

    

   כיצד עורך דין לתאונות עבודה עשוי לסייע בקבלת דרגת נכות גבוהה יותר?

   אחד היתרונות המשמעותיים בהיעזרות בעורך דין מנוסה לתאונות עבודה הוא היכולת להשיג דרגת נכות גבוהה אופטימלית. עורך הדין מבין את הקריטריונים והמבחנים לקביעת דרגות נכות, ויודע כיצד להציג את המקרה באופן המשכנע ביותר.

   המפתח להצלחה בתביעות אלו הוא מעקב רפואי צמוד ותיעוד מלא של מצבו הרפואי של הנפגע לאורך זמן. עורך הדין לתאונות עבודה ינחה את הלקוח לגבי כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות, יסייע באיסוף כל המסמכים והראיות החיוניות, וילווה אותו בכל שלבי התהליך מול הוועדות הרפואיות בביטוח הלאומי.

   בזכות הניסיון והמקצועיות, עורך הדין יוכל להציג את הנתונים הרפואיים והעובדתיים באופן משכנע ונמרץ, במטרה להשיג את דרגת הנכות הגבוהה ביותר המגיעה ללקוח על פי מצבו. הגישה התקיפה והייצוג הנחוש מסייעים להבטיח קבלת מלוא הפיצויים והזכויות, בהתאם לחוק.

   לכן, חשוב להיעזר בעורך דין המתמחה בתחום זה כבר משלב מוקדם, על מנת למצות את מלוא הזכויות ולקבל דרגת נכות הולמת.

    

   אם חלילה נפגעתם במהלך השירות הצבאי ואתם מעוניינים למצות את זכויותיכם – הקליקו על הקישור הזה.

    

   נפגעתם מתאונת עבודה שהיא גם פעולת איבה? כדי לקרוא על מיצוי הזכויות שלכם, הקליקו על הקישור הזה, או על הקישור הזה

    

   לקריאה נוספת אודות עורך דין לתאונות עבודה בחיפה – לחצו כאן

    

   עו"ד לתאונות עבודה בצפון – השיגו את הפיצוי המרבי עם המקצוענים שלנו

   סיכמנו את הצעדים החשובים הנדרשים לאחר תאונת עבודה – החל מהגשת התביעה להכרה, תביעה לקביעת דרגת נכות, טיפול בהליכים משפטיים וערעורים, ועד להשגת הפיצוי המרבי המגיע מהביטוח הלאומי. כעורכי דין שמתמחים בתחום תאונות עבודה בחיפה, אנו גאים בהצלחה רבת השנים שלנו בייצוג נפגעי עבודה וזכייה בפיצויים גבוהים עבורם.

   עוצמתנו נעוצה בשילוב של מקצועיות, ניסיון וגישה נמרצת המכוונת למטרה אחת – מיצוי מלא של זכויותיו של הלקוח. אנו מלווים את כל מקרה באופן צמוד, תוך מעקב רפואי קפדני, איסוף ראיות משכנע, ייצוג אפקטיבי בוועדות הרפואיות, וניהול משפטי מסור של כלל ההליכים.

   אם נפגעתם בתאונת עבודה או סובלים ממחלת מקצוע, אנו קוראים לכם לנצל את ההתמחות הייחודית שלנו – פנו אלינו כבר היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות, ותוכלו ליהנות מייצוג משפטי מקצועי לאורך כל הדרך להשגת הפיצוי המירבי שמגיע לכם.

    

   נותרו לכם שאלות? השאירו פרטים מטה או לחצו על המדריך המקיף לנפגעי עבודה ותקבלו את כל התשובות.

   רוצים לקרוא עלינו עוד? אתם יכולים לטייל כאן באתר, או לבקר אותנו בפייסבוק, או באינסטגרם.

   הצלחות המשרד

   כמעט חסר תקדים – הצלחנו להפוך פסק דין שניתן בהסכמה

   משרדנו נחל הצלחה מרשימה בבית המשפט המחוזי, במסגרת ערעור על פסק דין שניתן בבית משפט השלום בקריות.

   נשים שעברו כריתת שד מקבלות את הזכויות שלהן בביטוח הלאומי

   עד לאחרונה, נשים שעברו כריתת שד ושחזור, קיבלו בסניפי הביטוח הלאומי מחצית מאחוזי הנכות המגיעים להן. למה? ככה!

   חיסכון במס שבח בשווי 20,000 ש"ח

   למעלה מ- 99,000 ש"ח!!! זה סכום הפיצויים שבית המשפט פסק ללקוחה שלנו, שנשברו לה 2 שיניים עקב קריסה של מיטת עיסוי

   פסק הדין הוא הצלחה גדולה מאוד, לא בגלל הסכום שנפסק, אלא מהסיבה שבמהלך המשפט, בית המשפט "גילה" את דעתו, והעריך את סכום הפיצויים בסך של כ-55,000 ₪ בלבד. וכאן נכנסנו למאבק כפול: גם מול הנתבע, וגם מול בית המשפט.

   חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד

   נפלה בכניסה למרפאה, ותפוצה בסכום של 85,000 ש"ח

   אישה שנתקלה במדרגה בכניסה למרפאה, קיבלה פיצויים בסך של 85,000 ש"ח.

   מדובר בסכום גבוה יחסית, מן הטעם, שלאישה לא נגרמה נכות, ולא נרגמו לה הפסדי השתכרות כתוצאה מאירוע הנפילה.

   רשלנות רפואית - הצלחה חסרת תקדים למשרדנו!

   בזכות חקירה נגדית מבריקה, מומחה מטעם בית המשפט (כירורג בכיר ממרכז הארץ) חזר בו מעדותו, והודה שבית החולים התרשל.

    

   תביעה בגין ליקויי בנייה

   מומחה מטעם בית המשפט קבע אובדן דמי שימוש ראויים בסך של 1,100 ש"ח לכל חודש במהלך תקופת הרטיבות.

    

   עוד הצלחה למשרדנו, והפעם – פתרון מהיר מחוץ לכותלי בית המשפט

   צ' חתמה על חוזה ושילמה את מלוא התמורה, בסך של למעלה מ-30,000 ₪. לצערה, התמורה שקיבלה בגין התשלום – הייתה שלא לשביעות רצונה, ולמעשה – הבינה כי נפלה במקרה תרמית. בתוך פחות מחודש ימים לאחר פנייתה אלינו, ולאחר משא ומתן אפקטיבי וממוקד, נחתם הסכם להשבת התמורה לצ' (בניכוי הוצאות עבודה ריאליות). שמחנו לעמוד לשירותה של צ', במהירות, ביעילות, ובלי להגיע לבית המשפט.

    

   190,000 ש"ח פיצויים ללקוח שלנו שעבר תאונת דרכים, למרות שהשכר החודשי שלו לא נפגע

   אחת מההצדקות לפיצוי בדיני נזיקין היא "שינוי מצב לרעה". אדם שעובר תאונה ונגרם לו נזק, סביר להניח שמצבו ישתנה לרעה בעקבות התאונה. האינדיקציה החזקה ביותר לשינו

   50,000 ש"ח פיצויים, בגלל רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

   לקוחה שלנו ביצעה ניתוח לשאיבת שומן, בעלות של כ- 12,000 ש"ח. הניתוח לא הצליח (בלשון המעטה), אז תבענו את חברת הפלסטיקה. תוך זמן קצר ניצחנו, וזכינו בסך של כ- 50,000 ש"ח. אז רשמנו לפניכם, אם אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים – זה אנחנו!

   ניצחון מוחץ לפני שהגענו לבית המשפט

   איך עשינו את זה? הנה הסיפור, בקצרה: מעשה בחברת תוכנה (הלקוחה שלנו) שהתקשרה עם חברה שמתמחה בהענקת אשראי חוץ בנקאי ללקוחות פרטיים.

   רשלנות בטיפול שיניים

   עדכון חם ממשרדנו, והפעם: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חוות דעת של מומחה מטעם בית המשפט קבעה ללקוחה שלנו פיצוי בסך של למעלה מ-200,000 ש"ח, בגין טיפול שיניים רשלני אחד.

    

   פיצוי בסך של 150,000 ש"ח בתאונת דרכים, למרות שלא נגרם נזק משמעותי

   נכון שלכל אחד מאיתנו יש חבר או קרוב משפחה שהיה מעורב בתאונת דרכים, ואף על פי שלא קרה לו כלום הוא קיבל פיצוי בסך של 150,000 ש"ח.

    

   מעבירים הרצאות ללשכת עורכי הדין

   כל כך מקצועיים במקרקעין, שאנחנו מעבירים הרצאות בענייני מקרקעין, מטעם לשכת עורכי הדין.

   כבוד לעורכת הדין (המלומדת) סיון שחר ממשרדנו!

   תביעה בגין הטרדה מינית - ניצחון מרשים למשרדנו

   הקטינה, בשנות העשרה לחייה, הגיעה למשרדנו לאחר שהעבריין שתקף אותה מינית הורשע בביצוע עבירות מין. הגשנו בשם הנערה, תביעה בגין הטרדה מינית, נגד התוקף. על מנת להביא את התוקף לדין, ולהבטיח שהתוקף ישלם על הנזקים שנגרמו לנערה.

   אמת היא שכל הון שבעולם לא יוכל לפצות על הכאב, ההשפלה, והפגיעה העצומה שחוותה הנערה. אולם כחלק ממלחמת הצדק שניהלנו נגד התוקף, משרדנו עמד על כך שהפיצוי שהוא ישלם לתובעת, יהיה גבוה דיו כדי להרתיע אותו ולאפשר לנערה בסיס להחלמה וחזרה למסלול חייה התקין.

   משרדנו ניצח בתביעה סבוכה ביותר, שתחילתה בשנת 2012, והחזיר לקשישה את הזכות הבסיסית ביותר – הזכות לחירות על גופה ונפשה

   שלומית כהן (שם בדוי) הגיעה למשרדנו וביקשה שנייצג אותה מול רשויות החוק. המדינה ומחלקת הרווחה קבעו ששלומית אינה יכולה לדאוג לענייניה, ולכן מינו לה אפוטרופוס על גופה ורכושה, כך שהיכולת להחליט מה טוב עבורה נשללה ממנה ביום בהיר אחד.

   נפגעה בתאונת דרכים, ותקבל פיצוי בסך של כ- 1,260,000 ₪!

   עוד הישג מרשים למשרדנו.

   רונית ברכה (שם בדוי), נפגעה בתאונת דרכים, בהיותה בת 44.

   נקלע לקרב יריות, וקיבל פיצויים מפוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

   בחופש הגדול שלפני כיתה י', מאיר (שם בדוי) נקלע לאירוע ירי סמוך לביתו. לא פחות מארבעה קליעים פילחו את פלג גופו העליון, והוא הובהל לבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם, במצב אנוש.
   מכיוון שמאיר היה תלמיד בזמן אירוע הירי, הגשנו תביעה נגד חברת הביטוח, אשר מבטחת את כל תלמידי ישראל, בפוליסת תאונות אישיות.

   לא הרבה יודעים, אך לכל תלמיד בישראל יש ביטוח תאונות אישיות, אשר חל על כל תלמיד, בכל זמן, ובכל מקום בו נמצא התלמיד, גם אם התאונה אירעה בלי קשר לפעילות המוסד החינוכי. כך לדוגמה, גם אם התלמיד נפצע במהלך החופש הגדול, בחוף הים, במגרש משחקים, או כתוצאה ממעשי אלימות, הוא עשוי להיות זכאי לפיצויים מחברת הביטוח.

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   צרו קשר